Алокс-Д инструкция по применению

Алокс-Д фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Алокс-Д капли глаз., р-р по 5 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9358/01/01 от 19.02.2009. Приказ № 107 от 19.02.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить ципрофлоксацину (у формі гідрохлориду) 5 мг, дексаметазону (мікронізованого) 1 мг;допоміжні речовини: гідроксипропіл бетациклодекстрин, бензалконію хлориду розчин, маніт (Е 421), динатрію едетат, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний розчин.

Производитель:

Алкон Парентералс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Фторхинолоны.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Алокс-Д – комбінований препарат для місцевого застосування в офтальмології, що містить активні інгредієнти дексаметазон і офлоксацин. Дексаметазон – сильнодіючий глюкокортикостероїд (ГКС), що має виражену протизапальну дію з мінімальним мінералокортикоїдним ефектом.ГКС виявляють свою протизапальну дію за рахунок пригнічення адгезивних молекул ендотеліальних клітин судин, ЦОГ (1 або 2) і виділення цитокінів. У результаті зменшується утворення медіаторів запалення і пригнічується адгезія лейкоцитів до судинного ендотелію, що запобігає їх проникненню в подразнені тканини ока. Алокс-Д також містить ципрофлоксацин, до якого чутливі іn vіtro більшість грамнегативних мікроорганізмів, включаючи Pseudomonas aerugіnosa. Він ефективний відносно низки грампозитивних мікроорганізмів, таких як стафілококи і стрептококи. В основі механізму протимікробної дії ципрофлоксацину лежить інгібування ДНК-гірази - ферменту, необхідного бактеріям для синтезу ДНК. Резистентність до ципрофлоксацину розвивається рідко. Плазмід-індукована резистентність бактерій до фторхінолонів не описана. Внаслідок специфічного механізму дії препарат ефективний відносно мікроорганізмів, стійких до інших антибактеріальних засобів, таких як b-лактами, аміноглікозиди, тетрацикліни, макроліди і пептиди, а також до сульфаніламідів, триметоприму і похідних нітрофурану. Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження препарату комбінованого складу Алокс-Д провести не можливо.Фармацевтичні характеристики.

Показания к применению:

Запальні захворювання ока з можливим поверхневим інфікуванням, для лікування яких показані кортикостероїди.Гострі і негострі кон’юнктивіти, гнійні кон’юнктивіти, блефарокон’юнктивіти, блефарити, бактеріальні повзучі виразки рогівки, бактеріальні кератити і хронічні кератокон’юнктивіти, дакріоцистити, мейбоміїти, передопераційна профілактика в офтальмологічній хірургії, післяопераційні інфекції і запалення ока.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Особенности применения:

Препарат не застосовується для ін’єкцій. У деяких пацієнтів може спостерігатися підвищена чутливість при місцевому застосуванні аміноглікозидів. У такому випадку застосування препарату необхідно припинити.Якщо при закапуванні препарату подразнення ока не зникає або посилюється, слід припинити його застосування. Забороняється доторкатися кінчиком флакона-крапельниці до будь-яких поверхонь, оскільки це може призвести до забруднення вмісту флакона.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності і годування груддю Алокс варто застосовувати лише тоді, коли очікувана користь для матері виправдовує потенційний ризик для плода (дитини).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Пацієнтам, у яких після застосування очних крапель Алокс-Д тимчасово погіршується чіткість зору, не рекомендується керувати автомобілем або працювати зі складною технікою, верстатами чи будь-яким іншим складним устаткуванням, що вимагає чіткості зору.

Дети:

На сьогодні безпека й ефективність застосування препарату у дітей не встановлені, тому не рекомендується застосовувати у цій віковій категорії.

Способ применения и дозы:

Бактеріальні поверхневі інфекції ока і його придатків. Дорослі протягом 2 діб закапують по 1-2 краплі в кон’юнктивальний мішок інфікованого ока кожні 2 год у денний час. Після чого – по 1-2 краплі кожні 4 год у денний час до зникнення ознак захворювання. Термін лікування – до 7 днів.Виразка рогівки. Алокс-Д, включаючи нічний час, повинен застосовуватися за наступною схемою: 1-й день: закапувати по 2 краплі у хворе око кожні 15 хв протягом перших 6 год, потім – по 2 краплі кожні 30 хв протягом першої доби.2-й день: закапувати по 2 краплі в хворе око щогодини.З 3-го до 14-го дня закапувати по 2 краплі у хворе око кожні 4 год. Курс лікування – 14 днів.

Передозировка:

Немає повідомлень щодо передозування препарату.

Побочные действия:

Побічна дія препарату Алокс-Д зумовлена діючими речовинами, що входять до його складу. Найбільш розповсюдженими побічними реакціями ципрофлоксацину при місцевому впливі на око є гіперчутливість і локалізована очна токсичність, включаючи свербіж повік і припухлість, а також еритема кон’юнктивна. Такі реакції зустрічаються у менш ніж 4 % пацієнтів. Схожі реакції можуть зустрічатися при місцевому застосуванні інших аміноглікозидних антибіотиків. Дексаметазоном можуть бути зумовлені наступні реакції: підвищення внутрішньоочного тиску з можливим розвитком глаукоми, рідко – ураження зорового нерва, подальше утворення підкапсулярної катаракти і дуже повільне загоєння ран.

Лекарственное взаимодействие:

Абсорбція дексаметазону може посилюватися антикоагулянтами. Активність ципрофлоксацину зростає при поєднанні його з бета-лактамними антибіотиками, аміноглікозидами, ванкоміцином, кліндаміцином, метронідазолом.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

SP-918, Фейз III, Бхиваді – 301019, Райастан, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01CA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Алокс-Д
Производитель:Алкон Парентералс Лтд, Индия
Регистрационное удостоверение:№ UA/9358/01/01 от 19.02.2009. Приказ № 107 от 19.02.2009
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить ципрофлоксацину (у формі гідрохлориду) 5 мг, дексаметазону (мікронізованого) 1 мг;допоміжні речовини: гідроксипропіл бетациклодекстрин, бензалконію хлориду розчин, маніт (Е 421), динатрію едетат, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Фторхинолоны.
Код АТХ:S01CA01 - Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама