Адживита инструкция по применению

Адживита фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Адживита капсулы мягк. по 300 мг (275 мо/27,5 мо) №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7329/01/01 от 23.12.2013. Приказ № 1123 от 23.12.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: риб'ячий жир з печінки тріски;1 капсула містить риб'ячого жиру з печінки тріски 300 мг, до складу якого входять: 275 МО ретинолу (вітамін А), 27,5 МО холекальциферолу (вітамін D3);допоміжні речовини: желатин, гліцерин, сорбіту розчин, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена.

Производитель:

Марксанс Фарма Лтд для "Аджио Фармасьютикалс Лтд.", Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Витамины. Комбинация витаминов А и D.

Показания к применению:

Профілактика раннього атеросклерозу судин;профілактика та лікування гіповітамінозу вітамінів А та D.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, порушення згортання крові, гемофілія, гіпервітаміноз вітамінів А та D, гіперкальціємія, гострий та хронічний нефрит, серцева недостатність у стадії декомпенсації, перший триместр вагітності, сечокам'яна хвороба з наявністю конкрементів кальцієвого складу, ідіопатична гіперкальціємія, нефроуролітіаз, гіперкальціурія, кальцієвий нефролітіаз, тиреотоксикоз, туберкульоз легенів (активна форма), тяжка печінкова та ниркова недостатність, саркоїдоз, жовчнокам'яна хвороба, хронічний панкреатит.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю застосовувати пацієнтам літнього віку, хворим із тривалою іммобілізацією. У разі одночасного застосування з тіазидними діуретиками слід контролювати рівень кальцію в крові і сечі кожні 3 - 6 місяців.При тривалому застосуванні (більше ніж 45 діб) необхідно контролювати рівень кальцію та фосфору в плазмі крові та сечі.Не застосовувати одночасно з прийомом високих доз кальцію. Препарат має властивість накопичуватися і довгостроково перебувати в організмі. Жінкам, які приймали високі дози ретинолу, можна планувати вагітність не раніше ніж через 6-12 місяців. Це пов'язано з тим, що протягом цього часу існує ризик неправильного розвитку плода під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі. Рекомендується припинити прийом препарату принаймні за 4 дні до операції або інших хірургічних втручань.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказано в першому триместрі вагітності, в другому та третьому триместрі препарат застосовують тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Немає достатніх даних щодо застосування препарату у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не описана, проте якщо у пацієнта виникає сонливість під час лікування препаратом, слід утриматись від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

Дети:

Враховуючи лікарську форму, не рекомендується застосовувати дітям віком до 7 років. Для профілактики та лікування гіповітамінозу у дітей віком до 7 років риб'ячий жир застосовують в іншій лікарській формі.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньо після їди. З метою профілактики раннього атеросклерозу дорослим рекомендується застосовувати по 1 капсулі 3 рази на добу курсами не менше 2 місяців.Для профілактики гіповітамінозу дорослим і дітям віком від 14 років призначають по 1 капсулі 3 рази на добу протягом 1-2 місяців. Дітям віком від 7 до 14 років – по 1 капсулі 2 рази на добу протягом 1 місяця (курсова доза – 60 капсул).Для лікування гіповітамінозу у дорослих і дітей віком від 7 років рекомендована доза становить 1 капсула 3 рази на добу. Тривалість застосування залежить від ступеня вираженості гіповітамінозу.

Передозировка:

Симптоми: головний біль, нудота, блювання, диплопія, сухість слизових оболонок, десквамація, порушення структури кісток, демінералізація кісток, біль у кістках, ушкодження печінки, анорексія, запор, біль у м'язах, артралгія, гіперкальціємія, гіперкальціурія, депонування кальцію в м'яких тканинах, що призводить до необоротних порушень функції нирок та серцево-судинної системи, сухість шкіри, поява пігментних плям, збільшення розмірів печінки та селезінки, жовтяниця, зміна картини крові, втрата сил, сонливість, млявість, підвищення температури, поліурія, депресія, порушення психіки, втрата маси тіла.Лікування. Відміна препарату, дієта з низьким вмістом кальцію, вживання великої кількості рідини. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

З боку травної системи: втрата апетиту, нудота, блювання, діарея.З боку імунної системи: алергічні реакції, в тому числі шкірні висипання, свербіж.З боку шкіри та підшкірної клітковини: сухість шкіри, лущення шкіри.З боку нервової системи: млявість, дратівливість, порушення сну, загальна слабкість, сонливість, головний біль.Лабораторні показники: збільшення вмісту кальцію у крові і сечі, зміни показників сечі.Інші: підвищення температури тіла, розлад ходи, гіперемія обличчя, біль у кістках нижніх кінцівок. Можливе утворення кальцифікатів у паренхіматозних органах.

Лекарственное взаимодействие:

Можливе зниження всмоктування вітаміну А зі шлунково-кишкового тракту при застосуванні Адживіти® з неоміцином, холестираміном або рідким парафіном. При одночасному застосуванні Адживіти® з синтетичними ретиноїдами, такими як ацитретин, ізотретиноїн та третиноїн, підвищується ризик розвитку гіпервітамінозу А. При одночасному застосуванні препарату з коревою вакциною можливе зменшення її ефективності та збільшення частоти виникнення побічних ефектів. Естрогени підвищують ризик розвитку гіпервітамінозу А.Протисудомні препарати, рифампіцин, холестирамін знижують абсорбцію холекальциферолу.При одночасному застосуванні препарату з серцевими глікозидами підвищується ризик розвитку порушень серцевого ритму.При одночасному застосуванні препарату з тіазидними діуретиками можливий розвиток гіперкальціємії. Глюкокортикостероїди та протисудомні препарати знижують ефективність холекальциферолу.При сумісному застосуванні з варфарином рекомендується періодичний контроль протромбінового часу.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в картонній коробці.По 15 капсул у блістері; по 2 блістери в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявника

Аджіо Фармас'ютікалс Лтд.А-38, Нанджіот Індастріал Естейт, Мумбаі - 400 072, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Адживита
Производитель:Марксанс Фарма Лтд для "Аджио Фармасьютикалс Лтд.", Индия
Форма выпуска:

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в картонній коробці.По 15 капсул у блістері; по 2 блістери в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7329/01/01 от 23.12.2013. Приказ № 1123 от 23.12.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: риб'ячий жир з печінки тріски;1 капсула містить риб'ячого жиру з печінки тріски 300 мг, до складу якого входять: 275 МО ретинолу (вітамін А), 27,5 МО холекальциферолу (вітамін D3);допоміжні речовини: желатин, гліцерин, сорбіту розчин, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена.

Фармакологическая группа:Витамины. Комбинация витаминов А и D.
Код АТХ:A11CB - Комбинация витаминов а и d
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама