Апап инструкция по применению

Апап фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Апап таблетки, п/о, по 500 мг №12
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0135/01/01_ от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: paracetamol;1 таблетка містить парацетамолу 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, повідон, кислота стеаринова, віск карнауба;оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь.

Производитель:

ЮС Фармация, ООО для Юнилаб ЛП

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Показания к применению:

Симптоматична терапія. Біль від слабкого до помірного: головний біль, біль у м'язах, зубний біль, дисменорея, невралгія. Симптоми пропасниці та грипу або застуди.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Виражена ниркова або печінкова недостатність. Гострий гепатит. Препарат призначають під час вагітності лише у разі, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода. Не слід призначати препарат у період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Застосування препарату особами з печінковою недостатністю, особами, які зловживають алкоголем і особами, які голодують може спричинити ризик ушкодження печінки. Слід з обережністю призначати особам з недостатністю функції нирок або печінки, недостатністю G6PD та астмою. Не слід приймати препарат довше 3 діб у разі пропасниці та довше 10 діб у разі болю у дорослих або 5 діб у разі болю у дітей. Протягом курсу лікування уникати вживання алкоголю.Пацієнти з печінковою недостатністю.Парацетамол слід призначати з особливою обережністю пацієнтам з печінковою недостатністю або з передозуванням в анамнезі. Пацієнти зі стабільним захворюванням печінки можуть приймати терапевтичні дози парацетамолу у разі епізодичного нетривалого болю (< 5 днів).Пацієнти з недостатністю нирок:Парацетамол є відповідним аналгетиком у разі епізодичного болю у пацієнтів з прихованим захворюванням нирок, але його тривале застосування не рекомендується. Дозування може бути різним, залежно від клінічного ефекту на препарат і ступеня ниркової недостатності, але жодних кількісних рекомендацій не існує.

Дети:

Протипоказано дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 12 років: 1-2 таблетки кожні 4-6 годин. Не слід приймати більше 8 таблеток на добу.Препарат не слід приймати довше 10 днів.

Передозировка:

Симптоми передозування: нудота, блювання, болі у шлунку. Після значного передозування можуть виникати тромбоцитопенія, агранулоцитоз і виражена печінкова або ниркова недостатність. Наслідки передозування, перш за все, пов'зані з токсичною дією парацетамолу, яка може спостерігатися після прийому разової дози парацетамолу, наприклад, 7,5 – 10 г.Лікування гострого отруєння парацетамолом переважно симптоматичне і підтримуюче і включає загальні заходи з підтримання життя, такі як регулювання дихання та інфузійна та електролітична терапія. Якщо минуло небагато часу після застосування ліків (до 1 години), необхідно викликати блювання та провести промивання шлунка. Необхідно якнайшвидше застосувати ударну дозу ацетилцистеїну: внутрішньовенно – 150 мг/кг (у 200 мл 5 % глюкози протягом 15 хвилин), потім – 50 мг/кг (у 500 мл протягом 4 годин) і 100 мг/кг (у 1000 мл протягом 16 годин); Перорально – 140 мг/кг, після чого внутрішньо приймають підтримуючі дози 70 мг/кг кожні 4 години, 17 додаткових доз. Крім того, необхідно визначати концентрації парацетамолу у плазмі або у сироватці крові, концентрацію глюкози у крові, а також концентрації А5Т, АІЛ/білірубіну, креатиніну та електроліту у сироватці крові. У разі надзвичайно інтенсивного отруєння необхідно провести гемодіаліз крові.

Побочные действия:

Можуть спостерігатися наступні побічні ефекти: алергічні реакції: шкірний свербіж, висипи на шкірі і слизових оболонках (звичайно еритематозний, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);з боку центральної нервової системи (звичайно розвивається при прийомі високих доз): загальна слабкість, запаморочення, сонливість, психомоторне збудження; порушення концентрації уваги протягом наступного дня, особливо у разі недостатньої тривалості сну після прийому препарату;з боку системи травлення: нудота, біль в епігастрії, підвищення активності "печінкових" ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;з боку органів кровотворення: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія (особливо для хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази). При тривалому застосуванні у великих дозах – апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія;з боку сечовидільної системи: (при прийомі великих доз) – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія, відчуття серцебиття, синусова тахікардія.

Лекарственное взаимодействие:

Антациди можуть пригнічувати активність парацетамолу.Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. Хронічне застосування великих доз ацетамінофену підсилює дію антикоагулянтів - похідних кумарину та індандіону.Одночасне застосування ізоніазиду та парацетамолу може призводити до збільшення ризику гепатотоксичності препарату.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 6, № 8, № 10, № 12, № 24 (12 × 2) у блістерах, у картонній коробці; № 2 - у саше.Таблетки № 50 у флаконах, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняМожливе застосування у пацієнтів з виразкою шлунка або дванадцятипалої кишки та з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти.Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказане.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з потенційно небезпечними механізмами.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Апап
Производитель:ЮС Фармация, ООО для Юнилаб ЛП
Форма выпуска: Таблетки № 6, № 8, № 10, № 12, № 24 (12 × 2) у блістерах, у картонній коробці; № 2 - у саше.Таблетки № 50 у флаконах, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/0135/01/01_ от 22.01.2009. Приказ № 31 от 22.01.2009
МНН:Paracetamol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: paracetamol;1 таблетка містить парацетамолу 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, повідон, кислота стеаринова, віск карнауба;оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:N02BE01 - Парацетамол
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Эксперты рассказали, чем опасен послеобеденный сон
Послеобеденный сон может продлиться от нескольких ...
Ученые назвали специи, которые помогут облегчить хроническую боль
Специи, такие как черный перец, гвоздика, корица и...
Реклама