Адглюфоцит инструкция по применению

Адглюфоцит фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Адглюфоцит раствор гемоконсерв. по 100 мл в конт. полим.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9502/01/01 от 24.03.2009. Приказ № 177 от 24.03.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 мл розчину містять динатрію гідроцитрату 1,6 г, глюкози безводної 3 г або глюкози моногідрату 3,3 г, аденіну 0,03 г, динатрію гідрофосфату додекагідрату 0,5 г;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина;

Производитель:

Луганская областная Фармация ФФ, КП

Фармакотерапевтическая группа:

Вспомогательные вещества.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат при контакті з кров’ю запобігає її згортанню шляхом блокування аніонами цитрату катіонів кальцію, в результаті чого утворюються комплексні недисоціюючі сполуки, які залишаються в розчині. Підтримання структури і функції еритроцитів (перенесення кисню від легень до тканин) під час зберігання при температурі від 2 до 6 °С забезпечується за рахунок присутності глюкози. Натрію фосфат, який входить до складу розчину, діє як буфер, необхідний для нормального перебігу процесів метаболізму. Фосфати включаються у вуглеводно-фосфорний обмін, що сприяє кращому збереженню клітин у функціонально повноцінному стані. Аденін (вітамін В4) забезпечує підтримання концентрації аденозинтрифосфату (АТФ) та 2,3-дифосфогліцерату (2,3-ДФГ) в еритроцитах, що сприяє підтриманню життєздатності у процесі їх зберігання та після трансфузії.

Показания к применению:

Для консервування цільної людської крові.

Противопоказания:

Протипоказання для застосування крові та її компонентів регламентуються відповідними інструктивними матеріалами МОЗ України. Протипоказання щодо застосування Адглюфоциту відсутні.

Особенности применения:

Полімерний контейнер із консервантом не застосовувати, якщо розчин не прозорий. Не допускати потрапляння повітря у контейнер. Не застосовувати при порушенні цілісності зовнішнього пакета упаковки.Перед переливанням кров акуратно перемішати. Переливати кров хворим необхідно через одноразову систему для переливання крові з фільтром. Після гемотрансфузій крові та її компонентів необхідно встановити медичний нагляд за станом хворого (термометрія тіла, вимірювання артеріального тиску, спостереження за діурезом, аналіз крові, сечі тощо).

Способ применения и дозы:

Для зберігання крові при температурі від 2 до 6 °С Адглюфоцит застосовують у пропорції 1 частина консерванту на 4 частини крові, тобто 100 мл Адглюфоциту, які містяться в основному полімерному контейнері “Гемакон 500”, розраховані на заготівлю від донора 400 мл цільної крові.Спосіб застосування полімерного контейнера з Адглюфоцитом.1. Перевірити термін придатності контейнера. Розкрити упаковку, перевірити його герметичність натискуванням на контейнер, звертаючи увагу на штуцери та з’єднання. Над мембранами не повинно бути консерванту. Обробити зовнішню поверхню контейнера антисептиком.2. При використанні спарених контейнерів, у разі необхідності, натискуванням на трансферний контейнер обережно перелити весь консервант із трансферного контейнера в основний і накласти затискач на з’єднувальну трубку ближче до основного контейнера. 3. На донорській трубці на відстані 15 – 20 см від контейнера з консервантом зробити не тугий вузол та накласти затискач між вузлом та голкою. 4. Провести маркування основного контейнера, трансферних контейнерів, а також флаконів-супутників. 5. Помістити контейнер на ваги або апарат для перемішування крові з консервантом нижче руки донора на 50 – 60 см. 6. Накласти джгут на середню третину плеча донора. Обробити місце венепункції донора антисептиком для обробки шкіри. Зняти ковпачок із голки та провести венепункцію. Зняти затискач із донорської трубки. Періодично перемішувати кров, яка надходить в контейнер. Здійснити забір крові до встановленої ваги або об’єму. 7. Після завершення взяття крові необхідно накласти затискач на трубку ближче до голки, затягнути тугий вузол на донорській трубці, відсікти трубку між вузлом та затискачем, ближче до вузла. Зняти затискач із донорської частини трубки, наповнити кров’ю донора флакони-супутники. Зняти джгут, вийняти з вени голку, на ліктьовий згин накласти тиснучу пов’язку. 8. Негайно зав’язати трубку, яка залишилася на контейнері, другим вузлом на відстані 7 – 10 см від контейнера. Кров, що залишилася в трубці, швидко витиснути в контейнер, щоб не утворився згусток. Змішати кров у контейнері. Зав’язати третій вузол між двома попередніми вузлами. Закрити флакони-супутники. Для герметизації трубок замість накладання вузлів можна використати металічні кільця або спеціальний апарат для зварювання трубок. 9. Консервована кров, заготовлена у полімерному контейнері “Гемакон”, може бути розподілена у замкнутій стерильній системі на компоненти (плазму, еритроцитну, лейкоцитну та тромбоцитну масу). Для цього використовуються сполучені контейнери типу 500/300 або 500/300/300, або 500/300/300/300. 10. Транспортувати полімерні контейнери з кров’ю необхідно в ізотермічній тарі. Спосіб застосування і дозування крові та її компонентів залежать від стану хворого, характеру патологічного процесу і визначаються лікарем.

Побочные действия:

При великих об’ємах перелитої крові можливе накопичення цитратів, які входять до складу консерванту, що може призвести до ускладнень, пов’язаних із гіпокальціємією. Тому після швидкого введення цитратної крові в дозі, яка перевищує 500 мл, слід ввести внутрішньовенно розчин кальцію хлориду та 10 мл 10 % розчину кальцію глюконату. Дуже великі дози гемотрансфузій (більше 2,0 – 2,5 л) можуть зумовити ускладнення, пов’язані з токсичною та імунобіологічною дією крові (синдром масивних трансфузій, синдром гомологічної крові тощо). При виникненні посттрансфузійних реакцій або ускладнень подальше переливання необхідно припинити і застосувати серцево-судинні та седативні засоби, десенсибілізуючу терапію (препарати кальцію, димедрол, супрастин, кортикостероїди).

Лекарственное взаимодействие:

В контейнер із консервантом та до заготовленої крові, яка знаходиться в контейнері, не рекомендується додавати будь-які інші лікарські засоби.

Срок годности:

Адглюфоцит в полімерних контейнерах зберігати при температурі від 2 °С до 25 °С. Заморожування не допускається. Термін придатності – 1 рік. Контейнери з кров’ю зберігати у вертикальному положенні при температурі від 2 °С до 6 °С протягом 35 днів.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у контейнерах полімерних “Гемакон”.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин.АдресаУкраїна, 91020, м. Луганськ, Степовий тупик, 2.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Адглюфоцит
Производитель:Луганская областная Фармация ФФ, КП
Форма выпуска: По 100 мл у контейнерах полімерних “Гемакон”.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9502/01/01 от 24.03.2009. Приказ № 177 от 24.03.2009
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 мл розчину містять динатрію гідроцитрату 1,6 г, глюкози безводної 3 г або глюкози моногідрату 3,3 г, аденіну 0,03 г, динатрію гідрофосфату додекагідрату 0,5 г;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Вспомогательные вещества.
Код АТХ:V07AC - Вспомогательные средства для гемотрансфузии
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
5 полезных свойств молодого горошка
Молодой горошек собирают весной и в начале лета, к...
Рафинированное подсолнечное масло может вызвать гормональный дисбаланс организма
Подсолнечное масло содержит полиненасыщенные жирны...
Реклама