Ахдез 3000 инструкция по применению

Ахдез 3000 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ахдез 3000 раствор д/наруж. прим. по 1 л во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3748/01/01 от 09.11.2005. Приказ № 589 от 09.11.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

спирт етиловий ректифікований 79%, хлоргексидин біглюконат 0,5%; допоміжні речовини: гліцерин, рицинова олія, віддушка, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

безбарвна прозора рідина з характерним запахом;

Производитель:

Петроспирт, ЗАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Дезинфицирующие средства

Фармакологические свойства:

Фармакокінетика.Комбінований препарат. Засіб має фунгіцидну дію проти Aspergillus niger, Candida albicans, Epedermopphyton floccosum, Microsporum gypseum, Trichophyton mentagrophytes, віруліцидну дію проти вірусів Adeno, BVDV, HBV, Herpes simplex, HLV, Influenze A, Papova, Rota, Vaccinia, SARS бактерицидну дію проти Acinetobacter, Clostridium difficile, Cholera-Vibrionen, Citrobacter freundii, Enterobacter, Enterococcus, Escherichia coli, Haernophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Listeria monocytogenes, Micrococcus luteus, MRSA, Mycobacterium tuberculosis, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella typhimurium , Seratia marcescens, Staphylococcus aureus, Staphylococcus haemolyticus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Streptococcus faecalis.Фармакодінамика.Препарат знижує кількість транзиторної мікрофлори за 30 сек і зберігає дію протягом 1 год на незахищеній шкірі рук та 3 год під медичними рукавичками.

Показания к применению:

Засіб призначений для обробки шкіри під час операційних втручань та в місцях ін’єкцій, ліктьових згинів донорів, для хірургічної та гігієнічної антисептики шкіри рук медичного персоналу в лікувально-профілактичних установах, а також медичних працівників дитячих дошкільних і шкільних установ, установ соцзабезпечення, працівників парфюмерно-косметичних підприємств, громадського харчування, об'єктів комунальних служб (у тому числі косметичних салонів та ін.).Спосіб застосування та дози.Гігієнічна обробка рук: 3 мл засобу наносять на кисті рук і втирають у шкіру до висихання, але не менш 30 сек.Хірургічна обробка рук: перед застосуванням засобу кисті рук і передпліччя попередньо ретельно миють, не менше ніж двічі, теплою проточною водою і туалетним милом протягом 2 хв, висушують стерильною марлевою серветкою. Потім 5 мл засобу наносять на кисті рук і втирають його в шкіру рук і передпліч протягом 2,5 хв; після цього знову наносять 5 мл засобу на кисті рук і втирають його в шкіру кистей рук і передпліч протягом 2,5 хв (підтримуючи шкіру рук у вологому стані). Загальний час обробки становить 5 хв. Стерильні рукавички надягають після повного висихання засобу.Обробка ін’єкційного поля: шкіру протирають стерильним ватним тампоном, змоченим препаратом. Час витримки після закінчення обробки – 1 хв.Обробка операційного поля та ліктьових згинів донорів: шкіру послідовно двічі протирають різними стерильними ватними тампонами, рясно змоченими препаратом. Час витримки після закінчення обробки – 2 хв.

Противопоказания:

Гострі запальні процеси шкіри, дерматити.Препарат протипоказаний пацієнтам, у яких раніше відзначалися підвищена чутливість або алергійна реакція на будь-який з його компонентів.

Особенности применения:

Використовувати тільки для зовнішнього застосування.При випадковому потраплянні засобу в шлунок рекомендується промити шлунок водою кімнатної температури. Потім випити кілька склянок води з додаванням абсорбенту (10-15 таблеток подрібненого активованого вугілля на склянку води). Ефективний також гемодіаліз, гемосорбція, трансфузіонна та симптоматична терапія. Показані вітаміни групи В, кислота аскорбінова. Необхідно уникати надлишкового введення рідини, антидепресантів.Не наносити на рани і слизові оболонки.Уникати потрапляння засобу в очі!При випадковому потраплянні засобу в очі їх потрібно ретельно промити проточною водою і закапати 30% розчин сульфацилу натрію.Легко займається! Не допускати контакту з відкритим полум'ям і включеними нагрівальними приладами. Не курити!Не зливати в нерозведеному вигляді в каналізацію і рибогосподарські водойми.

Передозировка:

При застосуванні препарату у дозах, що рекомендуються, випадки передозування не відмічалися.

Побочные действия:

Подразнення шкіри, сухість шкіри, свербіж, дерматит.

Лекарственное взаимодействие:

Слід уникати одночасного застосування з препаратами йоду.

Срок годности:

Засіб зберігати в щільно закритій заводській тарі, окремо від ліків, у місцях, недоступних для дітей, у критих вентильованих складських приміщеннях при температурі не вище +30°С, подалі від нагрівальних приладів, відкритого вогню і прямих сонячних променів.Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Полімерних (пластикові) флакони місткістю 1 літр з поліетиленовими кришками, що нагвинчуються з ущільнювальним віночком.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для зовнішнього застосування.Адреса198099, Російська Федерація, м. Санкт-Петербург, вул. Калініна, 13. 
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB03:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама