Алте инструкция по применению

Алте фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Алте сироп 5 % по 125 г во флак. полипроп.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6712/01/01 от 23.07.2007. Приказ № 417 от 23.07.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 г сиропу містять 35,9 водного екстракта із 5 г кореня алтеї лікарської (Althaeae radix maceratio aq. (5:35,9);допоміжні речовини: сахароза, кислота бензойна.

Основные физико-химические свойства:

густа липка прозора або ледь опалесцююча рідина, жовтуватого кольору з характерним запахом. Дозволяється присутність незначного осаду.

Производитель:

ГЕМИ, ПФП, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат містить водний екстракт із 5 частин кореня алтеї лікарської. Як основні компоненти до екстракту входять слизисті речовини, отримані з кореня алтеї, що утворюють кисле середовище. Препарат чинить обволікаючу і пом’якшувальну дію на запалену та подразнену слизову оболонку верхніх дихальних шляхів, гортані, горла, ротової порожнини та шлунка, спричинену сухим кашлем.Внаслідок дії подразнювальних факторів захисний шар слизової оболонки дихальних шляхів руйнується, а сама слизова оболонка стає доступною для несприятливого впливу зовнішніх факторів. Слизисті речовини, що містяться у корені алтеї, утворюють колоїдні розчини, які вкривають слизову оболонку дихальних шляхів тонким захисним шаром, захищаючи її від несприятливої зовнішньої дії і сприяючи відновленню зруйнованих фрагментів. Крім того, завдяки обволікаючій дії слизу кореня алтеї на запалену слизову оболонку горла, гортані, зменшується подразнення периферичних кашльових рецепторів і внаслідок цього пом’якшується і послаблюється кашлевий рефлекс.Фармакокінетіка. Слизові речовини, що містяться у корені алтеї, не розщеплюються і не всмоктуються у шлунково-кишковому тракті, вкриваючи слизову оболонку тонким захисним шаром та зменшуючи її подразнення. Вони утворюють також специфічний бар’єр для токсинів. У шлунку слиз кореня алтеї змінює свою тягучість залежно від кислоти шлункового соку. Тягучість слизових речовин, що містяться у корені алтеї лікарської, збільшується під впливом соляної кислоти шлунка.

Показания к применению:

Запальні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються сухим кашлем (ларингіт, трахеїт,бронхіт, коклюш, езофагіт).

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Діти віком до 2-х років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Через вміст у складі препарату бензойної кислоти слід дотримуватись особливої обережності при призначенні його пацієнтам з бронхіальною астмою. Через вміст в препараті сахарози, його слід обережно приймати хворим на цукровий діабет. 5 мл сиропу містять 4,2 г сахарози, 10 мл сиропу містять 8,4г сахарози. При тривалому застосуванні (понад 3 тижні) препаратів, що містять слизові речовини кореня алтеї, може спостерігатися зниження всмоктування вітамінів і мінеральних солей та інших сполук зі стравоходу.Дітям з 2-х до 3-х років рекомендується приймати препарат не довше 1 тижня через ризик зниження всмоктування вітамінів і мінеральних солей зі стравоходу внаслідок обволікаючої дії полісахаридів кореня алтеї.Вагітність і лактація.Немає даних про негативний вплив препарату на плід людини через відсутність відповідних досліджень. Під час вагітності та годування груддю препарат застосовують з урахуванням співвідношення ризик/користь.Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами.Не виявлено даних про вплив препарату на психофізичні здібності людини.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Діти від 2-ох до 6-ти років - ½ мірної склянки (5 мл) 2-4 рази на добу. Діти від 6-ти до12-ти років - 1 мірна склянка (10 мл) 2-4 рази на добу.Діти старше 12-ти років і дорослі - 2 мірні склянки (10 мл х 2) 3-4 рази на добу.Курс лікування визначається індивідуально.

Передозировка:

Дотепер симптоми передозування препарату не описані.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції, посилене слиновиділення, подразнення слизової оболонки шлунка.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з протизапальними засобами препарат пролонгує їх дію, підвищує їх терапевтичну дію та зменшує вираженість побічних ефектів.

Срок годности:

2 роки.Зберігати у закритому флаконі при температурі 15-25˚С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності після відкриття флакона – 28 діб за умови зберігання при температурі 15-25˚С. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 125 г сиропу у флаконі з темного скла з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.По 125 г сиропу у флаконі з темного поліетилентерефталату /ПЕТ/ з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуСироп.Адресавул. Міцкевича 36, 05-480, Карчев, Польща Mickevicha str. 36, 05-480, Karchev, Poland
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Алте
Производитель:ГЕМИ, ПФП, Польша
Форма выпуска: По 125 г сиропу у флаконі з темного скла з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.По 125 г сиропу у флаконі з темного поліетилентерефталату /ПЕТ/ з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6712/01/01 от 23.07.2007. Приказ № 417 от 23.07.2007
МНН:Althea root
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 г сиропу містять 35,9 водного екстракта із 5 г кореня алтеї лікарської (Althaeae radix maceratio aq. (5:35,9);допоміжні речовини: сахароза, кислота бензойна.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.
Код АТХ:R05CA05 - Корень алтея
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама