Амбронол инструкция по применению

Амбронол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Амбронол сироп, 15 мг/5 мл по 100 мл во флак. с доз. стак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12336/01/01 от 25.10.2012. Приказ № 260 от 30.04.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг; допоміжні речовини: сорбіт (Е 420); пропіленгліколь; гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; натрію бензоат (Е 211); динатрію едетат; натрію гідрофосфат безводний; натрію дигідрофосфат, дигідрат; сахарин натрію; ментол; ароматизатор малиновий; ароматизатор лимонний; вода очищена.

Производитель:

Марион Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Показания к применению:

Гострі та хронічні захворювання дихальних шляхів, пов’язані з порушенням секреції та послабленням просування слизу.

Противопоказания:

Гіперчутливість до амброксолу гідрохлориду або інших компонентів препарату;перший триместр вагітності.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пацієнтам з бронхомоторними розладами та зі значною кількістю слизу Амбронол необхідно застосовувати з обережністю через ризик закупорювання бронхів слизом.Пацієнтам з ослабленою функцією нирок та з тяжкими захворюваннями печінки препарат Амбронол слід застосовувати тільки під наглядом лікаря (при подовженні терміну лікування або при підвищенні дози препарату).У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю можливе накопичення метаболітів амброксолу в печінці.Амбронол сироп містить сорбіт і є джерелом фруктози. Пацієнтам, які мають спадкову непереносимість фруктози, галактози, недостатність лактази або порушення всмоктування глюкози-галактози, не слід призначати сироп, його потрібно замінити іншими лікарськими формами (таблетки). Амбронол сироп містить сахарин натрію, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар’єр. Застосовувати препарат в І триместрі вагітності не рекомендується. Незважаючи на відсутність достовірних даних щодо негативного впливу амброксолу гідрохлориду на плід і немовля, застосування Амбронолу сиропу у II та III триместрах вагітності можливе, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.Амброксолу гідрохлорид виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується для застосування у період годування груддю. У разі необхідності застосування препарату жінкам, які годують груддю, на період лікування необхідно припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Немає досвіду застосування препарату у недоношених дітей та новонароджених.Дітям віком до 2 років Амбронол сироп слід застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають після їди.Дорослим та дітям віком від 12 років - у перші 2-3 доби по 10 мл 3 рази на добу,далі – по 10 мл 2 рази або по 5 мл 3 рази на добу;дітям віком 5-12 років - по 5 мл 2-3 рази на добу;дітям віком 2-5 років - по 2,5 мл 3 рази на добу;дітям віком до 2-х років (крім новонароджених і недоношених ) - по 2,5 мл 2 рази на добу.Тривалість лікування залежить від характеру та особливостей перебігу захворювання.Не рекомендується приймати Амбронол сироп без лікарського призначення більше 4-5 днів.

Передозировка:

Симптоми. При передозуванні амброксолу значних симптомів інтоксикації не спостерігається.Були зареєстровані незначне збудження та діарея. Амброксолу гідрохлорид добре переноситься при пероральному застосуванні в дозі до 25 мг/кг/добу. У випадку перевищення зазначеної дози можуть спостерігатися слинотеча, нудота, блювання та різке зниження артеріального тиску.Лікування. У випадку передозування показана симптоматична терапія. Заходи, такі як викликання блювання, промивання шлунка, слід застосовувати лише у випадках значного передозування.

Побочные действия:

Препарат зазвичай добре переноситься. З боку травної системи: рідко спостерігаються прояви диспепсії (шлунковий дискомфорт, печія), пронос, нудота, блювання.З боку імунної системи: рідко можуть спостерігатися прояви алергічних реакцій (шкірні висипання, кропив’янка, набряк обличчя, задишка, свербіж, ринорея). Інші: є повідомлення, що в окремих випадках спостерігались алергічний контактний дерматит, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, але їх зв’язок із застосуванням амброксолу не доведений. Були окремі повідомлення про такі реакції, як синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, що асоціювалися із застосуванням амброксолу. При появі шкірних реакцій або реакцій на слизових оболонках хворому слід припинити застосування препарату та терміново звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Амбронол сироп не рекомендується приймати одночасно з засобами, що мають протикашльову активність (наприклад з кодеїном), тому що це призведе до утруднення виведення мокротиння з бронхів на тлі зменшення кашлю.Застосування препарату у поєднанні з антибіотиками (амоксициліном, цефуроксимом, еритроміцином, доксицикліном) може поліпшити надходження антибіотиків до легеневих тканин. Така взаємодія з доксицикліном широко застосовується з терапевтичною метою.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл сиропу у флаконі з дозуючим стаканчиком в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Амбронол
Производитель:Марион Биотек Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска:

По 100 мл сиропу у флаконі з дозуючим стаканчиком в картонній упаковці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/12336/01/01 от 25.10.2012. Приказ № 260 от 30.04.2015
МНН:Ambroxol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг; допоміжні речовини: сорбіт (Е 420); пропіленгліколь; гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; натрію бензоат (Е 211); динатрію едетат; натрію гідрофосфат безводний; натрію дигідрофосфат, дигідрат; сахарин натрію; ментол; ароматизатор малиновий; ароматизатор лимонний; вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB06 - Амброксол
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама