Анальгин-Хинин (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция
Лекарственная форма:
таблетки
Производитель:
Непосредственное производство: Софарма, АО, Болгария
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Категория отпуска:
Без рецепта.
Внимание
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Официальная инструкция
Состав:
1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: метамізолу натрію 200 мг, хініну гідрохлориду 50 мг;допоміжні речовини целюлоза мікрокристалічна; натрію крохмальгліколят (тип А); повідон, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний (Аеросил 200); оболонка: тальк, титану діоксид, еудражит L 12,5, макроголь, гліцерил, олія рицинова, дибутилфталат, барвник зелений Green KGC4/14/3.
Лекарственная форма:
таблетки
Производитель:
Софарма, АО, Болгария
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Фармакологические свойства:
Фармакодинаміка. Аналгін-Хінін є комбінованим лікарським засобом, до складу якого входять діючі речовини – метамізол і хінін.Метамізол належить до групи ненаркотичних аналгетиків, до підгрупи похідних піразолону. Має знеболювальну і жарознижувальну дію, а також протизапальний ефект. Основний механізм його дії складається з пригнічення простагландинового синтезу через гальмування циклооксигенази. Стимулює вивільнення бета-ендорфінів, знижує рівень ендогенних пірогенів, впливає на гіпоталамус. Також виявляє дію на реакції судин, протилежну дії наркотичних аналгетиків.Алкалоїд хінін має жарознижувальну дію, пригнічує терморегуляторний центр. Має протизапальну і антибактеріальну дію, знижує збудливість міокарда і виявляє антиаритмічний ефект. Хінін виявляє стимулюючий ефект з наступним паралізуючим ефектом на чутливі нерви.Фармакокінетика. Після перорального прийому Анальгін-Хінін резорбується з шлунково-кишкового тракту. Метамізол швидко і повністю резорбується. Максимальна плазмова концентрація метамізолу після перорального прийому дози у 6 мг/кг маси тіла досягається через 1 - 1,5 год після прийому, а хініну – через 1 - 3 год після прийому.Метамізол добре розподіляється в тканинах. На 50% - 60% зв’язується з білками плазми. Проникає крізь гематоенцефалічний і плацентарний бар’єр. Хінін розподіляється в мозку і паренхіматозних органах. Зв’язується з протеїнами плазми близько у 70% здорових пацієнтів. Проникає крізь фетоплацентарний бар’єр.Метаболізується в печінці. Його основні метаболіти є фармакологічно активними і виявляються у сироватці і сечі.Хінін значною мірою метаболізується в печінці до гідроксипохідних (менше ніж 5% застосованої дози екскретується у незміненому вигляді з сечею). Не кумулюється в організмі.
Показания к применению:
Для симптоматичної терапії при слабко або помірно вираженому больовому синдромі; гарячці різного походження.
Противопоказания:
Підвищена чутливість до похідних піразолону.Виражена ниркова і печінкова недостатність.Недостатність глюкозо-6-фосфат дегідрогенази.Гостра печінкова порфірія.Міастенія гравіс.Дані в анамнезі про агранулоцитоз, лейкопенію, гемолітичну анемію.Запалення середнього і внутрішнього вуха, неврит зорового нерва.Передсердне тріпотіння і миготіння.Період вагітності і годування груддю, діти до 12 років.
Особенности применения:
З особливою обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам з даними в анамнезі про підвищену чутливість до їжі і лікарських засобів (особливо до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів) та інші алергічні реакції (сінний нежить, бронхіальна астма, поліноз та ін.).Аналгін-Хінін призначають пацієнтам з ураженням ниркової і печінкової функції після ретельної оцінки індикацій через ризик виникнення ускладнень (оліго-анурія, протеїнурія, токсичний гепатит).У пацієнтів з порушенням слуху і зору підвищується ризик виникнення ускладнень.Лікарський засіб слід з обережністю застосовувати пацієнтам зі стенокардією і серцевою недостатністю, захворюваннями нирок.Можливо (зрідка і незалежно від дози) виникнення ознак агранулоцитозу. При появі таких симптомів необхідно контролювати гематологічні показники.При застосуванні препарату можлива поява головного болю, запаморочення, порушень зору і слуху, тому слід з обережністю призначати його водіям і операторам автоматизованих механізмів.
Способ применения и дозы:
Таблетки приймають внутрішньо після їжі, не розжовуючи, запиваючи водою.Курс лікування препаратом триває не більше 3 днів. Дорослі. По 1-2 таблетки 1-3 рази на день, залежно від вираженості клінічних симптомів. Максимальна одноразова доза метамізолу для дорослих становить 1 г внутрішньо, а максимальна добова доза – 3 г.Діти старше 12 років. По 1 таблетці 2 рази на день.
Передозировка:
При передозуванні спостерігаються такі симптоми:шлунково-кишковий – нудота, блювання, при високих дозах – гематемезис і мелена;церебральний – шум у вухах, меньєроподібні прояви, клоніко-тонічні судоми, кома;токсико-алергічний – бульозно-уртикарний і петехіальний, іноді кіроподібний або тифоподібний висип; у деяких випадках розвивається тяжкий токсико-алергічний шок.Рідко виникають кардіотоксичні і гематологічні симптоми; винятково рідко спостерігається сліпота.Лікування: при передозуванні проводяться загальні заходи для виведення лікарського засобу – промивання шлунка і прийом проносних засобів, форсований діурез, ентеросорбенти. Призначається відповідне симптоматичне лікування залежно від переважання одного з синдромів інтоксикації. Немає специфічного антидоту.
Побочные действия:
Прояв підвищеної чутливості – свербіж, екзантема, кропив’янка, множинна еритема, синдром Лаєлла, синдром Стівенса-Джонсона, астматичний напад, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, бронхоспазм.Шлунково-кишковий тракт – найчастіше: дискомфорт, нудота, епігастральний біль і біль у животі, блювання, діарея; в окремих випадках, зрідка – ульцерації, кровотеча.Центральна нервова система – головний біль, запаморочення, підвищення температури тіла, безсоння.Органи чуття – шум у вухах і погіршення слуху, порушення зору (затуманений зір, фотофобія, диплопія, звуження зорового поля, розлади у сприйнятті кольору).Гематологічні зміни – агранулоцитоз, лейкопенія, апластична анемія, гостра гемолітична анемія, тромбоцитопенічна пурпура, гіпотромбінемія. Інші – підвищена стомлюваність, затримка води і електролітів, ураження нирок (включаючи оліго-анурію), забарвлення сечі в червоний колір, стенокардія, відчуття серцебиття.
Лекарственное взаимодействие:
При одночасному застосуванні з іншими лікарськими засобами слід мати на увазі лікарську взаємодію діючих речовин препарату.Одночасне застосування Аналгіну-Хініну з іншими аналгетиками і антипіретиками може призвести до посилення їх токсичних ефектів.Аналгін-Хінін можна призначати одночасно з антибіотиками (за виключенням аміноглікозидів, хлорамфеніколу), хіміотерапевтичними засобами, вітамінами, протикашльовими засобами.Взаємодія з метамізоломТрициклічні антидепресанти, пероральні контрацептиви, алопуринол порушують метаболізм метамізолу в печінці і посилюють його ефект.Хлорамфенікол та інші мієлотоксичні препарати через адитивний ефект посилюють мієлотоксичну дію метамізолу.Алкоголь змінює плазмові рівні метамізолу і потенціює його знеболюючий ефект.Барбітурати і фенілбутазон зменшують фармакологічні ефекти метамізолу через індукування ферментів печінки.Одночасне застосування метамізолу з кумариновими антикоагулянтами знижує їх активність у результаті печінкової ферментної індукції.Метамізол знижує плазмові рівні циклоспорину при одночасному застосуванні.Взаємодія з хініномПри одночасному застосуванні аміноглікозидних антибіотиків і хініну можливе взаємне збільшення їх ототоксичності.Хінін знижує загальний кліренс дигоксину і підвищує його плазмові рівні при одночасному застосуванні. Хінін може непрямо посилити дію антикоагулянтів, оскільки може викликати гіпотромбінемію.Хінін потенціює ефект нейром’язових блокаторів і периферичних міорелаксантів.При одночасному застосуванні з антацидними препаратами знижується його всмоктування з кишок.Симетидин знижує кліренс хініну і подовжує час його напіввиведення.
Форма выпуска / упаковка:
По 10 (десять) таблеток, вкритих оболонкою, у блістері з твердої ПВХ-плівки і алюмінієвої фольги; 1, 2 або 35 блістерів у картонній коробці.Виробник.
Категория отпуска:
Без рецепта.
Дополнительно:
Загальна характеристика
фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки зеленого кольору без запаху;
Форма випуску
Таблетки, вкриті оболонкою.
Адреса
Болгарія, м. Софія, Ілієнське шосе,16.
Дополнительные данные
Внимание
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Редакция
