Алфаст (Fexofenadine) инструкция по применению

Алфаст фото, инструкция
Дозировка:
Алфаст таблетки, п/плен. обол., по 120 мг №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: fexofenadine; 1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 120 мг або 180 мг;допоміжні речовини лактоза, целюлоза мікрокристалічна, повідон, тальк очищений, магнію стеарат, натрію кроскамерлоза, кремнію діоксид колоїдний. Оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, тальк очищений, титану діоксид, поліетиленгліколь 6000, заліза оксид червоний.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Таблетки 120 мг: симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту. Таблетки 180 мг: симптоматичне лікування хронічної кропив’янки.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату. Дитячий вік до 12 років для даного дозування. Період вагітності та годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування Алфасту® в період вагітності протипоказане. Алфаст® проникає в грудне молоко, тому при застосуванні препарату слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Застосовують у даному дозуванні дітям віком старше 12 років.

Способ применения и дозы:

Алфаст® приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі. Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 120 мг при сезонному алергічному риніті та по 180 мг - при хронічній кропив’янці, 1 раз на добу. Тривалість лікування - 2 – 3 тижні.

Передозировка:

При передозуванні спостерігаються сонливість, запаморочення, підвищена втомлюваність, головний біль, нудота. У випадках передозування слід промити шлунок, призначити адсорбенти. Терапія симптоматична. Застосування гемодіалізу для видалення Алфасту® з крові неефективне.

Побочные действия:

Головний біль, сонливість, запаморочення, підвищена втомлюваність, нудота.Частота виникнення вказаних явищ при прийманні Алфасту® аналогічна їх частоті при прийманні плацебо.

Лекарственное взаимодействие:

Алфаст® не біотрансформується в печінці і тому не взаємодіє з іншими препаратами, що метаболізуються мікросомальними ферментами печінки. При сумісному введенні Алфасту® та еритроміцину або кетоконазолу концентрація Алфасту® в плазмі крові збільшується у 2-3 рази, що обумовлено зростанням гастроінтестинальної абсорбції і зменшенням виведення і секреції жовчі. Ці зміни не впливають на інтервал QT на електрокардіограмі. Взаємодії між Алфастом® і омепразолом не спостерігалося. Прийом антацидних засобів, що містять алюміній або магній, за 15 хв до прийому Алфасту® призводить до зменшення його біодоступності, вірогідно, за рахунок зв’язування у травній системі. Рекомендується, щоб інтервал між прийомом Алфасту® і антацидів, що містять алюмінію або магнію гідроксид, становив 2 години.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

10 таблеток у блістері 1 блістер у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Немає необхідності корекції дози Алфасту® для пацієнтів літнього віку, а також у хворих з порушеннями функції нирок та печінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та іншими механізмами

Під час застосування препарату слід утримуватись від керування автотранспортом та виконання роботи, що потребує підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.