Аурикулярум инструкция по применению

Аурикулярум фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аурикулярум капли уш., порош. для сусп. во флак. с р-лем.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11326/01/01 от 21.03.2011. Приказ № 152 от 21.03.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить окситетрацикліну гідрохлориду 90 000 МО, поліміксину  В сульфату 100 000 МО, дексаметазону натрію фосфату 10 мг, ністатину 1 000 000 МО;допоміжна речовина: натрію лаурилсульфат;розчинник: натрію хлорид, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

порошок від блідо-жовтого до жовто-коричневого кольору зі слабким запахом ністатину; розчинник – прозора безбарвна рідина.

Производитель:

Лаб. Гримберг С.А., Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в отології. Комбіновані препарати. Дексаметазон і протимікробні.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Терапевтичний ефект зумовлений протизапальною дією дексаметазону і протимікробною дією окситетрацикліну, поліміксину В і ністатину. При поєднанні зазначених антибіотиків розширюється спектр антимікробної дії щодо більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, які спричиняють інфекційно-запальні захворювання вуха. Комбінація окситетрацикліну та поліміксину В обумовлена їх достатньою місцевою дією і специфікою мікробної флори інфекцій середнього вуха. Крім того, комбінація окситетрацикліну і поліміксину В є синергічною. Ця властивість дає змогу розширити спектр дії до видів Pseudomonas і всього роду Proteus.Окситетрациклін має широкий спектр протимікробної дії, але дотепер багато бактерій набули до нього резистентність. Активний щодо Streptococcus spp., Staphylococcus spp. (включаючи штами, що продукують пеніциліназу), Listeria spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Actinomyces israelii, Haemophilus influenzae, Haemophilus ducreyi, Bordetella pertussis, Escherichia coli, Enterobacter spp. (включаючи Enterobacter aerogenes), Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia pestis, Bartonella bacilliformis, Vibrio cholerae, Vibrio fetus, Rickettsia spp., Borrelia burgdorferi, Brucella spp., Neisseria gonorrhoeae, Treponema spp., Chlamydia spp., Mycoplasma spp. До окситетрацикліну стійкі Pseudomonas aeruginosa, Proteus spp., Serratia spp., більшість штамів Bacteroides spp., а також гриби і віруси.Поліміксин В активний щодо E.coli, K.pneumoniae, H.influenzae, P.aeruginosa.Дексаметазону натрію фосфат – синтетичний глюкокортикоїд тривалої дії, чинить протизапальну, імунодепресивну, протиалергійну, протиексудативну і протисвербіжну дію.Ністатин – антибіотик полієнової групи. Його активність виражається в міжнародних одиницях дії (МО). Ністатин діє на патогенні гриби й особливо на дріжджоподібні гриби роду Candida, а також на аспергіли; щодо бактерій неактивний.Фармакокінетика. За відсутності ушкоджень барабанної перетинки системна абсорбція не спостерігається.

Показания к применению:

Хронічний середній отит:В доопераційному періоді при наявності барабанної перетинки або її залишків, які прикривають лабіринтне вікно,В післяопераційному періоді після тимпанопластики або при наявності хвороби трепанаційної порожнини після мастоїдектомії.Застереження: у разі застосування при хронічному середньому отиті необхідна консультація отохірурга.Гострий та хронічний зовнішній отит, отомікоз.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до окситетрацикліну або до інших антибіотиків групи циклінів, поліміксину В, ністатину, дексаметазону або інших компонентів препарату. Суха перфорація барабанної перетинки (див. розділ Особливості застосування); вірусні інфекції зовнішнього слухового каналу, включаючи вітряну віспу та інфікування Herpes simplex. Дитячий вік до 8 років.

Особенности применения:

У разі застосування при хронічному середньому отиті необхідна консультація отохірурга.Перевірте стан барабанної перетинки перед будь-яким призначенням.Цей препарат містить окситетрациклін – антибіотик групи циклінів, відомий своєю токсичністю при системному способі введення та негативним впливом на зуби. Крім того, ймовірна можливість фотосенсибілізації, тому його не застосовують дітям віком до 8 років.За відсутності достатніх даних про застосування цього лікарського засобу у вигляді порошку або вушної суспензії ці ризики не можна повністю усунути, але вони зазвичай мінімальні, з огляду на введені дози; потрапляння окситетрацикліну у загальне коло кровообігу ще більш випадкове при застосуванні цього лікарського засобу у вигляді порошку.Введення місцевих антибіотиків може спричинити появу сенсибілізації до цих речовин з можливістю виникнення загальних реакцій.Присутність кортикостероїду не запобігає виникненню шкірних проявів алергії на антибіотики, але може змінювати їх клінічну вираженість.При виникненні висипань на шкірі чи будь-якого іншого прояву системної гіперчутливості лікування необхідно припинити.Слід попереджувати спортсменів про те, що цей лікарський засіб містить активний компонент (дексаметазон), який може дати позитивний результат у тестах на допінг.Наявність нальоту коричневого порошку у зовнішньому слуховому каналі може потребувати чистки. Особливо уважно потрібно спостерігати за пацієнтами зі слуховими апаратами; наявність цього нальоту може вплинути на функціональність апарата.Не вводити ін’єкційно, не ковтати.Уникати контакту наконечника з вухом чи пальцями під час використання, обмежити ризик забруднення.Не комбінувати цей лікарський засіб з іншим місцевим лікуванням.Якщо після 10 днів чи навіть 15 днів лікування отомікозу симптоми не зникають, необхідно провести повторну діагностику і переглянути діагноз та лікування.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування Аурікуляруму у період вагітності можливе лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Аурікулярум можна застосовувати у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Протипоказано дітям віком до 8 років.

Способ применения и дозы:

При застосуванні препарату потрібно врахувати офіційні рекомендації щодо належного застосування антибактеріальних засобів.Перед застосуванням протягом декількох хвилин потримайте флакон з препаратом у руках, щоб запобігти контакту холодного препарату з вухом. Струсніть флакон перед застосуванням.Закапують Аурікулярум у вухо, тримаючи при цьому голову нахиленою в бік, після чого голову в такому ж положенні тримають протягом 5 хвилин, щоб полегшити проникнення препарату в зовнішній слуховий канал. У разі необхідності повторюють те ж саме в інше вухо.Після закінчення застосування залишки препарату не зберігають з метою подальшого застосування.У формі порошку: переверніть м’який флакон ковпачком донизу, поверніть у вихідне положення так, щоб увесь порошок залишився у шийці флакона, натисніть на флакон для введення дози препарату. Вдувати цю дозу 1 - 2 рази на добу або кожні 2 - 3 дні.У формі суспензії (при застосуванні лікарського засобу у формі суспензії, яку отримують шляхом змішування порошку з розчинником, що додається): закапують по 5 - 10 крапель у слуховий канал ураженого вуха 1 - 2 рази на добу. Курс лікування зазвичай становить 7 днів, при лікуванні отомікозів курс лікування може становити до 15 днів.

Передозировка:

Немає даних щодо передозування препаратом.

Побочные действия:

У вкрай поодиноких випадках можливе відчуття печіння або свербежу на початку лікування, місцева алергія, запаморочення.Наявність коричневого нальоту у слуховому каналі (див. розділ Особливості застосування).Утворення стійких мікроорганізмів.

Лекарственное взаимодействие:

Дані відсутні.

Срок годности:

2 роки.Максимальний термін зберігання готової суспензії – 8 днів.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 оС.Після відновлення готову суспензію зберігають протягом 8 діб у холодильнику при температурі 2 - 8 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Порошок поміщають у м’який пластиковий флакон, оснащений наконечником, який закритий ковпачком. Флакон з порошком, ампула з розчинником (10 мл) у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження19, вул.. Полівеау, 7500, Париж, Франція. (19, rue Poliveau, 75005, Paris, France); 928, Авеню ду Дженерал де Гауле, 14200 Героувіл Саінт-Клаїр, Франція (928, Avenue du General de Gaulle, 14200 Herouville Saint-Clair, France).
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аурикулярум
Производитель:Лаб. Гримберг С.А., Франция
Форма выпуска: Порошок поміщають у м’який пластиковий флакон, оснащений наконечником, який закритий ковпачком. Флакон з порошком, ампула з розчинником (10 мл) у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11326/01/01 от 21.03.2011. Приказ № 152 от 21.03.2011
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 мл розчину містить окситетрацикліну гідрохлориду 90 000 МО, поліміксину  В сульфату 100 000 МО, дексаметазону натрію фосфату 10 мг, ністатину 1 000 000 МО;допоміжна речовина: натрію лаурилсульфат;розчинник: натрію хлорид, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в отології. Комбіновані препарати. Дексаметазон і протимікробні.
Код АТХ:S03CA01 - Дексаметазон и противомикробные средства
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама