Бар-Випс (Barium sulfate without suspending agents) инструкция по применению

Бар-Випс фото, инструкция
Дозировка:
Бар-Випс порошок д/ор. и рект. сусп. по 240 г в пак.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Випс-Мед, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Рентгеноконтрастні засоби, що не містять йоду.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: барію сульфат;1 пакет порошку містить барію сульфату 237,36 г (98,9 %);допоміжні речовини: натрію цитрат, сорбіт (Е 420), еспумізан 40, метилпарагідроксибензоат (Е 218), ароматизатор банановий (містить олію бергамота).

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

дрібнодисперсний порошок білого або світло-кремового з сіруватим відтінком кольору, має специфічний запах.

Производитель:

Випс-Мед, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Рентгеноконтрастні засоби, що не містять йоду.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Барію сульфат наділений високими рентгеноконтрастними властивостями та низькою токсичністю. Виражені адгезивні властивості препарату дають змогу вивчати тонкі зміни мікрорельєфу слизової оболонки травного тракту при рентгенологічних дослідженнях. Фармакокінетика. Наділений низькою токсичністю. Препарат не всмоктується у травному тракті та не потрапляє у системний кровотік. Виводиться з організму протягом 12-14 годин.

Показания к применению:

Застосовують дорослим при рентгенологічній діагностиці захворювань верхнього відділу травного тракту (стравохід, шлунок), дванадцятипалої кишки як звичайним методом, так і методом подвійного контрастування.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Загальний тяжкий стан хворого, перфорація слизової оболонки травного тракту (підозра на неї), порушення акта ковтання, кишкова непрохідність, запори, стеноз стравоходу, кровотеча з органів травного тракту, артрезія, стан після оперативного втручання на органах травного тракту, ішемічний/некротизуючий ентероколіт, синдром мальабсорбції, харчова алергія, езофаготрахеальні нориці.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Слід з обережністю призначати при бронхіальній астмі, атопії, включаючи встановлену сінну гарячку та екзему, наявності в анамнезі реакцій гіперчутливості на рентгеноконтрастні засоби.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності не рекомендується застосування барію сульфату. При необхідності проведення обстеження у період лактації необхідно припинити годування груддю протягом 24 годин після обстеження.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Невідома.  

Дети:

Не рекомендовано застосовувати дітям.

Способ применения и дозы:

Бар-ВІПС застосовують внутрішньо у вигляді попередньо приготованої суспензії безпосередньо перед проведенням та під час рентгенологічного дослідження. Суспензія для застосування дорослим готується шляхом поступового розчинення 240 г порошку  в 60 мл окропу при безперервному помішуванні протягом 3 хвилин. Об’єм отриманої суспензії становить 120 мл. Температура суспензії, що застосовують, становить 40-50 °С. Для дорослих кількість препарату на прийом залежить від методу дослідження та становить від 15-20 мл до 80-100 мл суспензії.

Передозировка:

Випадки передозування не спостерігалися, можливе посилення проявів побічних реакцій.

Побочные действия:

При проведенні звичайних досліджень вказаними дозами побічних ефектів не спостерігалося. Але під час застосування методу подвійного контрастування з використанням уродану або суміші соди харчової з лимонною кислотою можлива поява неприємних відчуттів у ділянці шлунка. При індивідуальній непереносимості будь-якого компонента препарату, можливі реакції гіперчутливості включаючи шкірні висипання, анафілактичні реакції. Є повідомлення про поодинокі випадки так званого барієвого апендициту, спазмів у животі, запор, діарею.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі від мінус 60 ºС до плюс 50 ºС .

Форма выпуска / упаковка:

Пакети, що містять 240 г препарату.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

141190, Московська обл., м. Фрязіно, Заводський проїзд, 4, Російська Федерація.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.