Астмовент-Мф инструкция по применению

Астмовент-Мф фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Астмовент-Мф аэрозоль д/инг., доз., 750 мкг/доза по 15 мл (300 доз) в баллон.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1023/01/01 от 02.06.2009. Приказ № 379 от 02.06.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: орципреналін; 1 доза аэрозолю містить 0,75 мг орципреналіна сульфату;допоміжні речовини: лецитин соєвий, хладони 11 і 12.Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Основные физико-химические свойства:

біла або біла з жовтуватим відтінком суспензія.

Производитель:

Микрофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Бета-адреностимуляторы.

Фармакологические свойства:

Астмовент–МФ має виражені бронхолітичні властивості, які обумовлені стимуляцією b2-адренорецепторів бронхів. Механізм бронхолітичної дії препарту пов¢язаний із здатністю стимулювати аденілатциклазу, що призводить до накопичення в клітинах цАМФ. Останній, впливаючи на систему протеїнкінази, пригнічує здатність міозину з’єднуватися з актином, що гальмує скорочення гладких м¢язів і сприяє розслабленню бронхів. Астмовент-МФ не є селективним b-адреностимулятором, тому чинить кардіостимулюючий ефект, посилює навантаження на міокард. У терапевтичних дозах Астмовент–МФ не впливає на функції життєвоважливих органів і не чинить місцевої шкіроподразнювальної дії.  Після інгаляції Астмовентом–МФ терапевтичний ефект настає через 10 - 15 хвилин, досягає максимуму через 1 – 1,5 години і триває протягом 4 - 5 годин.

Показания к применению:

Купірування та запобігання нападам бронхіальної астми, для попередження і купірування нападів задишки, зменшення бронхоспазму при обструктивному бронхіті.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тахікардія та інші види аритмій, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія. Вік дитини до 12 років.Спосіб застосування та  дозиДоза одного розпилення становить 0,75 мг орципреналіну сульфату. Часто достатньо однієї інгаляції. Наступні інгаляції повторюють не раніше, як через 20-30 хвилин після першої. Якщо потрібно, повторити лікування можна через 4-5 годин.Застосовувати лише за призначенням лікаря. Дорослі та діти старше 12 років - 1-2 дози. Не застосовувати більше 12 доз на день. Збільшення кількості доз або частоти їх введення не покращує клінічний стан, але може мати наслідком аритмію і тахікардію. Курс лікування – 14 днів.  

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат з обережністю призначають хворим з ішемічною хворобою серця, артеріальною гіпертензією, гіпертиреозом, неконтрольованим діабетом, епілепсією.Перед розпиленням інгалятор необхідно струснути і перевернути догори дном. Для усунення нападів бронхіальної астми аерозоль слід розпилювати в порожнині рота шляхом натискання на розпилювач до упору.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Достатніх даних про вплив препарату на плід людини під час вагітності немає. Тому під час вагітності препарат призначається лише тоді, коли потенційна користь для матері більша за можливий ризик для плода. Даних щодо проникнення орципреналіну сульфату в грудне молоко немає, тому застосовувати Астмовент-МФ матерям, які годують груддю протипоказано

Дети:

Дані про застосування у дітей віком до 12 років відсутні.

Передозировка:

Симптоми: нудота, сухість у порожнині рота, відчуття тривоги, головний біль та запаморочення, втома, безсоння, тремтіння рук, підвищення або зниження артеріального тиску, аритмія, прискорення пульсу. У випадку передозування негайно припинити застосування препарату. При необхідності призначають симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Метаболічні розлади та розлади травлення. У пацієнтів з підвищеною чутливістю до препарату (активного інгредієнту та інших компонентів аерозолю) може виникнути місцеве подразнення та алергічні реакції, запаморочення, гіпокаліємія, гіпертиреоз.Нервова система.Головний біль, тремор, почуття тривоги та втоми, гіпергідроз.Серцево-судинна система.Тахікардія, аритмія, спорадичне прискорення серцебиття, артеріальна гіпертензія.Дихальна система та органи грудної порожнини.Кашель, дуже рідко – парадоксальний бронхоспазм і посилення задишки.Шлунково-кишковий тракт.Нудота, блювання, неприємний смак.Скелетно-м'язова система.Скорочення м’язів, тремтіння.

Лекарственное взаимодействие:

Інші бета-симпатоміметики, холінолітики та метилксантини підсилюють дію орципреналіну сульфату у вигляді тривоги, головного болю, запаморочення, прискорення серцебиття, гіпокаліємії.Одночасне застосування Астмовенту-МФ з прийомом інгібіторів МАО або трициклічних антидепресантів може посилити дію орципреналіну сульфату на гладку мускулатуру кровоносних судин.Астмовент-МФ не слід застосовувати одночасно з блокаторами b-адренорецепторів (антагоністична дія).

Срок годности:

2 роки. Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеному на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в місцях, недоступних для дітей, при температурі не вище +25 °С.Захищати від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів, заморожування. Не розпиляти поблизу вогню.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 мл (300 доз) в алюмінієвих балонах з дозуючим клапаном. Кожний балон має пристрій з розпилювальною насадкою.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмамДані про вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами відсутні.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Астмовент-Мф
Производитель:Микрофарм, ООО
Форма выпуска:По 15 мл (300 доз) в алюмінієвих балонах з дозуючим клапаном. Кожний балон має пристрій з розпилювальною насадкою.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1023/01/01 от 02.06.2009. Приказ № 379 от 02.06.2009
МНН:Orciprenaline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: орципреналін; 1 доза аэрозолю містить 0,75 мг орципреналіна сульфату;допоміжні речовини: лецитин соєвий, хладони 11 і 12.Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Фармакологическая группа:Бета-адреностимуляторы.
Код АТХ:R03AB03 - Орципреналин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама