Апизартрон (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Непосредственное производство: Лихтенхельдт ГмбХ ФФ для "Эспарма ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства для местного применения при суставной и мышечной боли.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 г мазі містять стандартизованої бджолиної отрути 0,003 г, метилсаліцилату 10 г, алілізотіоціанату 1 г;допоміжні речовини: спирт цетостеариловий, натрію цетостеарилсульфат, натрію лаурилсульфат, олія мінеральна, вода очищена.

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Лихтенхельдт ГмбХ ФФ для "Эспарма ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства для местного применения при суставной и мышечной боли.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії при:запальних та дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів (артрози і артрити, в тому числі при ревматизмі);міальгіях та болю при травматичних ушкодженнях м’язів, сухожиль, зв'язок;невралгічних захворюваннях (невралгії, неврити, ішіас, люмбаго і радикуліти);периферійних порушеннях місцевого кровообігу.Для розігріву м’язів у спортивній медицині.

Противопоказания:

підвищена чутливість до саліцилатів, ізотіаціанатів, продуктів бджільництва;печінкова недостатність;гостра ниркова недостатність;захворювання шкіри;гострі запалення суглобів;геморагічний діатез.Не наносити препарат на шкіру у випадку порушення цілісності шкірних покривів, а також на великі поверхні шкіри.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не допускати потрапляння на слизові оболонки та на відкриті рани.Після застосування мазі слід ретельно вимити руки водою з милом.Уникати тривалого застосування на великі поверхні тіла у пацієнтів з нирковою недостатністю.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосовувати Апізартрон® у періоди вагітності і лактації не рекомендується.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не призначають дітям до 6 років через недостатність досвіду застосування у цієї категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

та дози.Смужку мазі довжиною 3 - 5 см (залежно від площі ураженої поверхні) наносять на поверхню шкіри, що підлягає лікуванню. Мазь рівномірно розподіляють тонким шаром і очікують появи помітної реакції (почервоніння, відчуття тепла), що відбувається через 0,5 - 2 хвилини, залежно від індивідуальної чутливості організму. Після цього повільно й інтенсивно втирають мазь у шкіру. Оброблені маззю ділянки тіла рекомендується тримати в теплі. Як правило, препарат застосовують по 2 - 3 рази на добу, до зникнення симптомів захворювання.

Передозировка:

Симптоми: подразнення шкіри. Лікування: відміна препарату. Терапія симптоматична.При випадковому прийомі всередину може виникати подразнення шлунково-кишкового тракту (нудота, біль у животі, блювання) чи підсилення проявів побічних реакцій.Лікування: активоване вугілля, натрію сульфат, прийом великої кількості рідини (але не молока).

Побочные действия:

подразнення шкіри;контактний дерматит;можливі алергічні реакці., включаючи шкірні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк.

Лекарственное взаимодействие:

Дотепер взаємодія з іншими речовинами не спостерігалась. У випадку прийому всередину метилсаліцилат може підсилювати дію антикоагулянтів та метотрексату.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Алюмінієві туби по 20 г, 30 г, 50 г і 100 г мазі. По одній тубі у картонній коробці з інструкцією.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Адреса

Ліхтенхельдт ГмбХ – Завод І - Індастріштрассе 7-11, 23812 Вальштадт, Німеччина Lichtenheldt GmbH – Werk I - Industriestraβe 7-11, 23812 Wahlstedt, Germany

Заявник

Еспарма ГмбХ, Німеччинаesparma GmbH, GermanyБілефельдер Штрассе 1, 39171 Зюльцеталь, Німеччина Bielefelder Straße 1, 39171 Sülzetal, Germany

Особливі застереження

Не допускати потрапляння мазі на слизові оболонки або відкриті рани.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.