Атифан инструкция по применению

Атифан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Атифан крем д/наруж. прим., 10 мг/1 г по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4399/02/01 от 27.06.2006. Приказ № 411 от 27.06.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Основные физико-химические свойства:

однорідний крем білого кольору;склад: 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини натрію гідроксид, спирт бензиловий, сорбітстеарат, цетилпальмітат, спирт цетиловий, спирт стеариловий, полісорбат 60, ізопропілміристат, вода очищена.

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тербінафін є синтетичним аліламіном з широким спектром протигрибкової активності. Він чинить ефективну дію проти дерматофітів роду Trichophyton genus (T. rubrum, T. mentagrophytes, T. tonsurans, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum (наприклад, M. canis) і Epidermophyton floccosum, проти дріжджів роду Candida genus (наприклад, Candida albicans) і проти Pityrosporum orbicularе. В низьких дозах справляє фунгіцидну дію на дерматофіти, плісеневі і деякі диморфні гриби. Активність щодо дріжджових грибів, залежно від виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.Тербінафін впливає на ранню стадію біосинтезу грибкового стеролу – ергостеролу – важливого компонента мембран клітин грибів. Він є неконкурентним інгібітором скваленепоксидази в мембрані грибкової клітини, яка перетворює сквален на скваленепоксид. Це призводить до нестачі ергостеролу і до внутрішньоклітинного накопичення сквалену, що веде до загибелі клітини гриба.Фармакокінетика. Після місцевого застосування тербінафіну всмоктується лише незначна кількість крему (менше 5 %).

Показания к применению:

Грибкові інфекції шкіри (трихофітія гладенької шкіри і пахова епідермофітія), стопа атлета (епідермофітія стоп); Грибкові інфекції шкіри, спричинені дріжджами (шкірний кандидоз); Лишай різнобарвний.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якої речовини, що входить до складу цього препарату.

Особенности применения:

При появі сильних реакцій підвищеної чутливості необхідно припинити лікування.Слід уникати потрапляння крему в очі. При лікуванні людей літнього віку можна не зменшувати дозу.Досвід місцевого застосування тербінафіну у дітей до 2 років дуже обмежений. Вагітність і годування груддю. Всмоктування тербінафіну при місцевому застосуванні є дуже незначним, так само як і його виділення разом з молоком. Проте, незважаючи на це, Атифан можна застосовувати у період вагітності або лактації лише у випадках, коли переваги такого лікування для матері виправдовують можливий ризик для дитини. Препарат не дозволяється наносити на молочні залози у період годування дитини груддю.Вплив на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.Тербінафін не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Способ применения и дозы:

Крем необхідно наносити тонким шаром на ретельно очищену і висушену уражену ділянку шкіри один або два рази на добу залежно від типу захворювання. Крем необхідно злегка втерти в шкіру пальцями в місці ураження і навколо нього. При інфекційних ураженнях під груддю, між пальцями, між сідницями та у паху необхідно уражену ділянку після нанесення крему накрити марлею, особливо на ніч. Захворювання   Частота застосування Тривалість лікування Захворювання шкіри Все тіло і пахова ділянка (трихофітія гладенької шкіри і пахова епідермофітія)   Двічі на добу (вранці та ввечері) 1 тиждень Стопа атлета (епідермофітія стоп) між пальцями ніг двічі на добу (вранці та ввечері) на верхню і бічну частину стопи 1 раз на добу 1 тиждень   2 тижні   Грибкові інфекції шкіри, спричинені дріжджами (шкірний кандидоз) 1 раз на добу 1 тиждень Лишай різнобарвний 1 раз на добу 2 тижні Якщо протягом 2 тижнів ознаки захворювання не зникнуть, то лікар повинен провести повторну оцінку правильності діагнозу. Тривалість лікування різна і залежить від показань і тяжкості інфекції.

Передозировка:

Передозування при місцевому застосуванні малоймовірно. При випадковому ковтанні крему можуть виникати лише такі небажані ефекти, як головний біль, нудота, біль у животі та запаморочення. За необхідності необхідно провести симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Після місцевого застосування тербінафіну іноді виникає свербіж або відчуття печіння шкіри. У поодиноких випадках можуть виникати реакції підвищеної чутливості на тербінафін.

Лекарственное взаимодействие:

При місцевому застосуванні тербінафіну не повідомлялося про випадки взаємодії з іншими препаратами.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

15 г крему в алюмінієвій тубі, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: terbinafine;Форма випускуКрем для зовнішнього застосування.АдресаШмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Атифан
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Форма выпуска: 15 г крему в алюмінієвій тубі, у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4399/02/01 от 27.06.2006. Приказ № 411 от 27.06.2006
МНН:Terbinafine
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:D01AE15 - Тербинафин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама