Адацин инструкция по применению

Адацин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Адацин гель по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11087/01/01 от 08.11.2010. Приказ № 961 от 08.11.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г гелю містить адапалену 1 мг, кліндаміцину фосфату еквівалентно кліндаміцину 10 мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), феноксіетанол, динатрію едетат, карбомер 934Р, полісорбат 80, поліетиленгліколь 400, натрію гідроксид, пропіленгліколь, ароматизатор RSGR 130913, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

непрозорий, однорідний гель майже білого кольору, з характерним запахом.

Производитель:

Аджанта Фарма Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби для місцевого лікування акне.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Адапален є похідним нафтойної кислоти, ретиноїдоподібною речовиною, що модулює процеси клітинної диференціації і кератинізації, а також запальні процеси шкіри, які складають основні патогенетичні ланки у розвитку акне. Адапален зв’язується з ретиноїдними рецепторами ядра клітини і, таким чином, сприяє нормальній диференціації епітеліальних клітин фолікулів, що призводить до зменшення утворення мікрокомедонів і перешкоджає розвитку акне, сприяє збереженню неушкодженої шкіри.Терапевтичний ефект препарату зазвичай виявляється протягом 8 - 12 тижнів від початку лікування. При застосуванні адапалену у вигляді гелю всмоктування препарату через шкіру в кров надзвичайно низьке.Кліндаміцину фосфат – напівсинтетичний антибіотик, який діє як інгібітор синтезу бактеріальних протеїнів завдяки зв’язуванню з 50S субодиницею рибосом та інгібуванню процесу ініціації формування пептидного ланцюжка. Кліндаміцин інгібує усі культури Propionibacterium acnes, що підлягають тестуванню з мінімальною інгібуючою концентрацією 0,4 мкг/мл. Виявлена перехресна резистентність між кліндаміцином та еритроміцином. Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показания к применению:

Лікування звичайних вугрів (acne vulgaris).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до адапалену, кліндаміцину або до інших компонентів препарату, а також лінкоміцину. Ентерит, виразковий коліт, коліт, асоційований з антибіотиками (в анамнезі). Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік.

Особенности применения:

Препарат призначений тільки для місцевого застосування.Слід уникати контакту гелю з очима, губами, ділянками крил носа і шкірою навколо очей, а також слизовими оболонками. При випадковому потраплянні гелю на ці ділянки необхідно ретельно промити їх теплою водою.Не наносити гель на екзематозні ураження шкіри, сонячні опіки, порізи або інші ураження шкіри.Під час лікування слід уникати надмірного впливу сонячних променів і ультрафіолетового світла, включаючи лампи, внаслідок підвищення вразливості шкіри і збільшення ризику виникнення сонячної еритеми.Застосування у період лікування препарату разом із косметичними засобами з висушуючим ефектом (абразивні або лікувальні мила, очисники шкіри, засоби, що містять надмірну кількість спирту тощо) може призвести до подразнювального ефекту.У разі виникнення алергічної реакції до будь-якого з компонентів препарату терапію слід припинити і вжити відповідних заходів.Кліндаміцин при місцевому застосуванні абсорбується з поверхні шкіри і в деяких випадках у чутливих пацієнтів може спричинити діарею, мелену, а також коліт (включаючи псевдомембранозний коліт). При виникненні цих явищ слід негайно припинити застосування препарату. Симптоми можуть спостерігатися також протягом декількох тижнів після припинення терапії.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Оскільки клінічних випробувань щодо безпеки застосування препарату у вагітних жінок не проводилось, не слід застосовувати гель у цей період.Застосування препарату під час годування груддю протипоказане.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Безпека та ефективність застосування активних інгредієнтів препарату у дітей не встановлені, тому не слід застосовувати гель цій категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

Застосовується для місцевого лікування у дорослих.Гель наносять тонким шаром на чисту суху шкіру в місцях висипань 1 раз на добу, на ніч.Терапевтичний ефект спостерігається через 8 - 12 тижнів від початку лікування.

Передозировка:

При нанесенні гелю в надмірній кількості можливе почервоніння і лущення шкіри, можливі системні ефекти.Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Протягом перших тижнів лікування можливе загострення вугрового процесу і подразнення шкіри внаслідок впливу адапалену на осередки ураження, невидимі раніше. У такому разі лікування слід припинити.Порушення функції органів зору: відчуття печіння в очах.Порушення функції травного тракту: біль у животі, кишково-шлункові розлади.Інфекції та інвазії: фолікуліт, спричинений грамнегативними мікроорганізмами.Шкіра та підшкірна клітковина: подразнення шкіри, контактний дерматит, жирність шкіри, кропив’янка, почервоніння, лущення, сухість, свербіж, еритема, контактний дерматит, печіння шкіри в місці нанесення гелю відразу після його застосування, яке минає в подальшому.

Лекарственное взаимодействие:

Оскільки препарат може мати місцевий подразнювальний ефект у деяких пацієнтів, одночасне застосування інших потенційно подразнювальних місцевих препаратів, включаючи косметичні засоби (в’яжучі засоби, креми або лосьйони для/або після гоління, вироби, що містять у великій кількості алкоголь, мило або миючі засоби), збільшує ризик небажаного впливу на шкіру.Слід з обережністю застосовувати гель з препаратами, що містять сірку, резорцин або саліцилову кислоту.За необхідності застосування препарату разом з іншими лікарськими засобами, гель застосовують 1 раз на добу на ніч, а вранці застосовують інші препарати.Кліндаміцин може блокувати нейром’язову передачу, тому його слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які лікуються іншими препаратами нейром’язової дії внаслідок можливості підсилення їх ефекту.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г гелю в тубі, кожна туба в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Б-4/5/6, М.І.Д.С. Ерія. Пайтхан-431 128, Діст. Аурангабад, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Адацин
Производитель:Аджанта Фарма Лтд., Индия
Форма выпуска:По 15 г гелю в тубі, кожна туба в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11087/01/01 от 08.11.2010. Приказ № 961 от 08.11.2010
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 г гелю містить адапалену 1 мг, кліндаміцину фосфату еквівалентно кліндаміцину 10 мг;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), феноксіетанол, динатрію едетат, карбомер 934Р, полісорбат 80, поліетиленгліколь 400, натрію гідроксид, пропіленгліколь, ароматизатор RSGR 130913, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби для місцевого лікування акне.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Реклама
Белый налет на шоколаде является признаком плохого хранения
Белый налет на шоколаде может быть вызван нескольк...
Ученые сказали, какие люди могут быть привлекательными для клещей
Весной активизируются клещи. Эти паукообразные кра...
Реклама