Адант инструкция по применению

Адант фото, инструкция
Дозировка:
Адант раствор д/ин., 10 мг/мл по 2,5 мл в шпр. №1
Производитель:
№ UA/8421/01/01 от 15.08.2008. Приказ № 464 от 15.08.2008

Официальная инструкция

Состав:

1 шприц містить натрію гіалуронат 25 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідрофосфат додекагідрат, кислота хлористоводнева концентрована, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

безбарвна, прозора, в’язка рідина без запаху

Производитель:

Мейджи Сейка Фарма Ко., Лтд., Япония

Фармакотерапевтическая группа:

Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Гіалуронат натрію належить до класу глікозоаміногліканів і є одним з основних компонентів синовіальної рідини, що дозволяє застосовувати його як замінник синовіальної рідини у випадку запальних процесів. Препарат покращує рухливість суглобів та послаблює біль у випадку остеоартриту колінного та періартриту плечового суглобів, відновлюючи фізіологічні та реологічні властивості синовіальної рідини. Засіб також відновлює синтез високомолекулярної гіалуронової кислоти, подібної до нормальної, синовіоцитами суглоба, враженого хронічним дегенеративним чи запальним процесом. Без цього стимулу молекули гіалуронової кислоти, що синтезуються такими синовіоцитами, мають вагу, меншу за норму. Останній механізм дії може пояснювати тривалий клінічний ефект гіалуронової кислоти, що триває набагато більше очікуваного, виходячи з характеристик внутрішньосуглобового кліренсу та метаболізму речовини. Внутрішньосуглобове введення гіалуронату натрію покращує функції суглоба, таким чином послаблюючи біль, спричинений остеоартритом коліна та синдромом Стейнброкера; покращує рухливість суглобів та нормалізує уражену синовію. Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Остеоартрити коліна та синдром Стейнброкера. Остеоартроз трапецеподібно-зап'ястного суглоба І, ІІ та ІІІ ступеня. Біль та обмеження рухливості внаслідок дегенеративних та травматичних змін хряща та синовіальної рідини інших суглобів.

Противопоказания:

Відома підвищена чутливість до кожного з діючих або допоміжних компонентів лікарського засобу.

Способ применения и дозы:

Дорослим рекомендується внутрішньосуглобове введення препарату раз на тиждень протягом 5 тижнів. Засіб слід вводити у міжсуглобовий проміжок колінного суглоба, плечового суглоба (міжсуглобовий проміжок плечового суглоба, підакроміальну сумку, піхву сухожилля довгого згинача), трапецеподібно-зап'ястного суглоба чи враженого синовіального суглоба. У випадку введення у трапецеподібно-зап'ястний суглоб рекомендується два способи введення препарату, залежно від ступеня остеоартриту: латеральний зовнішній шлях (ризоартроз І ступеня) та введення між пальцями у місці першої спайки (ризоартроз ІІ та ІІІ ступеня). Рішення про використання того чи іншого методу приймається в кожному окремому випадку. У зв'язку з цим введення легше проводити під ендоскопом. В усіх випадках дозу слід відкоригувати відповідно до тяжкості проявів захворювання.При внутрішньосуглобовому введенні препарату слід дотримуватися таких вимог:l Оскільки АДАНТ вводиться у міжсуглобовий простір, операцію слід виконувати в виключно в стерильних умовах. l Якщо немає ознак покращання впродовж перших 5 тижнів застосування, лікування слід припинити.l За наявності навіть незначного зниження вмісту синовіальної рідини слід зробити пункцію суглоба.l Дотримуватися обережності, щоб уникнути введення АДАНТУ в кровоносні судини.l Уникати потрапляння засобу в очі.l Враховуючи в'язкоеластичність препарату, рекомендується використовувати голки 22-23 G.l Якщо препарат заморожено (див. розділ Умови та термін зберігання), перед застосуванням дати йому нагрітися до кімнатної температури.l Застосовують засіб лише раз та одразу ж після відкриття. Невикористані рештки препарату слід утилізувати.

Передозировка:

Не виявлено.Особливості застосування.Слід уникати контакту з дезинфікуючими засобами, такими як солі амонію (в тому числі й бензалконія хлорид або хлоргексидин), оскільки може утворитися осад.Вагітність і годування груддю. Хоча в дослідженнях на тваринах не було виявлено тератогенних ефектів, безпека препарату для вагітних жінок не встановлена. Тому, не рекомендується застосовувати препарат вагітним жінкам та тим, які планують завагітніти. Гіалуронат натрію проникав у молоко піддослідних тварин. Враховуючи це, на період лікування рекомендується припинити годування груддю. Вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами механізмами. Не встановлено.Застосування у дітей. Оскільки безпека застосування препарату у дітей не встановлена, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Побочные действия:

Біль, почервоніння, припухлість, відчуття печіння та відчуття розпирання в місці ін’єкції. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції. У таких випадках застосування препарату слід негайно припинити.Зрідка повідомлялося про анафілактичний шок. У разі його виникнення необхідно припинити застосування препарату, ретельно оглянути пацієнта та забезпечити відповідне лікування.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 1 до 30 оС. Заморозити, якщо неможливо забезпечити відповідну температуру. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 2,5 мл розчину у наповненому шприці з ковпачком та пробкою, у блістері. По одному блістеру зі шприцом в упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна назва: hyaluronic acid;

Форма випуску

Розчин для ін’єкцій.

Адреса

4-16, Кіобаші 2-чом, Чуо-Ку, Токіо, Японія.

Заявник

„Тріфарма Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш.”, Туреччина.

Адреса

Ресітпаша Махаллеші, Ескі Бююкдере Джаддесі №4, Маслак-Саієр, Стамбул, Туреччина.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M09AX01:

Редакция
Avatar photo
Автор: Алла Волошонович
Кандидат медицинских наук
Врач-эндокринолог
Луганский государственный медицинский университет, факультет - лечебное дело
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама