Артромакс (Combined drugs) инструкция по применению

Артромакс фото, инструкция
Дозировка:
Артромакс капсулы №10
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Биофарм Лтд, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить 600 мг глюкозаміну гідрохлориду та 25,2 мг аскорбінової кислоти; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, крохмаль модифікований, гліцерину бегенат.

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

желатинові капсули, 0 розміру, корпус і кришечка світло-жовтого кольору, містять білий порошок;

Производитель:

Биофарм Лтд, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діюча речовина Артромаксу – глюкозаміну гідрохлорид є сіллю аміносахариду глюкозаміну, який є фізіологічним компонентом організму і використовується як субстрат для синтезу гіалуронової кислоти в синовіальній рідині, а також протеогліканів, які входять до складу суглобового хряща. Таким чином, препарат поповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну, стимулює синтез протеогліканів і гіалуронової кислоти в синовіальній рідині, виявляючи хондропротекторну дію. Підвищує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани та суглобового хряща. Протизапальна дія глюкозаміну гідрохлориду пов’язана із блокуванням утворення супероксидних радикалів макрофагами, а також інгібуванням лізосомальних ферментів. Артромакс сприяє фіксації сірки в процесі синтезу хондроїтинсірчаної кислоти, сприяє нормальному відкладенню кальцію в кістковій тканині. Препарат гальмує розвиток дегенеративних процесів, зменшує вираженість болю в суглобах та відновлює їхню функцію. Запобігає можливим метаболічним ушкодженням хряща внаслідок дії нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) та глюкокортикоїдів. На відміну від НПЗП глюкозаміну гідрохлорид не гальмує синтез простагландинів. Лікарський засіб не впливає на серцево-судинну, дихальну, центральну та автономну нервову системи.Присутність вітаміну С (аскорбінової кислоти) у складі препарату підвищує його терапевтичну ефективність, підвищуючи синтез колагену.Фармакокінетика.Всмоктування.Розподіл.Метаболізм.Елімінація (виведення).

Показания к применению:

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів і хребта: остеоартроз різної локалізації (артроз колінного та тазостегнового суглобів), остеохондроз, спондилоартроз; остеопатії і хондропатії, хондромаляція; реконвалесценція після переломів кісток.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; фенілкетонурія; вагітність і лактація; дитячий вік до 14 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

З обережністю застосовувати пацієнтам, схильних до тромбозів. При супутньому цукровому діабеті необхідно здійснювати моніторинг рівня глюкози в плазмі крові.Аскорбінова кислота може змінювати результати лабораторних тестів (рівень глюкози, білірубіну, трансаміназ).Під час лікування слід обмежити вживання вуглеводів, рідини, протипоказано вживання алкоголю.Вплив на здатність керувати транспортними засобами і рухомими механізмами, що потребують великої концентрації уваги. Препарат не впливає на здатність керування транспортом і роботи зі складними механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 14 років Артромакс призначають перорально по 1 - 2 капсули 2 - 3 рази на добу, запиваючи склянкою води за 30 - 40 хв до їди. Мінімальна тривалість курсу 6 тижнів. Максимальний терапевтичний ефект проявляється протягом 2 - 3 міс. застосування. Клінічний ефект розвивається повільно, однак зберігається тривалий час після відміни препарату. За необхідності дозу препарату можна знижувати до 1 - 2 капсул на добу. Курс лікування та його тривалість визначаються індивідуально лікарем, залежно від стадії захворювання, вираженості больового синдрому та досягнутого клінічного ефекту. Повторний курс можна проводити через 2 місяці після відміни препарату.

Передозировка:

Не описане.

Побочные действия:

Можливі гастралгія, метеоризм, діарея, запор; алергічні реакції (кропив’янка, свербіж).

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з тетрациклінами Артромакс підвищує їх всмоктування із шлунково-кишкового тракту і навпаки знижує всмоктування пеніцилінів та хлорамфеніколу. Артромакс діє синергічно із хондроїтином та іншими хондропротекторами. При одночасному застосуванні із НПЗЗ, глюкортикоїдами, знеболюючими засобами може зменшувати в них потребу. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітаміном А, солями марганцю, магнію, міді, селену та цинку.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 1, по 3, по 6 або по 9 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули.

Адреса

60-198 Познань, вул. Валбжиска, 13, Польща.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.