Ацетилцистеин-Лугал инструкция по применению

Ацетилцистеин-Лугал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ацетилцистеин-Лугал порошок д/ор. р-ра по 100 мг в пак.-саше №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5865/01/01 от 25.01.2012. Приказ № 47 от 25.01.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ацетилцистеїн;1 пакетик-саше порошку для орального розчину містить ацетилцистеїну 100 мг або 200 мг;допоміжні речовини: кислота аскорбінова, цукор, ароматизатор апельсиновий.

Производитель:

Луганский ХФЗ, ПАО, г.Луганск, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Ацетилцистеїн.

Показания к применению:

Гострі та хронічні захворювання бронхо-легеневої системи, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння з утрудненим відхаркуванням.

Противопоказания:

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, кровохаркання, легенева кровотеча, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Ацетилцистеїн слід застосовувати з обережністю пацієнтам із виразковою хворобою в анамнезі, пацієнтам із захворюваннями надниркових залоз.З обережністю призначають пацієнтам з бронхіальною астмою (це пояснюється тим, що під час приготування розчину може виникнути рефлекторний бронхоспазм, оскільки порошок при приготуванні розчину може потрапляти у повітря, що вдихається, і подразнювати слизову оболонку носа). У випадку виникнення бронхоспазму слід негайно звернутися до лікаря.При застосуванні особам з бронхіальною астмою необхідно забезпечити дренаж мокротиння.В окремих випадках, при вираженій муколітичній дії, існує ризик розвитку ефекту затоплення бронхів, для попередження якого може стати необхідним застосування відсмоктувача та зменшення добової дози препарату.Пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.Під час лікування ацетилцистеїном рекомендується вживати достатню кількість рідини.Хворим з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати препарат.При контакті з металами та гумою утворює сульфіди з характерним запахом.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Ацетилцистеїн проникає у грудне молоко, у зв'язку з чим призначення його під час годування груддю можливе тільки у випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини. Препарат протипоказаний у період вагітності.

Дети:

У цій лікарській формі препарат застосовують дітям віком від 2 років.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо негативного впливу на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають внутрішньо, після їди. Вміст пакетика-саше (100 або 200 мг ацетилцистеїну) розчиняють у 100 мл питної гарячої води безпосередньо перед вживанням. Для посилення муколітичного ефекту ацетилцистеїну рекомендовано додаткове вживання рідини.Дорослим і дітям старше 14 років призначають по 400-600 мг ацетилцистеїну на добу, розподіляючи дозу на 2-3 прийоми; дітям віком 6-14 років – 400-600 мг на добу за 2 прийоми; дітям віком 2-5 років – 200-400 мг на добу за 2 прийоми. При гострих неускладнених захворюваннях препарат застосовують не більше 4-5 днів без нагляду лікаря.Термін лікування хронічних захворювань визначає лікар.

Передозировка:

Досі не спостерігалося випадків тяжких і небезпечних для життя побічних ефектів, навіть при екстремальному передозуванні.Симптоми: нудота, блювання, діарея.Лікування: симптоматичне.

Побочные действия:

Для опису частоти побічних дій використовують таку класифікацію: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, <1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), рідко (≥ 1/10 000, < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000).Загальні порушення: нечасто – алергічні реакції (свербіж, кропив’янка, екзантема, висипи, ангіоневротичний набряк), гарячка, головний біль, дзвін у вухах.З боку дихальної системи: рідко – диспное, бронхоспазм (переважно у пацієнтів з гіперреактивністю бронхіальної системи, що асоціюється з бронхіальною астмою).З боку травного тракту: нечасто – печія, стоматит, абдомінальний біль, нудота, блювання, діарея.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, артеріальна гіпотензія, геморагії.Повідомлялося про окремі тяжкі реакції з боку шкіри (синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла). При застосуванні ацетилцистеїну дуже рідко повідомлялося про виникнення кровотеч, що частіше за все були пов’язані з розвитком реакцій гіперчутливості. У багатьох дослідженнях зазначалося пригнічення агрегації тромбоцитів, однак клінічного підтвердження тому немає. Дуже рідко повідомлялося про випадки анемії, геморагії, анафілактичні реакції або навіть шок. У випадку виникнення змін шкіри чи слизової оболонки слід негайно звернутися до лікаря та припинити застосування ацетилцистеїну.

Лекарственное взаимодействие:

Підвищує (взаємно) ефект бронхолітиків. Сумісне застосування з протикашльовими засобами може підсилити застій мокротиння внаслідок пригнічення кашльового рефлексу.Не рекомендується застосовувати одночасно разом з антибіотиками тетрациклінового ряду (крім доксицикліну) через можливість порушення їх всмоктування; інтервал між їх прийомами має бути не менше 2 годин. Випадки інактивації антибіотиків інших груп ацетилцистеїном спостерігалися вийнятково під час експериментів іn vitro при безпосередньому змішуванні останніх. Іn vitro несумісність спостерігалася з деякими напівсинтетичними пеніцилінами, тетрациклінами, цефалоспоринами, аміноглікозидами. Немає даних про несумісність з амоксициліном, еритроміцином і цефуроксимом. Препарат може потенціювати вазодилатаційний ефект нітрогліцерину. Препарат знижує гепатотоксичність парацетамолу, фенацетину.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від вологи та світла місці в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці

Форма выпуска / упаковка:

По 3 г порошку у пакетиках-саше; по 10 або 20 пакетиків-саше у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ацетилцистеин-Лугал
Производитель:Луганский ХФЗ, ПАО, г.Луганск, Украина
Форма выпуска: По 3 г порошку у пакетиках-саше; по 10 або 20 пакетиків-саше у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5865/01/01 от 25.01.2012. Приказ № 47 от 25.01.2012
МНН:Acetylcysteine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: ацетилцистеїн;1 пакетик-саше порошку для орального розчину містить ацетилцистеїну 100 мг або 200 мг;допоміжні речовини: кислота аскорбінова, цукор, ароматизатор апельсиновий.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Ацетилцистеїн.
Код АТХ:R05CB01 - Ацетилцистеин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Эксперты рассказали, чем опасен послеобеденный сон
Послеобеденный сон может продлиться от нескольких ...
Ученые назвали специи, которые помогут облегчить хроническую боль
Специи, такие как черный перец, гвоздика, корица и...
Реклама