Батроксобин Инъекционный инструкция по применению

Батроксобин Инъекционный фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Батроксобин Инъекционный раствор д/ин. по 0,5 мл (5 bu) в амп. №6
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3364/01/01_ от 12.04.2006. Приказ № 214 от 12.04.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

0,5 мл розчину містять батроксобіну 5 BU (БО) (приблизно 45 мкг);BU (БО) - батроксобінні одиниці;допоміжні речовини: хлорбутанол, натрію хлорид, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна рідина;

Производитель:

Тобиши Фарм. Ко. Лтд, Пекинская Фарм. Комп., Китай

Фармакотерапевтическая группа:

Антитромботические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат – стерилізований водний розчин батроксобіну, екстрагованого з токсину змії (Bothrops аtrox moojeni) Південної Америки. Батроксобін знижує вміст фібриногену в крові, попереджає утворення фібрину. Після внутрішньовенного введення знижує в’язкість цільної крові, в’язкість плазми крові за рахунок гіпо- та афібриногенемії. Покращує кровоток. На функцію тромбоцитів не діє.Фармакокінетика. Пік концентрації в крові людини при внутрішньовенному крапельному введенні 10 BU спостерігається одразу ж і дія триває протягом 48 год. При внутрішньовенному крапельному введенні в дозі 10 BU 1 раз через день, всього 3 рази період напіврозпаду становить 5,9 год, для першого введення, 3 год – для другого і 2,8 год – для третього введення. У порівнянні з першим введенням період напіврозпаду після другого введення скорочується у міру зменшення концентрації фібриногену. Але при досягненні первинного рівня фібриногену період напіврозпаду батроксобіну для наступного введення такий самий, як і для першого, тобто 5,9 год. У крові батроксобін зв’язується з a2-макроглобуліном. Препарат екскретується переважно нирками.

Показания к применению:

Гострі ішемічні цереброваскулярні захворювання; судинні тромбози та емболії (облітеруючий васкуліт, тромбоз глибоких вен, емболія легеневої артерії, стенокардія, інфаркт міокарда, гострий ішемічний інсульт, периферичний артеріальний тромбоз, тромбоз судин сітківки; розлад периферичного кровообігу і мікроциркуляції: гостра нейросенсорна туговухість, віброхвороба з підвищенням зсідання крові.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату. Хворі з порушеною коагуляцією крові, кровотечами, спричиненими судинними розладами, з активною виразкою травного тракту, з підозрою на внутрішньомозковий кровивилив; після нещодавно перенесених операцій; одночасне застосування антикоагулянтів і тромболітичних засобів; тяжка дисфункція печінки та нирок, травми, поранення та прорив міжшлуночкової перегородки серця і кардіогенний шок, хворі, у яких перед застосуванням препарату концентрація фібриногену нижча, ніж 50 мг/дл.

Особенности применения:

Препарат має знижувальну дію на вміст фібриногену. Після застосування препарату спостерігається подовження часу кровотечі. Тому до і під час введення препарату необхідно вимірювати вміст фібриногену в крові, а також уважно стежити за клінічними симптомами та ознаками. Якщо після першого введення концентрація фібриногену нижча 50 мг/дл або під час введення з’являється кровотеча або підозра на кровотечу слід негайно припинити введення і провести відповідне лікування.При застосуванні препарату не слід проводити блокаду зірчастих нервових вузлів та пункцію артерій і глибоких вен. На місці пункції дрібних і поверхневих вен спостерігається уповільнення гемостазу, потрібно застосовувати метод гемостазу за допомогою стиснення.При операціях та видаленні зубів перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. При зверненні до іншого лікаря та в іншу лікарню слід повідомити про застосування препарату.З обережністю призначають препарат хворим, які мають в анамнезі виразку травного тракту; хворим із спадковими цереброваскулярними захворюваннями; пацієнтам старше 70 років.У періоди вагітності і лактації препарат призначається у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Досвіду застосування препарату у дітей немає.Під час лікування препаратом слід утримуватися від потенційно небезпечних видів діяльності та керування автотранспортними засобами.

Способ применения и дозы:

При гострому інфаркті міокарда та інсульті протягом 72 год вводять внутрішньовенно крапельно Батроксобін Ін’єкційний через день. Всього 5 введень. Перші 3 введення по 10 BU, останні 2 введення по 5 BU.У разі хронічних ішемічних порушень мікроциркуляції перша доза звичайно становить 10 BU, наступні – 5 BU через день протягом 3 - 6 тижнів. Препарат розводять в 100 мл фізіологічного розчину та вводять крапельно внутрішньовенно протягом 1 год.

Передозировка:

Дані щодо передозування відсутні. Можливі кровотечі, що потребує введення інгібіторів фібринолізу та симптоматичної терапії.

Побочные действия:

Головний біль, запаморочення, шум у вухах, іноді – кровотеча у місці ін’єкції, кровотечі під шкірою у місці введення, носова кровотеча, нудота, блювання, неприємне відчуття в епігастрії, шкірні висипання, пропасниця. Рівень білірубіну, активність АсТ, АлТ, гамаглутамін транспептидази, креатинкінази в крові підвищуються, можлива гематурія позитивна; зрідка виникає шок.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування Батроксобіну з антикоагулянтами антиагрегантами (наприклад ацетилсаліцилова кислота) може спричинити геморагічні реакції або подовжити гемостаз.Батроксобін сприяє формуванню ненасичених фібрином полімерів. Тому за умов застосування тромболітичних агентів слід особливо контролювати можливе утворення тромбів.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла та вологи місці при температурі нижче 5°С. Не заморожувати. Термін придатності – 1,5 року.

Форма выпуска / упаковка:

По 6 ампул у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для ін’єкцій.АдресаКНР, 100036, м. Пекін, район Хайдянь, вул. Уцзяцунь, № 11.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Батроксобин Инъекционный
Производитель:Тобиши Фарм. Ко. Лтд, Пекинская Фарм. Комп., Китай
Форма выпуска: По 6 ампул у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3364/01/01_ от 12.04.2006. Приказ № 214 от 12.04.2006
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

0,5 мл розчину містять батроксобіну 5 BU (БО) (приблизно 45 мкг);BU (БО) - батроксобінні одиниці;допоміжні речовини: хлорбутанол, натрію хлорид, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Антитромботические средства.
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама