Адрианол Детский инструкция по применению

Адрианол Детский фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Адрианол Детский капли наз. по 10 мл во флак.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7934/01/02 от 04.04.2008. Приказ № 595 от 22.10.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить фенілефрину гідрохлориду 0,5 мг, трамазоліну гідрохлориду 0,5 мг; допоміжні речовини: натрію гідрофосфату дигідрат, кислоти лимонної моногідрат, метилцелюлоза, гліцерин, фенілртуті (ІІ) борат, амонію гідроксид, етанол 96 %, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний або злегка жовтуватий розчин;

Производитель:

Здравле, АО, Сербия

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, которые стимулируют альфа-и альфа + бета-адренорецепторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Фенілефрин є агоністом α1-адренергічних рецепторів, а трамазолін – агоністом α1- та α2-адренергічних рецепторів, локалізованих у гладких м’язах кровоносних судин. Стимулюючи α1-адренорецептори судин, які розташовані переважно у венулах і каверно-венозних синусах слизової оболонки носа, фенілефрин м'яко діє на слизову оболонку, не порушуючи місцевого кровообігу. Стимуляція цих рецепторів є локальною, спричиняє вазоконстрикцію і таким чином зменшує набряк слизової оболонки носової порожнини та придаткових пазух, внаслідок чого полегшується дихання та вивільнення синусу, вирівнюється тиск у носоглотці та середньому вусі через відкриття отвору євстахієвої труби. Судинозвужувальний ефект проявляється в збільшенні відтоку крові. Тим самим відновлюється порушене носове дихання при грипі, ГРВІ, застуді чи алергійних захворюваннях.Трамазолін чинить вазоконстрикторну дію. За рахунок зменшення набряку слизової оболонки призводить до вираженого та тривалого розширення носових ходів та полегшення носового дихання. Гліцерин, який входить до складу препарату, пом’якшує подразнену слизову оболонку носових ходів і захищає її від надмірного висушування.Фармакокінетика. Локально у слизовій оболонці носоглотки фенілефрин абсорбується в малій кількості. Метаболізується у всіх тканинах, в основному в кишечнику і печінці. Метаболіти виводяться, головним чином, нирками. Метаболіти не активні. Період напіввиведення становить 2–3 години. При місцевому застосуванні фенілефрин не чинить центральної дії, внаслідок чого не порушується серцевий ритм, мінімальний ризик розвитку медикаментозного риніту та синдрому рикошету. 50 – 80 % трамазоліну абсорбується у порожнині носа і потрапляє у системний кровотік. Трамазолін та його метаболіти розподіляються по всіх внутрішніх органах, у найбільшій концентрації виявляються в печінці. Виводиться переважно з сечею, період напіввиведення – 5 - 7 годин. Після потрапляння препарату в носову порожнину локальне звуження судин слизової оболонки носа та придаткових пазух настає через 3 - 5 хв, дія триває 8 - 10 годин.

Показания к применению:

Риніти, у тому числі спричинені застудою, грипом, ГРВІ, алергійними реакціями.Синусит (в тому числі гайморит, фронтит, етмоїдит).Підготовка до діагностичих процедур або хірургічних втручань в ділянці носа, а також для усунення набряків після хірургічних втручань в ділянці носа та придаткових пазух.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.Гіпертиреоз.Ішемічна хвороба серця.Артеріальна гіпертензія.Феохромоцитома.Тяжкі ураження печінки та нирок.Глаукома.Дитячий вік до 2 років.Атрофічний риніт.Застосування МАО зараз або в попередні 14 днів.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Препарат слід застосовувати з обережністю хворим на цукровий діабет, із гіпертрофією простати, оскільки можливе порушення рівня цукру в крові, а також виникнення гострої затримки сечі. Системні побічні ефекти можливі у пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, у дітей та пацієнтів літнього віку.Слід враховувати, що навіть при місцевому застосуванні фенілефрин і трамазолін легко вступають в реакцію з іншими препаратами. Особливу увагу необхідно приділяти одночасному застосуванню з інгібіторами МАО, а також симпатолітиками, оскільки вони потенціюють системні кардіоваскулярні ефекти препарату. Препарат рекомендовано застосовувати не довше 3 діб.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. З обережністю слід застосовувати препарат під час керування автомобілем або роботи зі складними механізмами, оскільки можливе запаморочення.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дітям віком від 2 до 6 років: по 1-2 краплі у кожний носовий хід 3 рази на добу.Перед застосуванням запрокинути дитині голову і перевернути флакон, тримаючи його над носовим ходом. У такому положенні засіб виділяється краплями. Флакон слід використовувати індивідуально, щоб уникнути поширення інфекції.Препарат застосовують не довше 3 діб.При підготовці до діагностичних процедур або хірургічних втручань в ділянці носа та придаткових пазух препарат застосовують протягом 1 доби по 1-2 краплі у кожний носовий хід 3 рази на добу.Дітям старше 6 років застосовують препарат Адріанол®.

Передозировка:

При застосуванні препарату у дозах, що значно перевищують терапевтичні, можливе виникнення артеріальної гіпертензії і тахікардії, збудження, безсоння. Лікування симптоматичне. Промивання порожнини носа.

Побочные действия:

При частому та тривалому застосуванні препарат може спричиняти такі побічні ефекти:Місцеві:іритація (відчуття печіння, свербежу або сухості в носі);алергічні реакції;після припинення застосування можливе виникнення рикошетної вазодилатації судин слизової оболонки носа. Загальні:головний біль, запаморочення, загальна слабкість, відчуття страху або тремор;нудота, зміна смаку;тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску. 

Лекарственное взаимодействие:

Окситоцин потенціює гіпертензивний ефект фенілефрину.Симпатоміметики і фенілефрин можуть спричиняти тахікардію.Загальні анестетики у комбінації з препаратом можуть спричинити аритмію.Інгібітори МАО підвищують оральну біодоступність і уповільнюють метаболізм фенілефрину і потенціюють його ефект, як і вплив тримазоліну на серцево-судинну систему. Резерпін та інші симпатолітики потенціюють ефект фенілефрину і тримазоліну. Атропін потенціює дію фенілефрину на серце.Алкалоїди ріжків потенціюють вплив фенілефрину на артеріальний тиск.Препарати дигіталісу також можуть підвищити чутливість міокарда до фенілефрину.Діуретики, особливо фуросемід, можуть послаблювати вплив фенілефрину на артеріальний тиск.

Срок годности:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці!Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці!Термін придатності – 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл у пластиковому флаконі-крапельниці. 1 флакон-крапельниця у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуКраплі назальні. Адреса16000 Лесковац, вул. Влайкова 199. Сербія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A16AA20:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама