Бактосин инструкция по применению

Бактосин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бактосин раствор д/наруж. прим. по 100 мл в бутыл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1974/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 1075 от 30.12.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: хлоргексидину диглюконат, цетримід;100 мл розчину містять розчину хлоргексидину диглюконату 0,3 мл (0,3 % об/об розчин); насиченого розчину цетриміду у перерахуванні на цетримід 0,6 г (0,6 % м/об розчин);допоміжні речовини: полісорбат 80, ізопропіловий спирт, тартразин (Е 102), жовтий захід (Е 110), вода очищена.

Производитель:

Синмедик Лабораториз, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Показания к применению:

Профілактика і лікування ускладнень інфекцій шкірного покриву в результаті ушкоджень: невеликих поранень, саден, мікротріщин, місць ужалення та укусів комах; для обробки шкірного покриву при піодерміях, трофічних виразках.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Схильність до алергічних реакцій і алергічних захворювань, дерматит, вірусні захворювання шкіри.Не застосовувати для промивання порожнин тіла.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Тільки для зовнішнього застосування.При необхідності зменшити концентрацію діючих речовин, розвести перед застосуванням.Уникати контакту з очима. Якщо розчин потрапив у очі, швидко і ретельно промити їх водою.У пацієнтів при відкритій черепно-мозковій травмі, ушкодженні спинного мозку, перфорації барабанної перетинки слід запобігати потрапляння препарату на поверхню головного мозку, мозкових оболонок та в барабанну порожнину.Відзначалась ототоксичність при прямому закапуванні у середнє вухо.Необхідно уникати багаторазового контакту розчину препарату зі шкірою.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Інформації щодо шкідливої дії препарату при застосуванні у період вагітності та годування груддю немає. Однак, застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.Не обробляти поверхню молочних залоз перед годуванням груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Досвіду застосування у дітей немає.

Способ применения и дозы:

Бактосін – антисептичний розчин тільки для зовнішнього застосування, він не призначений для перорального або парентерального застосування. 1 частину (за об’ємом) препарату (5-10 мл) розвести у 3-х частинах води. Змочити ватний тампон або бинт розчином і прикладати до ушкодженого місця 1-3 рази на добу протягом 20-40 секунд.За відсутності води та при виникненні ризику бактеріального зараження організму людини через пошкоджену ділянку шкіри препарат можна застосовувати без розведення.Тривалість лікування визначається індивідуально залежно від тяжкості захворювання та клінічної ефективності.

Передозировка:

При місцевому застосуванні у великих кількостях або при тривалому контакті можливе подразнення шкіри. В цьому випадку треба ретельно змити розчин водою.Випадкове проковтування може спричинити нудоту і блювання, ускладнене дихання і ціаноз внаслідок паралічу дихальних м’язів, що може призвести до асфіксії. Може спостерігатися пригнічення центральної нервової системи, яке супроводжується судомами, артеріальною гіпертензією, може виникнути коматозний стан. Терапія: промивання шлунка; лікування симптоматичне і підтримуюче.

Побочные действия:

В окремих випадках у місцях застосування препарату може виникнути відчуття легкого печіння, яке минає через 15-20 секунд. Можливі алергічні реакції шкіри, сухість шкіри, свербіж, дерматит, фоточутливість.Дуже рідко можливе виникнення генералізованих алергічних реакцій.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат підвищує чутливість бактерій до левоміцетину, канаміцину сульфату, неоміцину сульфату, цефалоспоринів.Сумісний з препаратами, що включають катіонні групи (бензалконію хлорид, цетримонію бромід).Перед застосуванням препарату залишки мила необхідно ретельно змити.Препарат посилює ефективність етанолу.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл, 100 мл, 500 мл, 1000 мл у пляшках із полівінілхлориду. Пляшки по 50 мл, по 100 мл і по 500 мл у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D08AC52:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама