Аморолак 5% инструкция по применению

Аморолак 5% фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аморолак 5% лак д/ногт. лечеб., 50 мг/мл по 2,5 мл во флак. с компл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13200/01/01 от 23.08.2013. Приказ № 752 от 23.08.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл містить аморолфіну гідрохлориду еквівалентно аморолфіну 50 мг;допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, n-бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.

Производитель:

Шанель Медикал для Хойманн Фарма ГмбХ Унд Ко, ООО, Ирландия/Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые препараты для дерматологического применения. Другие противогрибковые препараты для местного применения.

Показания к применению:

Грибкові ураження, спричинені дерматоміцетом, дріжджовим грибком та пліснявим грибком без ураження нігтьової основи.Лікування нескладних випадків дистальних та латеральних оніхомікозів, спричинених дерматоміцетом, дріжджовим грибком та пліснявим грибком, обмежених двома нігтями.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Уникайте потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.Слід також уникати використання лаку для нігтів та накладних нігтів під час лікування препаратом.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування Аморолаку 5 % під час вагітності не встановлена, тому не рекомендовано застосовувати препарат у цей період.Жодних побічних ефектів на дітей, які вживають грудне молоко не виявлено, концентрація аморолфіну в грудному молоці несуттєва. Перед застосуванням препарату необхідна консультація лікаря.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені. За цієї причини його не призначають цій віковій категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

Лак для нігтів необхідно наносити на уражену ділянку нігтя 1 раз на тиждень. Пацієнт повинен наносити лак таким чином:1. Перед першим нанесенням Аморолаку 5 % дуже важливо, аби уражені ділянки нігтя (зокрема поверхня нігтя) були відшліфовані якомога ретельніше за допомогою спеціального скребка-пилочки для нігтів, що дається у комплекті. Потім поверхню нігтя слід очистити та знежирити за допомогою спиртової серветки. Перед повторним нанесенням Аморолаку 5 % уражену ділянку нігтя треба знову відшліфувати, після чого ніготь очищують спиртовою серветкою.Попередження: скребки-пилочки, які використовували для уражених нігтів, не повинні використовуватися для здорових нігтів. 2. Одним із аплікаторів, що дається у комплекті, нанесіть лак на всю поверхню ураженого нігтя. Дайте лаку висохнути протягом 3-5 хв. При нанесенні засобу на кожну уражену ділянку нігтя вмокніть аплікатор у пляшку з лаком, не витираючи аплікатор з лаком об шийку пляшки. Тримайте пляшку щільно закритою.Попередження: при роботі з органічними розчинами (розчинники, уайт-спірит тощо) користуйтеся водонепроникними рукавичками, аби зберегти на нігтях лак.Лікування слід продовжувати без перерв, поки ніготь не відновиться і не загояться уражені ділянки. Частота та тривалість лікування залежить, в основному, від інтенсивності та локалізації інфекції. Зазвичай, лікування триває 6 місяців (для нігтів на пальцях рук) та від 9 до 12 місяців (для нігтів на пальцях ніг). Повторення лікування рекомендується з інтервалами приблизно у 3 місяці.У випадку наявності також дермофітії стопи необхідно лікуватися відповідним протигрибковим кремом.

Передозировка:

Випадків передозування не спостерігалося, оскільки препарат застосовують місцево. У разі випадкового перорального прийому необхідно промити шлунок.

Побочные действия:

Можливі поодинокі випадки виникнення побічних реакцій. Можуть виникати ураження нігтів (такі як зміна кольору нігтів, ламкість нігтів). Такі реакції можуть бути також пов’язані з оніхомікозом.З боку шкіри: рідко (≥1/10 000, < 1/1000) – ураження нігтів, зміна кольору нігтів, оніхомікозом; дуже рідко (< 1/10 000) – відчуття печії шкіри.

Лекарственное взаимодействие:

Немає спеціальних досліджень стосовно супутнього лікування з іншими препаратами для зовнішнього застосування.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2,5 мл, 3 мл та 5 мл у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.Упаковка містить: пилочки для очищення; серветки, просякнуті спиртом; шпателі для нанесення лаку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПацієнти із захворюваннями периферійної системи кровообігу, цукровим діабетом та імуносупресією, з дистрофією нігтя та зруйнованою пластиною нігтя перед застосуванням повинні проконсультуватись з лікарем.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE16:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аморолак 5%
Производитель:Шанель Медикал для Хойманн Фарма ГмбХ Унд Ко, ООО, Ирландия/Германия
Форма выпуска: По 2,5 мл, 3 мл та 5 мл у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.Упаковка містить: пилочки для очищення; серветки, просякнуті спиртом; шпателі для нанесення лаку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13200/01/01 от 23.08.2013. Приказ № 752 от 23.08.2013
МНН:Amorolfine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл містить аморолфіну гідрохлориду еквівалентно аморолфіну 50 мг;допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, n-бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.

Фармакологическая группа:Противогрибковые препараты для дерматологического применения. Другие противогрибковые препараты для местного применения.
Код АТХ:D01AE16 - Аморолфин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама