Адено-Риц инструкция по применению

Адено-Риц фото, инструкция
Дозировка:
Адено-Риц капсулы №20 (10х2)
Производитель:
№ UA/10611/01/01 от 31.01.2017. Приказ № 69 от 31.01.2017

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить сухий екстракт карликової пальми (Serenoa serrulata) (екстрагент – 70 % етанол) - 160 мг, сухий екстракт кропиви (Urtica urens) (екстрагент – гаряча вода) - 50 мг, сухий екстракт сливи африканської (Pygeum africanum) (екстрагент – 70 % етанол та вода) - 50 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат;капсула: індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), желатин.

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Джи Эм Фармасьютикалс, Грузия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при доброкачественной гипертрофии предстательной железы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Комбінований рослинний препарат, фармакологічна дія якого зумовлена дією його компонентів. Екстракт карликової пальми (Serenoa serrulata) має інгібуючі властивості відносно 5a-редуктази та ароматази тестостерону - ключового ферменту, відповідального за розвиток доброякісної гіперплазії передміхурової залози.Екстракт кропиви також пригнічує фермент ароматазу, а спільно з екстрактом Serenoa repens вони діють на цей фермент синергічно. Він також чинить сечогінну дію, покращує процеси регенерації, підвищує об’єм сечовипускання, посилює максимальний відтік і знижує залишковий об’єм сечі.Екстракт африканської сливи (Pygenum africanum) інгібує чинники зростання фібробластів bFGF і EGF, що відіграють істотну роль у патогенезі гіперплазії передміхурової залози. Завдяки інгібуванню проліферації фібробластів він пригнічує розростання з’єднувальних тканин передміхурової залози і запобігає її фіброзу.Для всіх рослинних компонентів препарату характерна протизапальна та антиексудативна дія завдяки пригніченню активності ферменту 5-ліпооксигенази, пригніченню утворення медіаторів запалення і зниженню підвищеної проникності судин, спричиненої гістаміном. Препарат знижує вираженість запального процесу у передміхуровій залозі при простатиті, а також при доброякісній гіперплазії залози у поєднанні з простатитом.Препарат зменшує вираженість порушень сечовипускання, що виникають унаслідок звуження уретри на ранній стадії доброякісної гіперплазії передміхурової залози, зменшує біль і подразнення при сечовипусканні, підвищує об’ємну швидкість сечовипускання, полегшує спорожнення сечового міхура і зменшує імперативні позиви до сечовипускання.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату не вивчалась.

Показания к применению:

Лікування і профілактика функціональних порушень сечовипускання, зумовлених доброякісною гіперплазією (аденомою) передміхурової залози (I і II стадії);у складі комбінованої терапії простатитів різної етіології.

Противопоказания:

Відома гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Підвищене згортання крові, артеріальна гіпертонія.

Особенности применения:

Капсули приймати не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.Не впливає на концентрацію пухлинного маркера - сироваткового простатичного специфічного антигену (ПСА), тобто не маскує наявність злоякісної пухлини, що дозволяє контролювати ПСА на тлі терапії препаратом.Лікування препаратом, як і іншими рослинними засобами, не може служити альтернативою хірургічному лікуванню доброякісної гіперплазії передміхурової залози у разі наявності відповідних показань.Рекомендується консультація лікаря при появі крові в сечі, в разі гострої затримки сечі.Не слід використовувати при доброякісній гіперплазії передміхурової залози у фазі декомпенсації.Застосування у період вагітності або годування груддю.Протипоказано.Здатність впливати па швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Спеціальних вказівок немає.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для дорослих чоловіків. Приймати по 1 капсулі 2 рази на добу (вранці та ввечері) після їди, протягом тривалого часу (не менше 30 днів). Курс лікування періодично повторювати, відповідно до рекомендацій лікаря.Капсули приймати не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.Препарат не впливає на гормональний статус чоловіків, не має негативного впливу на статеву функцію (не знижує лібідо і статеву активність), не знижує артеріальний тиск.Діти. Препарат застосовувати лише дорослим чоловікам.

Передозировка:

Симптоми передозування не описані. У випадку застосування більших доз, ніж рекомендовані, слід звернутися до лікаря.

Побочные действия:

З боку травного тракту: шлунково-кишкові розлади, включаючи відчуття дискомфорту з боку травного тракту, нудоту, блювання, діарею, біль у шлунку.З боку репродуктивної системи: оборотна гінекомастія.З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, набряк шкіри, гіперемія, свербіж.

Лекарственное взаимодействие:

Лікарська взаємодія препарату не описана.

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі 10-25 °С у захищеному від світла, вологи і недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері. 2 блістери у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G04CX:

Редакция
Avatar photo
Автор: Алла Волошонович
Кандидат медицинских наук
Врач-эндокринолог
Луганский государственный медицинский университет, факультет - лечебное дело
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама