Апролат (Hydrocortisone and antiinfectives) инструкция по применению

Апролат фото, инструкция
Дозировка:
Апролат капли глаз./уш., сусп. по 5 мл в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Эльфа, Фармзавод, А.Т., Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Кортикостероиды в комбинации с противомикробными средствами.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

капли

Основные физико-химические свойства:

жовта масляниста суспензія.

Производитель:

Эльфа, Фармзавод, А.Т., Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Кортикостероиды в комбинации с противомикробными средствами.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Апролат застосовують безпосередньо в офтальмології або отології. Це демонструє комбінований ефект його інгредієнтів. Окситетрациклін – це антибіотик класу тетрациклінів; його механізм дії включає інгібування синтезу бактеріальних протеїнів. Це, у свою чергу, проявляє бактеріостатичну активність проти грампозитивних та грамнегативних бактерій. Поліміксин В є поліпептидним антибіотиком. Він чинить бактерициду дію безпосередньо на грамнегативні мікроорганізми, за винятком Proteus spp., та має меншу активність проти грампозитивних бактерій. Не чинить бактерицидної дії на стафілококи та стрептококи.Гідрокортизону ацетат – глюкокортикостероїд зі слабкою протизапальною, протиалергійною та антиексудативною активністю. У разі застосування при захворюванні ока він запобігає проникненню кератиту та рубцюванню, змінюючи блідий відтінок очного яблука, усуваючи свербіж та фотофобію.Фармакокінетика. Гідрокортизону ацетат та окситетрациклін застосовують місцево, потрапляння до системи кровообігу незначне. Поліміксин В не абсорбується через слизову оболонку або поверхню шкіри навіть при запаленні.

Показания к применению:

В офтальмології: бактеріальні кон’юнктивіти та маргінальні блефарити, дакріоцистити, кератити. після операційного втручання в очне яблуко (після цілковитого виліковування ран, тобто приблизно через 8-10 днів після операційного втручання). В отології:зовнішні отити (запалення зовнішнього слухового проходу)

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючої речовини або допоміжних речовин препарату.Грибкові кон’юнктивіти, вірусні захворювання (герпес симплекс, вітряна віспа, вірусні ретиніти або кератити), глаукома першого ступеня та туберкульоз ока.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Лікарський засіб слід застосовувати під наглядом офтальмолога або отоларинголога. Не застосовувати довше 7 днів; тривале застосування може спричинити бактеріальну та грибкову суперінфекцію. Не застосовувати при відсутності запалення; не застосовувати у вухо з перфорованою барабанною перетинкою.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування даного лікарського засобу допускається тільки за крайньої необхідності, коли неможливе або протипоказане застосування безпечного альтернативного лікарського засобу.Не рекомендується застосовувати лікарський засіб під час годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не виявлена при відповідному застосуванні.

Дети:

Дітям застосовують тільки у разі крайньої необхідності, оскільки немає достатніх даних щодо застосування в цій віковій категорії.

Способ применения и дозы:

В офтальмології: в кон’юнктивальний мішок ока по 1-2 краплі 2 -3 рази на добу.Лікування зазвичай триває від 1 до 2 тижнів.В отології: по 2-4 краплі у вухо 3 рази на добу зазвичай протягом 7 днів.Перед застосуванням ретельно збовтати суспензію.

Передозировка:

Немає ризику гострого передозування даним лікарським засобом.

Побочные действия:

Розлади зору: застосування лікарського засобу може супроводжуватись подразненням кон’юнктиви ока, періокулярним печінням та свербежем, і рідко алергічними реакціями. Тривале застосування (більше 3-6 тижнів) може спричинити вторинну грибкову інфекцію, підвищення внутрішньоочного тиску та стероїдіндуковану катаракту. 

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Упаковка. По 5 мл суспензії у тубі. По одній тубі в картонній коробці.Категорія відпуску. За рецептом.

Форма выпуска / упаковка:

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Немає даних.

Місцезнаходження

58-500 м. Єленя Гура, вул. В. Пола, 21, Польща.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.