Беналгин инструкция по применению

Беналгин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Беналгин таблетки №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3271/01/01_ от 21.07.2010. Приказ № 755 от 28.09.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини1 таблетка містить метамізолу натрію  500 мг, кофеїну 50 мг, тіаміну гідрохлориду 38,75 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль пшеничний, тальк, магнію стеарат, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Производитель:

Балканфарма-Дупница АД, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування больового синдрому при: мігрені, головному болі напруження; запальних та дегенеративних захворюваннях опорно-рухового апарату; післяопераційних станах; захворюваннях периферичної нервової системи (радикуліти, плексити, неврити, невралгії, поліневрити, поліневропатії); дисменореї.

Противопоказания:

Протипоказаннями для застосування Беналгіну є: підвищена чутливість до діючих або до будь-якого допоміжного засобу, що входить до складу препарату; підвищена чутливість до інших нестероїдних протизапальних засобів та/або ненаркотичних аналгетиків; дитячий вік до 12 років; період вагітності або годування груддю; бронхіальна астма; лейкопенія; анемія; тромбоцитопенія; печінкова порфірія; вроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; тяжка артеріальна гіпертензія; виражений атеросклероз судин; глаукома; тяжка ниркова і печінкова недостатність; підвищена збудливість, порушення сну; підвищена чутливість до похідних піразолону (бутадіон, трибузон, антипірин); підозра на гостру хірургічну патологію; алергічні захворювання, ідіосинкразія; не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО; виразкова хвороба шлунка та/або дванадцятипалої кишки.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат з обережністю застосовувати при порушенні функції нирок та/або печінки; при наявності виразки шлунка у стадії загострення; при захворюваннях шлунка (ахалазія, гастроезофагеальний рефлюкс, стеноз пілоричного відділу шлунка); при гіперплазії передміхурової залози; при хронічному бронхіті та бронхоспазмі при наявності гіпертиреоїдизму; при порушеннях ритму серцевої діяльності, ішемічній хворобі серця (особливо при гострому інфаркті міокарда), хронічній застійній серцевій недостатності. Препарат може вплинути на психофізичний стан пацієнтів при одночасному застосуванні з алкоголем та медикаментами, які пригнічують центральну нервову систему.При призначенні більш тривалого курсу лікування необхідно контролювати картину крові. Беналгін містить крохмаль пшеничний, тому застосування цього лікарського засобу небезпечне для хворих на целіакію (глютенову ентеропатію). Метаболіти метамізолу натрію можуть змінити колір сечі на червоний, що не має клінічної значущості.Кофеїн може вплинути на результати аналізів із використанням аденозину або дипіридамолу. Тому Беналгін не слід застосовувати протягом не менше 12 годин до проведення аналізів. Не застосовувати одночасно з іншими НПЗЗ і метамізолом.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не застосовують під час вагітності або у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

З підвищеною обережністю необхідно застосовувати водіям та особам, які працюють зі складними механізмами. При тривалому застосуванні препарату його холінолітичний ефект може призвести до запаморочення або порушення акомодації.

Дети:

Не призначають дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

Таблетки Беналгіну застосовують внутрішньо, після їди, запиваючи водою.Рекомендована доза для дорослих: по 1 таблетці 3 рази на день.Максимальна доза не має перевищувати 6 таблеток на добу.Рекомендована доза для дітей віком від 12 до 16 років:по ½-1 таблетці 3 рази на день.Максимальна доза не має перевищувати 4 таблетки на добу.Курс лікування Беналгіном становить не довше 3 днів.

Передозировка:

При випадковому прийомі великої кількості таблеток спостерігаються такі клінічні симптоми: бульозно-уртикарний і петехіальний, іноді морбільозний і тифозний висип; у деяких випадках виникає анафілактичний шок; галюцинації, тремор, меньєроподібні явища, кома і тоніко-клонічні судоми, нудота, блювання, збудження, безсоння, головний біль, запаморочення, шум у вухах, відчуття серцебиття, слабкість, мелена та гематемез, у більш тяжких випадках – олігурія, до анурії, епілептиформні судоми, агранулоцитоз, апластична та гемолітична анемія, геморагічний діатез.Лікування. Загальні заходи для зменшення всмоктування: введення засобів, які провокують блювання, проведення промивання шлунка, застосування активованого вугілля, діарейних засобів. Проводиться симптоматичне лікування. Специфічного антидота немає.

