Ампиокс инструкция по применению

Ампиокс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ампиокс капсулы по 125 мг/125 мг №20 в блис.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7021/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діючі речовини: ампіцилін, оксацилін;1 капсула містить ампіциліну (у вигляді ампіциліну тригідрату) – 125 мг, оксациліну (у вигляді оксациліну натрієвої солі) – 125 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

Тверді капсули білого кольору; вміст капсул – порошок білого кольору, гіркуватий на смак.

Производитель:

Агрофарм, ООО, Киевская обл. г.Ирпинь, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. До дії препарату стійкі Pseudomonas aeruginosa, більшість штамів P. vulgaris, P. rettgeri, P. morgаnii, віруси, найпростіші, гриби.Фармакокінетика. Добре всмоктується із травного тракту (40 – 60% прийнятого внутрішньо препарату). Терапевтична концентрація зберігається протягом 4 – 6 годин. У крові зв’язується з білками приблизно 20 – 60 %. Препарат добре проникає у різні органи і тканини. Період напіввиведення 2 – 4 години, при анурії цей показник досягає 8 – 20 год. Компоненти препарату при прийомі внутрішньо добре проникають у кров. Максимальна концентрація у крові спостерігається через 1,5 – 2 години. Обидва антибіотики виводяться нирками, частково із жовчю, проникають у грудне молоко.Кумулятивних властивостей не спостерігається.

Показания к применению:

Інфекції дихальних шляхів та легенів (бронхіти, пневмонії, плеврити);захворювання ЛОР-органів (ангіна, отит, синусит); захворювання жовчовивідних шляхів (холангіт, холецистит);інфекції нирок та сечовивідних шляхів ( пієліт, пієлонефрит, цистит, уретрит);інфекції шкіри та м'яких тканин;тяжкий перебіг захворювань (сепсис, ендокардит, післяпологова інфекція);змішана інфекція, обумовлена чутливими та нечутливими до бензилпеніциліну стафілококами, стрептококами, грамнегативними бактеріями;для профілактики гнійних післяопераційних ускладнень при хірургічних втручаннях;для лікування гонореї (при резистентності штамів гонококів до бензилпеніциліну).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препаратів пеніцилінового ряду, цефалоспоринів, карбапенемів (тієнам, меронем);підвищена чутливість до компонентів препарату;виражена печінкова недостатність;інфекційний мононуклеоз;лімфолейкоз.

Особенности применения:

Можливість розвитку суперінфекції (за рахунок росту нечутливої до препарату мікрофлори), що вимагає відповідної зміни антибактеріальної терапії. Для профілактики грибкової інфекції та дисбактеріозу рекомендовано призначати протигрибкову терапію та пробіотики відповідно. У пацієнтів з підвищеною чутливістю до пеніцилінів можливі перехресні алергічні реакції з цефалоспориновими антибіотиками та карбапенемами.При курсовому лікуванні необхідно проводити контроль за станом функцій органів кровотворення, печінки та нирок. Низька токсичність створює можливість застосовувати препарат при лікуванні інфекції у хворих з нирковою недостатністю. Однак схему терапії необхідно коригувати, зменшуючи дозу препарату або збільшуючи інтервали між прийомами. При застосуванні високих доз Ампіоксу у хворих з нирковою недостатністю можлива токсична дія на ЦНС. При тривалому лікуванні доцільно призначити вітаміни групи В та С.З обережністю слід застосовувати у хворих дітей, матері яких мали в анамнезі підвищену чутливість до пеніцилінів. В таких випадках, а також при бронхіальній астмі та інших алергічних захворюваннях препарат призначають одночасно з десенсибілізуючою терапією. При тривалому застосуванні необхідно контролювати стан функції нирок, печінки, периферичної крові.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування препарату в період вагітності можливе тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. При необхідності застосування препарату жінками, що годують груддю, вигодовування слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Про випадки впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або при роботі з іншими механізмами не повідомлялось.

Дети:

Дітям до 7 років не призначають препарат в даній лікарській формі.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають внутрішньо за 0,5 години до або через 2 години після їжі, запиваючи 150 – 200 мл води. Разова доза для дорослих становить 0,5 – 1 г (2 – 4 капсули), добова доза – 2 – 4 г (8 – 16 капсул). Дітям від 7 до 9 років – в середньому 1,25 г (4 – 6 капсул) на добу, від 10 до 14 років – в середньому 1,75 г (6 – 8 капсул) на добу – у розрахунку 50 мг/кг маси тіла на добу, від 14 років – у дозі для дорослих. Добову дозу приймають у 4 – 6 прийомів. Тривалість прийому – від 5 – 7 днів до 2 тижнів залежно від тяжкості хвороби. При тяжкому перебігу хвороби дозу препарату можна збільшити у 1,5 – 2 рази, але тільки за контролем лікаря.

Передозировка:

Перевищення терапевтичних доз може проявитися токсичною дією на центральну нервову систему у вигляді головного болю, тремору, судом. У випадку передозування лікування слід припинити і застосовувати необхідні заходи невідкладної терапії.

Побочные действия:

Нудота, блювання, діарея, дисбактеріоз кишечнику, псевдомембранозний коліт;кандидоз;риніт, кон’юнктивіт; гарячка, гіперемія шкіри;артралгія;еозинофілія, анемія, тромбоцитопенія, підвищення активності печінкових трансаміназ;алергічні реакції (кропив’янка, шкірний висип, набряк Квінке, у поодиноких випадках – анафілактичний шок).

Лекарственное взаимодействие:

При застосуванні з бета-блокаторами збільшується імовірність анафілаксії;ефект препарату знижує фенобарбітал;антациди, глюкозамін, проносні засоби, аміноглікозиди, їжа уповільнюють та знижують абсорбцію Ампіоксу, аскорбінова кислота – підвищує; антибіотики, що діють бактерицидно (в т. ч. аміноглікозиди, цефалоспорини, циклосерин, ванкоміцин, рифампіцин) виявляють синергічну дію, а бактеріостатичні препарати (макроліди, хлорамфенікол, лінкозаміди, тетрацикліни, сульфаніламіди) – антагоністичний ефект; Ампіокс підвищує активність непрямих антикоагулянтів (пригнічує кишкову мікрофлору, знижує синтез вітаміну К та протромбіновий індекс); зменшує ефективність пероральних контрацептивів, етинілестрадіолу (ризик розвитку проривних кровотеч);діуретики, алопуринол, фенілбутазон, нестероїдні протизапальні засоби, пробенецид – підвищують концентрацію Ампіоксу, знижуючи канальцеву секрецію. Алопуринол підвищує також ризик появи шкірного висипу;великі дози ампіциліну знижують рівень атенололу в плазмі, тому рекомендується застосовувати ці препарати окремо, причому атенолол застосовувати перед ампіциліном.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігають у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 2 блістери в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Україна, 08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Центральна, 113-А.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J01CA51:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ампиокс
Производитель:Агрофарм, ООО, Киевская обл. г.Ирпинь, Украина
Форма выпуска:По 10 капсул у блістері, по 2 блістери в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7021/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діючі речовини: ампіцилін, оксацилін;1 капсула містить ампіциліну (у вигляді ампіциліну тригідрату) – 125 мг, оксациліну (у вигляді оксациліну натрієвої солі) – 125 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.
Код АТХ:J01CA51 - Ампициллин, комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама