Алексофаст (Fexofenadine) инструкция по применению

Алексофаст фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Алексофаст таблетки, п/плен. обол., по 120 мг №10 (10х1)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Сандоз Прайвит Лтд, Индия/Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: фексофенадин;1 таблетка містить 120 мг або 180 мг фексофенадину гідрохлориду;допоміжні речовини: лактози моногідрат, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат;оболонка: опадрі рожевий 0ЗВ54819: гіпромелоза (6сР), титану діоксид (Е 171), макрогол 400, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172).

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Сандоз Прайвит Лтд, Индия/Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Показания к применению:

Для таблеток по 120 мг – симптоматичне лікування алергічного риніту.Для таблеток по 180 мг – симптоматичне лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Алексофаст слід з обережністю призначати хворим літнього віку та при наявності захворювань печінки або нирок на підставі відсутності достатнього досвіду застосування фексофенадину гідрохлориду у пацієнтів цих груп.Цей препарат не слід призначати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, Lapp-лактазною недостатністю або глюкозо-галактозною мальабсорбцією.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає достатнього досвіду застосування Алексофасту при вагітності, тому не слід призначати його у цей період.При застосуванні препарату жінками у період лактації фексофенадину гідрохлорид виділяється у грудне молоко. Тому препарат не рекомендується застосовувати жінкам, які годують груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Алексофаст у деяких пацієнтів може спричинити сонливість і запаморочення, тому слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або працювати зі складними механізмами.Перед тим як приступати до керування транспортним засобом, рекомендується перевірити індивідуальну реакцію на фексофенадин.

Дети:

Безпека та ефективність застосування Алексофасту у дітей молодше 12 років не вивчалась.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають залежно від показань: при симптоматичному лікуванні хронічної кропив’янки – по 180 мг Алексофасту 1 раз на добу; для полегшення симптомів, пов’язаних із сезонними алергічними ринітами – по 120 мг Алексофасту 1 раз на добу.

Передозировка:

Симптоми: запаморочення, сонливість, втомлюваність, сухість у роті.У разі передозування фексофенадину, слід вживати стандартні заходи (промивання шлунка) для видалення препарату. Рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Гемодіаліз не ефективний для виведення фексофенадину з крові.

Побочные действия:

Можливі: головний біль, безсоння, сонливість, запаморочення і втома, нудота, реакції гіперчутливості.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні Алексофасту з іншими препаратами можлива їх взаємодія (при сумісному застосуванні з еритроміцином або кетоконазолом концентрація фексофенадину у плазмі підвищується у 2 - 3 рази). Фексофенадин не біотрансформується у печінці і через це не вступає у взаємодію з іншими препаратами, які метаболізуються печінкою. При прийомі антацидів, які містять алюмінію або магнію гидроксид, за 15 хв до застосування фексофенадину спостерігається зменшення його біодоступності. Тому рекомендується, щоб інтервал між прийомом фексофенадину і таких антацидів становив 2 години.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 або 30 таблеток в упаковці; 1 (1 ´ 10) або 3 (3 ´ 10) блістери в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.