Анауран (Antiinfectives, combinations) инструкция по применению

Анауран фото, инструкция
Дозировка:
Анауран капли уш. по 25 мл во флак. с крыш-кап.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Замбон С.п.А., Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Комбинация противомикробных препаратов.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл препарату містять: поліміксину В сульфат – 1000000 МЕ, неоміцину сульфат – 0,5 г (еквівалентно 375000 МЕ), лідокаїну гідрохлорид – 4,0 г;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, пропіленгліколь, гліцерин, вода очищена.

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Замбон С.п.А., Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Комбинация противомикробных препаратов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Анауран має одночасно антибактеріальні властивості і властивості анестетика. Дана комбінація антибіотиків ефективно діє проти більшості мікроорганізмів, відповідальних за розвиток інфекційних захворювань органів слуху, завдяки вираженому синергізму між компонентами. Більше того, оскільки у поліміксин B має антимікотичні властивості, Анауран можна застосовувати при лікуванні отомікозів.Анестетична дія лідокаїну дозволяє контролювати больовий синдром, характерний для більшості отологічних захворювань. Таким чином, Анауран має здатність швидко зменшувати ознаки запалення і слизисто-гнійні виділення, аж до їх повного зникнення, і швидко полегшувати больовий синдром і свербіж; препарат також запобігає розвитку можливих ускладнень поточного захворювання (мікотичні суперінфекції, ранова інфекція, тощо).Фармакокінетика.Діючі речовини лікарського препарату не абсорбуються у системний кровотік в активних дозах.

Показания к применению:

Гострий або хронічний отит.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату i до інших сполук із спорідненою хімічною структурою.Перфорація барабанної перетинки (ризик розвитку ототоксичності).Гіперчутливість до амідних місцевоанестезуючих лікарських засобів.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Тривале застосування топічних препаратів може стати причиною сенсибілізації. В такому разі необхідно призупинити лікування і проконсультуватися з лікарем.При тяжких і стійких інфекціях місцеве лікування необхідно доповнити адекватною системною антибактеріальною терапією.Тривале застосування препарату, як і інших антибіотиків, може призвести до розвитку суперінфекції резистентними до препарату мікроорганізмами, включаючи гриби.Неоміцин може призвести до постійної нейросенсорної втрати слуху внаслідок пошкодження завитки, що головним чином пов'язано з руйнуванням волоскових клітин кортієвого органа. Ризик розвитку ототоксичності збільшується при тривалому застосуванні, тому рекомендується обмежити лікування 10 днями поспіль. Може виникнути перехресна алергія і перехресна резистентність з іншими похідними аміноглікозидів.Неоміцин і поліміксину В сульфат є потенційно нефротоксичними речовинами. Анауран призначений виключно для отологічного застосування; застосування засобу на інших ділянках тіла не допускається.Перед призначенням препарату слід перевірити цілісність барабанної перетинки.Важлива інформація про компоненти препаратуПрепарат містить у своєму складі бензалконію хлорид та пропіленгліколь, які можуть викликати шкірні реакції та подразнення шкіри.Застосування у період вагітності або годування груддю.Не застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки адекватних і суворо контрольованих досліджень за участю вагітних жінок не проводилось.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Анауран не впливає на здатність керувати транспортними засобами та механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Місцево, в зовнішній слуховий прохід за допомогою спеціальної піпетки. Після закапування декілька хвилин тримати голову нахиленою.Дорослим: по 4–5 крапель 2–4 рази на добу, дітям віком від 6 років: по 2–3 краплі 3–4 рази на добу залежно від тяжкості захворювання.Курс лікування не повинен перевищувати 10 днів.Діти.Досвіду застосування Анаурану дітям віком до 6 років недостатньо, тому не рекомендується призначати препарат цій віковій категорії пацієнтів.

Передозировка:

Випадки передозування не описані.

Побочные действия:

Повідомлялося про такі побічні реакції при застосуванні препарату Анауран (частота побічних реакцій не може бути оцінена з наявних даних).
Система органів Побічні реакції
Хвороби шкіри та підшкірної клітковини Алергічний дерматит, свербіж, реакції гіперчутливості, включаючи висипання, почервоніння. Препарат містить бензалконію хлорид і пропіленгліколь, які можуть викликати шкірні реакції і подразнення шкіри
Ускладнення загального характеру та реакції у місці введення Подразнення при застосуванні
Травми, отруєння та процедурні ускладнення Ототоксичність

Лекарственное взаимодействие:

Даних щодо взаємодії активних інгредієнтів лікарського засобу немає.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.Після відкриття флакона препарат можна застосовувати протягом 3 місяців.

Форма выпуска / упаковка:

По 25 мл у флаконі з темного скла з кришечкою-крапельницею з поліетилену з контролем першого відкриття.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Виробник/Заявник

Замбон С.П.А./Zambon S.P.A.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.