Аллегра 180 Мг инструкция по применению

Аллегра 180 Мг фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аллегра 180 Мг таблетки, п/о, по 180 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8500/01/02 от 04.10.2013. Приказ № 139 от 12.03.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: фексофенадину гідрохлорид;1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 180 мг (еквівалентно 168 мг фексофенадину; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, повідон, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний безводний, макрогол 400, суміш заліза оксиду жовта (Е 172) та суміш заліза оксиду рожева (Е 172).

Производитель:

Санофи-Синтелабо Лтд для "Санофи-Авентис Украина, ООО", Великобритания/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до фексофенадину гідрохлориду або до інших компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Слід дотримуватись обережності при застосуванні препарату Телфаст® 180 мг хворим літнього віку та пацієнтам із порушенням печінкової або ниркової функції через недостатність даних.Пацієнтам, які перенесли у минулому або мають у теперішньому серцево-судинні захворювання, слід мати на увазі, що препарати класу антигістамінів можуть сприяти виникненню таких побічних ефектів як тахікардія та прискорене серцебиття (див. розділ Побічні ефекти).

Применение в период беременности или кормления грудью:

ВагітністьДані про застосування вагітним жінкам недостатні. Нечисленні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або опосередкованого впливу на вагітність, ембріональний/фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Фексофенадину гідрохлорид не можна застосовувати у період вагітності, окрім випадків, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода – у разі крайньої необхідності.Період годування груддюОскільки фексофенадин проникає у грудне молоко, Телфаст® 180 мг не можна застосовувати у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

На підставі фармакодинамічного профілю та наявних на сьогоднішній день даних про побічні ефекти негативного впливу фексофенадину гідрохлориду на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами не виявлено. Під час проведення випробувань істотного впливу Телфаст® 180 мг на функцію центральної нервової системи не виявлено. Пацієнтам можна керувати автомобілем або виконувати роботу, що потребує концентрації уваги.Однак при наявності підвищеної чутливості до препарату рекомендується попередньо перевірити індивідуальну реакцію хворого на лікарський засіб.

Дети:

У даному дозуванні препарат не застосовувати дітям віком до12 років.

Способ применения и дозы:

Рекомендується застосовувати такі дози: Дорослим:Рекомендована доза фексофенадину гідрохлориду для дорослих становить 180 мг 1 раз на добу, перед їдою. ДітямДітям віком від 12 років:Рекомендована доза фексофенадину гідрохлориду для дітей віком від 12 років становить 180 мг 1 раз на добу, перед їдою. Дітям віком до 12 років:Жодних досліджень щодо вивчення ефективності та переносимості препарату Телфаст 180 мг у дітей віком до 12 років не проводилося.Окремі популяціїЗгідно з результатами досліджень з участю пацієнтів з деяких груп ризику (пацієнтів літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки) коригування дози таким пацієнтам не потрібно. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Передозировка:

Повідомлялося про виникнення запаморочення, сонливості та сухості у роті внаслідок передозування фексофенадину гідрохлориду. Порівняно з плацебо одноразові дози до 800 мг та дози по 690 мг 2 рази на добу протягом 1 місяця, а також по 240 мг 1 раз на добу протягом 1 року застосовували здоровим добровольцям без будь-яких істотних з клінічної точки зору побічних ефектів.У разі передозування слід застосовувати звичайні заходи з видалення неабсорбованих діючих речовин. Рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Видалення фексофенадину гідрохлориду з крові за допомогою гемодіалізу неефективне.

Побочные действия:

Побічні реакції, що спостерігалися під час клінічних досліджень, розподілені за системою органів та частотою виникнення: дуже поширені (> 1/10), поширені (> 1/100, <1/10), непоширені (> 1/1000, <1/100), поодинокі (> 1/10000, <1/1000), вкрай поодинокі (<1/10000).З боку нервової системи. Часто: головний біль, сонливість, запаморочення.З боку шлунково-кишкового тракту. Часто: нудота.Загальні розлади та реакції у місці введення. Нечасто: підвищена втомлюваність.Під час постмаркетингового спостереження повідомлялося про наступні небажані ефекти у дорослих (частота виникнення цих ефектів невідома): З боку імунної системи. Реакції гіперчутливості, що проявлялися у вигляді ангіоневротичного набряку, відчуття стиснення у грудях, задишки, відчуття приливів та системної анафілаксії.З боку психіки. Безсоння, підвищена збудливість нервової системи, розлади сну або нічні кошмари/незвичні сновидіння (хворобливі сновидіння).З боку серця. Тахікардія, відчуття серцебиття.З боку шлунково-кишкового тракту. Діарея.З боку шкіри та підшкірної клітковини. Висипання, кропив’янка, свербіж.

Лекарственное взаимодействие:

Фексофенадин не метаболізується у печінці і тому не взаємодіє з іншими лікарськими засобами шляхом цього механізму.При одночасному призначені з еритроміцином або кетоконазолом спостерігалося 2-3-разове збільшення концентрації фексофенадину у плазмі крові. Вплив на QT інтервал не був пов’язаний з цією зміною; частота побічних реакцій не збільшувалася порівняно з призначенням кожної з цих речовин окремо.Взаємодія з омепразолом не спостерігалася.Застосування антацидів, що містять гідроксиди алюмінію або магнію, за 15 хвилин до прийому препарату Телфаст 180 мг знижує біодоступність фексофенадину гідрохлориду через його зв’язування у шлунково-кишковому тракті. Слід дотримуватись двогодинного інтервалу між застосуванням фексофенадину гідрохлориду та антацидів, що містять гідроксиди алюмінію або магнію.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

№ 10, № 20 (10х2); по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

ТОВ Санофі-Авентіс Україна, Україна/Sanofi-Aventis Ukraine LLC, Ukraine.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AX26:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аллегра 180 Мг
Производитель:Санофи-Синтелабо Лтд для "Санофи-Авентис Украина, ООО", Великобритания/Украина
Форма выпуска:

№ 10, № 20 (10х2); по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8500/01/02 от 04.10.2013. Приказ № 139 от 12.03.2015
МНН:Fexofenadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: фексофенадину гідрохлорид;1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 180 мг (еквівалентно 168 мг фексофенадину; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, повідон, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний безводний, макрогол 400, суміш заліза оксиду жовта (Е 172) та суміш заліза оксиду рожева (Е 172).

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства для системного применения.
Код АТХ:R06AX26 - Фексофенадин
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама