Аджизим (Multienzymes (lipase, protease etc.)) инструкция по применению

Аджизим фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Аджизим таблетки, п/о, киш./раств. №30 (10х3)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Аджио Фармасьютикалс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить 212,5 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності: амілази – 4500 FIP/ОД; ліпази – 6000 FIP/ОД; протеази — 300 FIP/ОД;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тальк, пропіленгліколь, целюлози ацетилфталат, діетилфталат, макрогол (поліетиленгліколь 6000).

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Аджио Фармасьютикалс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.

Показания к применению:

Недостатність зовнішньосекреторної функції підшлункової залози різного генезу: хронічний панкреатит, муковісцидоз, панкреатектомія, тотальна гастректомія, рак підшлункової залози, операції з накладанням шлунково-кишкового анастамозу (наприклад, резекція шлунка за Більрот ІІ, обструкція панкреатичного або загального жовчного протоку та захворювання, що супроводжуються екзокринною недостатністю підшлункової залози). Для покращання перетравлення їжі у разі погрішностей в харчуванні. Підготовка до рентгенологічного та ультразвукового дослідження органів черевної порожнини.

Противопоказания:

Гострий панкреатит, підвищена чутливість (алергія) до панкреатину, отриманого з органів свині та/або інших компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При тривалому застосуванні панкреатину слід додатково приймати препарати заліза.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування панкреатину при вагітності та в період годування груддю вивчена недостатньо. Застосування препарату можливе у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. В експериментальних дослідженнях установлено, що панкреатин не чинить тератогенної дії.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

В педіатричній практиці препарат застосовують дітям віком від 4 років тільки за призначенням лікаря.

Способ применения и дозы:

Доза підбирається індивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлункової залози. Зазвичай дорослі приймають по 1-2 таблетки 3 рази на добу під час або відразу після їди. Таблетки слід проковтувати цілими, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини (вода, фруктові соки). Середня добова доза для дорослих становить 6 таблеток. Залежно від виду їжі та тяжкості розладу травлення добова доза може бути збільшена. При повній недостатності функції підшлункової залози (наприклад, кістозному фіброзі) доза повинна бути збільшена до 400 000 ОД ліпази (66 таблеток) на добу, що відповідає добовій потребі дорослої людини у ліпазі. Дозування для дітей має встановлювати лікар. Зазвичай для лікування муковісцидозу початкова доза для дітей віком від 4 років – 500 ОД ліпази/кг маси тіла (1 таблетка на 12 кг маси тіла) на кожний прийом їжі. Якщо величина маси тіла дитини знаходиться в інтервалі між величинами, що є кратними 12, на початку лікування рекомендується застосовувати дозу препарату, яка призначається при меншому значенні цього інтервалу (наприклад, при масі тіла дитини 20 кг на початку лікування рекомедується доза, яка призначається при масі тіла 12 кг).Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, контролю стеатореї і підтримки належного нутритивного статусу. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 000 ОД ліпази (16 таблеток). При муковісцидозі доза препарату повинна бути адекватна кількості ферментів, яка необхідна для всмоктування жирів, враховуючи кількість та якість їжі, що споживається. Хворим на муковісцидоз не слід приймати препарат у дозах більше 10 000 ОД на 1 кг маси тіла на добу (у перерахуванні на ліпазу) через підвищення ризику розвитку стриктур (фіброзної колонопатії) в ілеоцекальному відділі і висхідній ободовій кишці.Курс лікування може тривати від декількох днів (при порушеннях травлення внаслідок погрішностей у дієті) до декількох місяців і навіть років (при необхідності у постійній замісній терапії). Перед рентгенологічними та ультразвуковими дослідженнями органів черевної порожнини (з метою прискорення виведення газів) приймають по 2 таблетки 3 рази на день протягом 2-3 днів.

Передозировка:

Не описано.

Побочные действия:

В окремих випадках – алергічні реакції у вигляді шкірних проявів, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, нудота, блювання, запор або діарея.При тривалому застосуванні препарату у високих дозах можливий розвиток гіперурикозурії, у надмірно високих дозах (більше 25 таблеток на добу) – підвищення рівня сечової кислоти в плазмі крові.

Лекарственное взаимодействие:

Ферменти підшлункової залози при тривалому застосуванні знижують засвоєння фолієвої кислоти.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

10 таблеток у стрипі. По 3 стрипи в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.