Ацистеин Плюс инструкция по применению

Ацистеин Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ацистеин Плюс гранулы д/ор. р-ра по 600 мг в саше №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5361/02/02 от 03.01.2012. Приказ № 2 от 03.01.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: acetylcysteine; 1 саше містить ацетилцистеїну 600 мг;допоміжні речовини: аспартам (Е 951), бета-каротен, сорбіт (Е 420), апельсиновий ароматизатор (порошок).

Производитель:

Билим Фармасьютикалз А.С. для "Дельта Медикел Промоушнз АГ", Турция/Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Показания к применению:

Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що потребують зменшення в’язкості мокротиння, покращання його відходження та відхаркування.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання та легенева кровотеча. Оскільки препарат містить аспартам, його не слід застосовувати особам хворим на фенілкетонурію.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Рекомендується з обережністю приймати препарат пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо у разі супутнього прийому інших лікарських засобів, що подразнюють слизову оболонку шлунка.Хворим на бронхіальну астму необхідно знаходитися під суворим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування ацетилцистеїном слід негайно припинити та звернутися до лікаря.Пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.Застосування ацетилцистеїну, головним чином на початку лікування, може викликати розрідження бронхіального секрету і збільшити його об’єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація. Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату, а є специфічним для діючої речовини. Під час лікування ацетилцистеїном рекомендується вживати достатню кількість рідини.Лікарський засіб містить сорбіт, тому пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози цей препарат приймати не слід.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності або годування груддю застосування ацетилцистеїну можливе тільки у випадку, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранстпортом або роботі з іншими механізмами. Даних немає.

Дети:

Застосовують дітям від 14 років.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям від 14 років застосовують 1 саше на добу.Дітям молодше 14 років та у випадках, коли добову дозу слід розділяти, застосовують ацетилцистеїн в іншій лікарській формі або відповідному дозуванні.Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру та перебігу захворювання.Спосіб приготування розчину: висипати вміст саше у склянку з водою та добре розмішати. Приготований розчин приймати внутрішньо. Розчин слід випити одразу після його приготування, а невикористаний залишок – вилити.

Передозировка:

Немає даних про випадки передозування лікарських форм ацетилцистеїну, призначених для прийому внутрішньо.Симптоми: передозування може виявлятися шлунково-кишковими симптомами, такими як нудота, блювання та діарея. Для дітей є ризик гіперсекреції.Спеціального антидоту до ацетилцистеїну не існує. У випадках передозування рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування.

Побочные действия:

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, анафілактоїдні реакції, анафілактичний шок, набряк Квінке, екзантема.З боку нервової системи: головний біль.З боку органів слуху: дзвін у вухах, шум у вухах.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, зниження артеріального тиску.Судинні розлади: геморагії.З боку дихальної системи: ринорея, бронхоспазм, диспное.З боку травного тракту: стоматит, абдомінальний біль, нудота, печія, блювання, діарея, диспепсія.З боку шкіри та її придатків: кропив’янка, висипання, ангіоневротичний набряк, свербіж.Загальні розлади: гіпертермія, набряк обличчя.Дуже рідко повідомлялося про випадки анемії. У рідкісних випадках можливі тяжкі шкірні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла.Відзначалися випадки зниження агрегації тромбоцитів, але клінічне значення цього не визначено.

Лекарственное взаимодействие:

Застосування разом з ацетилцистеїном протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через зменшення кашльового рефлексу.Ацетилцистеїн фармакологічно несумісний з антибіотиками та протеолітичними ферментами. При одночасному застосуванні з такими антибіотиками як тетрацикліни (виключаючи доксициклін), ампіцилін, амфотерицин В, пеніциліни, цефалоспорини, аміноглікозиди можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів має становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.Не рекомендується розчинення в одній склянці ацетилцистеїну з іншими препаратами.Ацетилцистеїн зменшує можливість гепатотоксичної дії препаратів, до складу яких входить парацетамол. Відзначається синергізм ацетилцистеїну з бронхолітиками.Ацетилцистеїн може виступати у ролі донора цистеїну та підвищувати рівень глютатіону, який сприяє детоксифікації радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.При одночасному прийомі з нітрогліцерином може потенціювати вазодилатуючий ефект останнього.Під час контакту з металами або гумою утворюються сульфіди з характерним запахом, тому для розчинення препарату слід використовувати скляний посуд.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей та захищеному від світла місці при температурі нижче 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Гранули для орального розчину у саше. По 10 саше, з’єднаних по два з лінією перфорації, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявникаДельта Медікел Промоушнз АГ, 26 Отенбахгассе, Цюріх 8001, Швейцарія/Delta Medical Promotions AG, 26 Oetenbachgasse, Zurich 8001, Switzerland.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ацистеин Плюс
Производитель:Билим Фармасьютикалз А.С. для "Дельта Медикел Промоушнз АГ", Турция/Швейцария
Форма выпуска: Гранули для орального розчину у саше. По 10 саше, з’єднаних по два з лінією перфорації, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5361/02/02 от 03.01.2012. Приказ № 2 от 03.01.2012
МНН:Acetylcysteine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: acetylcysteine; 1 саше містить ацетилцистеїну 600 мг;допоміжні речовини: аспартам (Е 951), бета-каротен, сорбіт (Е 420), апельсиновий ароматизатор (порошок).

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB01 - Ацетилцистеин
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Вылечить гайморит за 3 дня
Как лечить гайморит в домашних условиях — препарат...
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Реклама
Резкое изменение поведения может быть симптомом деменции
Деменция, или слабоумия, характеризуется ухудшение...
Терапевт сказал, что поможет успокоиться онкологическим больным перед операцией
Нервозность перед операцией — это обычное явление,...
Реклама