Адиупресин инструкция по применению

Адиупресин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Адиупресин капли наз., 0,1 мг/мл по 2,5 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0026/01/01 от 11.03.2009. Приказ № 147 от 11.03.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: desmopressin;1 мл розчину містить: десмопресину ацетату (еквівалентно десмопресину 0,1 мг/мл);допоміжні речовини: бензалконію хлорид, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна рідина.

Производитель:

Амеда Фарма Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны гипофиза и гипоталамуса.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат містить десмопресин – структурний аналог природного гормона аргінін-вазопресину. Десмопресин отриманий у результаті змін в побудові молекули вазопресину – дезамінування 1-цистеїну і заміщення 8-L-аргініну на 8-D-аргінін. Препарат покращує проникливість епітелію дистальних відділів звитих канальців для води і підвищує її реабсорбцію. Зменшує об’єм сечі, що виділяється, і одночасно збільшує її осмолярність та знижує осмолярність плазми крові. Це призводить до зниження частоти сечовипускання та зменшення ноктурії. Антидіуретична дія після інтраназального введення 10 - 20 мкг десмопресину триває 8 - 12 годин.Фармакокінетика. Біодоступність препарату після інтраназального введення становить від 3 до 5 %. Помітна концентрація активної речовини в плазмі крові настає через 15 - 30 хв після застосування, максимум концентрації досягається через 1 годину та залежить від введеної дози. Об’єм розподілу становить 0,2 - 0,3 л/кг. Десмопресин не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. Період напіввиведення після інтраназального введення в середньому становить 2 - 3 години. Незначна кількість десмопресину метаболізується в печінці.

Показания к применению:

Нецукровий діабет; проведення тестування на концентраційну здатність нирок.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до десмопресину або до інших компонентів препарату. Вроджена або психогенна полідипсія; серцева недостатність або інші стани, що вимагають призначення діуретиків; помірна або виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну – нижче 50 мл/хв).

Надлежащие меры безопасности при применении:

Якщо Ви не впевнені, що вчасно застосували дозу, не повторюйте закапування, доки не настане час запланованого застосування.

Особенности применения:

Адіупресин, краплі назальні, призначають лише тим пацієнтам, яким протипоказаний пероральний прийом засобу у таблетованій формі.Бензалконію хлорид, який міститься в препараті як допоміжна речовина, може спричинити бронхоспазм.Не слід застосовувати препарат при таких змінах слизової оболонки, як рубці, набряк або інші порушення, через можливе ускладнення абсорбції препарату.Тест на концентраційну здатність у дітей віком до 1 року виконують винятково в умовах стаціонару і з наступним спостереженням.При проведенні тесту на концентраційну здатність об’єм рідини має бути обмежений до 0,5 л, особливо за 1 годину до прийому та протягом 8 годин після застосування препарату.Лікування без одночасного обмеження прийому рідини може призводити до затримки рідини в організмі і/або гіпонатріємії (головний біль, нудота, блювання, підвищення маси тіла, у тяжких випадках – виникнення судом).Пацієнти літнього віку, з низьким рівнем натрію в плазмі, з високим об`ємом добової сечі (від 2,8 до 3 л ) мають підвищений ризик виникнення гіпонатріємії.Лікування десмопресином слід припинити у разі гострого інтеркурентного захворювання, яке характеризується порушенням рідинного (водного) або електролітного балансу (системні інфекції, гарячкові стани та гастроентерит).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування препарату в період вагітності можливе лише у тому випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності призначення препарату у період лактації годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Дети:

Дотримання режиму прийому рідини і виключення надмірного її постачання особливо важливо у немовлят і в дітей молодшого віку.

Способ применения и дозы:

Дози і тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.1 мл містить 20 крапель, 1 крапля містить 5 мкг десмопресину.Нецукровий діабет.Дозу підбирають індивідуально. Препарат застосовують за допомогою крапельниці, що додається. Дози для дорослих – 10 - 20 мкг 1 - 2 рази на добу. Для дітей доза становить 10 мкг 1 - 2 рази на добу. При появі симптомів затримки рідини/гіпонатріємії, лікування слід припинити і відкоригувати дозу. Проведення тестування на концентраційну здатність нирок.Для оцінки концентраційної здатності нирок застосовують такі дозування: для дорослих – 40 мкг, для дітей віком до 1 року – 10 мкг, старше 1 року – 20 мкг.Після застосування препарату кількість сечі, зібрана протягом 1 години, не враховується. Протягом наступних 8 годин збирають 2 порції сечі для вимірювання осмолярності. Необхідно контролювати прийом рідини. Тривалість лікування визначається індивідуально і залежить від перебігу захворювання.

Передозировка:

Передозування препарату призводить до затримки рідини і гіпонатріємії. Лікування. Лікування гіпонатріємії індивідуальне. При асимптоматичній гіпонатріємії відміняють застосування препарату та обмежують прийом рідини. При гіпонатріємії рекомендується інфузія ізотонічного або гіпертонічного розчину натрію хлориду. У випадках, коли затримка рідини дуже виражена (судоми, втрата свідомості), до терапії слід додати фуросемід.Щоб запобігти передозуванню, застосування крапель назальних дітям потрібно проводити під пильним контролем дорослих.

Побочные действия:

Лікування без одночасного обмеження прийому рідини може призвести до затримки рідини в організмі і/або гіпонатріємії. Можуть з`явитись такі симптоми: з боку серцево-судинної системи: незначне підвищення артеріального тиску, припливи;з боку нервової системи: головний біль, судоми;з боку дихальної системи: риніт, носова кровотеча, сухість у горлі;з боку травного тракту: нудота/блювання, біль у животі;з боку сечостатевої системи: біль у вульві, дизурія;інші: підвищення потовиділення. Також можливі алергічні реакції, підвищення маси тіла.У вкрай поодиноких випадках можливі емоційні розлади у дітей.

Лекарственное взаимодействие:

Демеклоциклін, літій та норепінефрин здатні послаблювати його дію.Вазопресорна дія десмопресину дуже слабка порівняно з антидіуретичною дією, але при застосуванні високих доз десмопресину в комбінації з іншими вазопресорними препаратами необхідно уважно стежити за станом пацієнта.Речовини, дія яких може стимулювати вихід антидіуретичного гормона, такі як трициклічні антидепресанти, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, клофібрат, хлорпромазин і карбамазепін можуть посилювати антидіуретичний ефект і збільшувати ризик виникнення затримки рідини.Нестероїдні протизапальні засоби можуть спричинити затримку рідини/гіпонатріємію.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2,5 мл (0,1 мг/мл) у флаконі; у комплект входить крапельниця з поліетилену.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Ахмабад-9, Гуджарат, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Адиупресин
Производитель:Амеда Фарма Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска:По 2,5 мл (0,1 мг/мл) у флаконі; у комплект входить крапельниця з поліетилену.
Регистрационное удостоверение:№ UA/0026/01/01 от 11.03.2009. Приказ № 147 от 11.03.2009
МНН:Desmopressin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: desmopressin;1 мл розчину містить: десмопресину ацетату (еквівалентно десмопресину 0,1 мг/мл);допоміжні речовини: бензалконію хлорид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Гормоны гипофиза и гипоталамуса.
Код АТХ:H01BA02 - Десмопрессин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Ученые объяснили, почему пожилым людям полезно пользоваться Интернетом
Интернет, как и любая другая технология, имеет вре...
Снижение уровня стресса повышает вероятность долголетия: исследование
Существуют два вида возраста, метрический и биолог...
Реклама