Агерп (Aciclovir) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

крем

Производитель:

Непосредственное производство: Совместное украинско-испанское предприятие «Сперко Украина»

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що діють на органи чуття. Противірусні засоби.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г крему містить 50 мг ацикловіру;допоміжні речовини: парафін білий м'який, спирт цетостеариловий, пропіленгліколь, олія мінеральна, арлацел 165, полоксамер, натрію лаурилсульфат, диметикон, вода очищена.

Лекарственная форма:

крем

Производитель:

Совместное украинско-испанское предприятие «Сперко Украина»

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що діють на органи чуття. Противірусні засоби.

Показания к применению:

Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).

Противопоказания:

Гіперчутливість до ацикловіру, інших компонентів препарату чи валацикловіру.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Слід уникати випадкового потрапляння крему в очі. При наявності відкритих уражень губ слід мати на увазі, що вірус простого герпесу може передаватись іншим особам контактним шляхом.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Агерп застосовують вагітним та жінкам, які годують груддю, якщо очікувана користь для пацієнтки перевищує можливий ризик для плода чи дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дослідження не проводились.

Дети:

Не рекомендується застосовувати Агерп дітям віком до 12 років через недостатню кількість спостережень.

Способ применения и дозы:

Дітям віком від 12 років та дорослим крем Агерп наносять на уражені ділянки 5 разів на добу з інтервалом 4 години, за винятком нічного часу. Важливо розпочати лікування якомога раніше після появи перших симптомів захворювання. Мінімальна тривалість лікування становить 4 доби. Якщо за цей час не відбулось загоєння, лікування продовжують до 10 днів. Якщо за 10 днів не настало видужання, необхідно звернутись до лікаря.

Передозировка:

Літературні дані свідчать про відсутність будь-якого токсичного впливу при випадковому місцевому чи пероральному прийомі всієї упаковки лікарського засобу.

Побочные действия:

Препарат загалом переноситься добре, але в деяких випадках може з'явитись тимчасовий гострий чи пекучий біль у місці застосування. Також рідко можуть спостерігатися незначне висушування та лущення шкіри, еритема та свербіж. Дуже рідко можливий розвиток контактного дерматиту, а в поодиноких випадках – ангіоневротичного набряку після місцевого застосування крему з ацикловіром. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не виявлено.

Срок годности:

3 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ˚С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 г в алюмінієвій тубі; по 1 тубі в пеналі; по 1 пеналу в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Крем Агерп слід застосовувати тільки при герпетичних ураженнях слизової оболонки губ та шкіри обличчя. Не рекомендується наносити лікарський засіб на слизові оболонки ротової порожнини, очей та статевих органів. У разі особливо виражених проявів захворювання необхідно проконсультуватись із лікарем. Зазвичай при наявності герпетичних уражень у осіб із імунодефіцитними станами призначають системне лікування противірусними засобами, тому у таких випадках не слід самостійно без консультації лікаря застосовувати Агерп.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.