Ахд 2000 (Ethanol) инструкция по применению

Ахд 2000 фото, инструкция
Дозировка:
Ахд 2000 раствор д/наруж. прим., 75 г/100 г по 100 мл во флак.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: А.Ф.П. Антисептика Форшунгс и Продукшнсгезельшафт ГмбХ, Германия по лицензии Лизоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ.

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина з запахом етанолу; склад: 100 г розчину містить 75 г етанолу денатурованого; допоміжні речовини: ефір поліольної жирної кислоти, духмяна олія (пінофлор).

Производитель:

А.Ф.П. Антисептика Форшунгс и Продукшнсгезельшафт ГмбХ, Германия по лицензии Лизоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ.

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Препарат має бактерицидну, туберкулоцидну фунгіцидну дії, інактивує віруси, у тому числі віруси СНІДу, гепатиту Б. Знижує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 сек. у 100 тис. разів. Високоефективний проти резидентної мікрофлори шкіри, чим забезпечує якісну хірургічну антисептику шкіри. Високоякісна дія в присутності білка, сироватки, крові.

Показания к применению:

АХД 2000 використовується для гігієнічної та хірургічної антисептики рук та шкіри у всіх галузях медицини.АХД 2000 - препарат, який легко дозується, використовується за допомогою дозаторів, розміщених там, де необхідна антисептична обробка рук:у лікувальних закладах (палатах, перев'язочних, процедурних, операційних та пологових блоках, відділеннях інтенсивної терапії, лабораторіях, інфекційних відділеннях, стоматологічних кабінетах, амбулаторіях та інших закладах охорони здоров'я), у зонах підвищеної інфекційної небезпеки;у санітарних машинах та машинах швидкої медичної допомоги;у домашніх умовах при догляді за хворими, немовлятами, людьми похилого віку;у промислових галузях (переробка продуктів харчування, фармацевтична та косметична промисловість);на підприємствах громадської й господарства (перукарні, готелі, бані, сауни).

Противопоказания:

Немає.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Не застосовувати для антисептики слизових оболонок, не допускати попадання в очі. При випадковому попаданні в очі або на слизові оболонки промити їх великою кількістю проточної води.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

АХД 2000 призначається для зовнішнього застосування в нерозбавленому вигляді. Хірургічна антисептика рук медичного персоналу спрямована проти набутих патогенних мікробів - транзиторна флора і проти звичайних для шкіри мікробів - резидентна флора.Перед застосуванням препарату треба вимити руки та просушити їх за допомогою одноразової серветки. Протягом 4 хв. втирати АХД 2000 порціями в сухі руки й передпліччя, в кількості мінімум 10 мл, підтримуючи шкіру зволоженою препаратом, протягом усього часу обробки.Перед виконанням маніпуляцій та обстеження пацієнта треба вимити руки з миючим засобом та просушити їх. На сухі руки нанести 3 мл АХД 2000, втирати протягом 30 сек. Після виконання маніпуляцій: незабруднена шкіра - руки змочити АХД 2000 в достатній кількості (не менше 3 мл), втирати 30 сек.; забруднена шкіра - забруднення на шкірі рук видалити за допомогою одноразової Хоспісепт-серветки, а потім провести антисептичну обробку рук, втирати 3 мл АХД 2000 протягом 30 сек.Після гігієнічної антисептики, руки вимити з миючим засобом.Антисептична обробка шкіри пацієнта полягає в тому, що поверхня, яка потребує обробки, повністю змочується АХД 7000 та висушується. Експозиція не менше 15 сек., шкіра багата на сальні залози, — не менш ніж 10 хв.

Передозировка:

Побочные действия:

Не встановлена.

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

АХД 2000 вогненебезпечний, тому не допускати контакту з відкритим вогнем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл, 100 мл у флаконах скляних, 250 мл у флаконах поліетиленових з розпилювачем; по 125 мл, 500 мл, 1 000 мл у флаконах поліетиленових ; по 5 л у каністрах .Виробник

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Розчин для зовнішнього застосування.

Адреса

Україна, 02099, м. Київ, вул.. Зрошувальна, 15а

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.