Ацецекс инструкция по применению

Ацецекс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ацецекс порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 100 мг в пак. №24
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7045/01/01 от 11.09.2007. Приказ № 537 от 11.09.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: acetylcysteine;3 г порошку містять 100 мг або 200 мг ацетилцистеїну; допоміжні речовини: аспартам, олія лимонна, тартразин, добавка смакова ароматична Ванілін, цукор-рафінад.

Производитель:

Фармтехнология, ООО, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Показания к применению:

Гостра і хронічна патологія бронхо-легеневої системи при захворюваннях, які супроводжуються утворенням в’язкого, а також слизово-гнійного мокротиння з погіршенням відхаркування: гострий і хронічний бронхіт; бронхоектатична хвороба; хронічний обструктивний бронхіт; бронхіальна астма; бронхіоліт; муковісцидоз (у складі комбінованої терапії); трахеїт внаслідок бактеріальної та/або вірусної інфекції; ларингіт; синусит (для полегшення відходження секрету); ексудативний середній отит; пневмонія; ателектаз внаслідок закупорки бронхів слизовою пробкою. Видалення в”язкого секрету з дихальних шляхів при посттравматичних або післяопераційних станах. Як антидот при передозуванні парацетамолу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ацетилцистеїну;виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення;кровохаркання;легенева кровотеча;артеріальна гіпертензія;захворювання надниркових залоз;печінкова або ниркова недостатність;варикозне розширення вен стравоходу;фенілкетонурія;вагітність, період годування груддю.Особливі застереження. Препарат слід з обережністю застосовувати для пацієнтів із захворюваннями печінки, нирок та надниркових залоз. Хворим із бронхіальною астмою в період лікування ацетилцистеїном при посиленні бронхоспазму необхідне паралельне застосування бронхолітичних засобів.Додатковий прийом рідини посилює муколітичний ефект ацетилцистеїну.Пацієнтам, які не можуть відкашлятися, у період лікування ацетилцистеїном необхідне механічне відсмоктування мокротиння.Немовлятам препарат призначають лише за життєвими показаннями і під суворим контролем лікаря, не перевищуючи дозу 10 мг/кг маси тіла.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автотранспортом або механізмами, що потребують підвищеної уваги.Спосіб застосування та дози. При застосуванні порошку в термозварюваних пакетах вміст пакета слід розчинити у 100 мл прокип'яченої гарячої питної води. При гострих і хронічних захворюваннях режим дозування індивідуальний. Лікарська форма Вік Дозування Кількість прийомів Ацецекс 200 мг у пакеті Дорослим 1 пакетик 2-3 рази на добу Дітям віком 6-14 років 1 пакетик 2 рази на добу Ацецекс 100 мг у пакеті Дітям до 2-х років 1 пакетик 2 рази на добу Дітям від 2-х до 6 років 1 пакетик 3 рази на добу Індивідуальний режим дозування при муковісцидозі; Лікарська форма Вік Дозування Кількість прийомів Ацецекс 200 мг у пакеті Дорослим і дітям старше 6 років 1 пакетик 3 рази на добу Ацецекс 100 мг у пакеті Дітям до 2-х років 0,5 пакетика 3 рази на добу Дітям від 2-х до 6 років 1 пакетик 4 рази на добу При отруєнні парацетамолом (як антидот, поєднане застосування ацетилцистеїну й активованого вугілля ефективніше, ніж лікування лише ацетилцистеїном) внутрішньо початкова доза 140 мг/кг, потім 70 мг/кг кожні 4 год – до 17 додаткових доз.Застосовують препарат після їжі.При гострих неускладнених захворюваннях тривалість лікування ацетилцистеїном становить 5-7 днів. Лікування хронічних захворювань проводять тривалий час або курсами по декілька місяців.Передозування. Досі не спостерігалось випадків тяжких та небезпечних для життя симптомів передозування, навіть за умов значного передозування.Побічні ефекти. Дуже рідко можуть відмічатися печія, нудота, блювання, діарея, відчуття переповнення шлунка, головний біль, стоматит, шум у вухах, алергічні реакції, артеріальна гіпотензія, бронхоспазм (у пацієнтів із гіперреактивністю бронхів), висипи на шкірі, свербіж, тахікардія.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії. Антибіотики. Ацецекс не рекомендується застосовувати одночасно з антибіотиками тетрациклінового ряду (за винятком доксицикліну) - можлива взаємодія антибіотиків з тіоловою групою ацетилцистеїну; інтервал між їх прийомами повинен становити не менш 2 год. Про несумісність із такими антибіотиками, як амоксицилін, еритроміцин і цефуроксим даних немає.Протикашльові засоби. Одночасне застосування Ацецекс з протикашльовими засобами може посилювати застій мокротиння через пригнічення кашльового рефлексу.Нітрогліцерин. Одночасний прийом ацетилцистеїну з нітрогліцерином може посилювати вазодилатуючий ефект останнього.Ацетилцистеїн зменшує гепатотоксичну дію парацетамолу.

Срок годности:

Термін придатності - 2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від +15°С до +25°С.

Форма выпуска / упаковка:

По 3 г порошку у термозварюваних пакетиках, по 24 пакетики у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ацецекс
Производитель:Фармтехнология, ООО, Республика Беларусь
Форма выпуска: По 3 г порошку у термозварюваних пакетиках, по 24 пакетики у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7045/01/01 от 11.09.2007. Приказ № 537 от 11.09.2007
МНН:Acetylcysteine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: acetylcysteine;3 г порошку містять 100 мг або 200 мг ацетилцистеїну; допоміжні речовини: аспартам, олія лимонна, тартразин, добавка смакова ароматична Ванілін, цукор-рафінад.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB01 - Ацетилцистеин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Острый синусит
Причины развития острого синусита и факторы рискаО...
Реклама
Болезнь Паркинсона можно будет диагностировать задолго до появления ее симптомов: ученые
Болезнь Паркинсона сложно диагностировать, особенн...
Ученые назвали еще одно ценное качество ферментированных продуктов
Ферментированные продукты характеризуются тем, что...
Реклама