Побочные действия:

Можуть спостерігатися побічні реакції на лікарський засіб з боку:;центральної нервової системи − безсоння, запаморочення, підвищена збудливість, легкий тремор, порушення зору;;реакції гіперчутливості − частіше з боку шкіри (свербіж, висипання, почервоніння), кропив’янка, ангіоневротичний набряк, рідко – бронхоспазм, анафілактичний шок, синдром Лайєлла і Стівенса-Джонсона, інші алергічні реакції;;серцево-судинної системи − тахікардія, пальпітація (тріпотіння), підвищення артеріального тиску;;системи кровотворення − перехідна лейкопенія; винятково рідко -агранулоцитоз, гемолітична і апластична анемія, пурпура, тромбоцитопенія;;травної та гепатобіліарної системи − втрата апетиту, нудота, шлунково-кишковий дискомфорт, блювання, холестаз, жовтяниця, порушення функції печінки, гепатит, загострення гастриту та виразкової хвороби шлунка;;сечовидільної системи − розвиток гострої ниркової недостатності, олігурія, анурія, інтерстиціальний нефрит, посилений діурез.

Лекарственное взаимодействие:

Етанол посилює аналгетичну дію лікарського засобу, а кофеїн знижує ефект пригнічення центральної нервової системи. Слід уникати одночасного застосування інших гепатотоксичних ліків і засобів, які пригнічують гемопоез. Унаслідок індукції ензимів печінки знижується активність антикоагулянтів кумарину. Темпідон посилює і подовжує його дію. Лікувальний ефект посилюють трицикличні антидепресанти, пероральні контрацептиви, алопуринол в результаті інгібування ензимів і уповільнення біотрансформації лікарського засобу. Не впливає на ефект утерокінетичних і утеротонічних засобів. При одночасному застосуванні із нестероїдними протизапальними засобами підсилює їхній ефект і токсичність відносно шлунково-кишкового тракту і гемопоезу.Поєднання Беналгіну з іншими лікарськими засобами потребує особливої уваги, тому що метамізол, який входить до складу препарату, є ферментним індуктором.При одночасному застосуванні з іншими жарознижувальними, болезаспокійливими і протизапальними засобами підвищується ризик розвитку алергічних реакцій і побічних ефектів.Комбіноване застосування Беналгіну і препаратів, які пригнічують функції кісткового мозку, існує ймовірність ушкодження клітин білого кров’яного ряду.Нейролептики і транквілізатори потенціюють болезаспокійливу дію Беналгіну.Одночасне застосування з хлорпромазином може призвести до гіпотермії.Деякі антидепресанти, пероральні контрацептиви, алопуринол уповільнюють розпад метамізолу і таким чином можуть підвищити токсичність Беналгіну.Препарат зменшує концентрацію циклоспорину А у крові, тому може бути небезпечним при наявності трансплантатів.Одночасне застосування із симпатоміметиками може призвести до збудження ЦНС.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 або 20 таблеток у блістері; по 1 (10х1) (20х1), або 2 (10х2) блістери в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Беналгин
Производитель:Балканфарма-Дупница АД, Болгария
Форма выпуска: По 10 або 20 таблеток у блістері; по 1 (10х1) (20х1), або 2 (10х2) блістери в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3271/01/01_ от 21.07.2010. Приказ № 755 от 28.09.2012
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини1 таблетка містить метамізолу натрію  500 мг, кофеїну 50 мг, тіаміну гідрохлориду 38,75 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль пшеничний, тальк, магнію стеарат, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:N02BB52 - Метамизол натрий, комбинации без психолептиков
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама