Алтейка-Тернофарм инструкция по применению

Алтейка-Тернофарм фото, инструкция
Дозировка:
Алтейка-Тернофарм сироп по 200 мл во флак.
Производитель:
№ UA/14469/01/01 от 24.06.2015. Приказ № 373 от 24.06.2015

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: алтейного кореня екстракт сухий (4:1);5 мл сиропу містять алтейного кореня екстракту сухого (Althaeae radix ехtractum siccum) (4:1) (екстрагент – вода) в перерахунку на полісахариди 7,5 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), кислоти лимонної моногідрат, цукор кондитерський, вода очищена.

Лекарственная форма:

сироп

Производитель:

ООО "Тернофарм"

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовують при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Відхаркувальний засіб прямої дії. Рослинний препарат, основними діючими речовинами якого є полісахариди, а також пектини, амінокислоти, крохмаль тощо. Полісахариди препарату всмоктуються у кров, частково виділяються бронхіальними залозами і чинять на слизову оболонку верхніх дихальних шляхів обволікаючу, пом’якшувальну і протизапальну дію, деякою мірою збільшуючи виділення рідкої складової бронхіального секрету і нормалізуючи її реологічні властивості (в’язкість, еластичність, адгезивність). Посилює перистальтичні рухи бронхіол і моторну функцію миготливого епітелію бронхів, сприяючи виведенню мокротиння.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Комплексне лікування гострих і хронічних запальних захворювань органів дихання: ларингіти, трахеїти, бронхіти, бронхіальна астма, коклюш.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат не застосовують, оскільки інформація щодо досвіду застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутня.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Застосування препарату зазвичай не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають до їди.Дорослим та дітям від 14 років – по 15 мл сиропу 4-6 разів на добу.Дітям 6-14 років – по 10 мл сиропу 4-6 разів на добу.Дітям 2-6 років – по 5 мл сиропу 4-6 разів на добу.Дітям віком від 2 до 6 років визначену дозу сиропу розводять у необхідній кількості кип’яченої води (10-15 мл).Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально, залежно від ефективності терапії, і зазвичай становить 7-14 днів.Діти.Препарат застосовують дітям від 2 років.

Передозировка:

Випадки передозування препарату не описані.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції, посилене слиновиділення, подразнення слизової оболонки шлунка. У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування препаратом та звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується застосовувати одночасно з протикашльовими засобами (наприклад кодеїном).

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Після розкриття зберігати не більше 14 діб при температурі не вище 25 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл або по 200 мл у флаконі; по 1 флакону з ложкою мірною або стаканом мірним у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA05:

Редакция
Avatar photo
Автор: Юлия Жарикова
Врач-педиатр
неонатолог
Донецкий национальный медицинский университет им. М. Горького, педиатрический факультет
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама