Бензилбензоат Гриндекс инструкция по применению

Бензилбензоат Гриндекс фото, инструкция
Дозировка:
Бензилбензоат Гриндекс мазь, 200 мг/г по 30 г в тубах
Производитель:
№ UA/7710/01/01 от 22.03.2013. Приказ № 230 от 22.03.2013

Официальная инструкция

Лекарственная форма:

мазь

Производитель:

Таллинский ФЗ, АО для "Гриндекс, АО", Эстония/Латвия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовують місцево при ектопаразитозах, включаючи коросту.

Показания к применению:

Короста, педикульоз.Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу мазі;пошкодження шкіри, у тому числі гнійничкові захворювання шкіри.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Перед початком лікування хворому доцільно прийняти душ для механічного видалення з поверхні шкіри кліщів, а також для розпушення поверхневого шару шкіри (для полегшення проникнення мазі). Після кожного вимушеного миття рук їх знову необхідно обробити маззю. Обов’язково слід проводити обробку натільної та постільної білизни, верхнього одягу та головних уборів.Щоб уникнути подразнення, необхідно слідкувати, щоб мазь не потрапляла в очі та на слизові оболонки.Допоміжні речовини мазі можуть викликати реакції підвищеної чутливості: бронопол – місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит), метилпарабен та пропилпарабен – алергічні реакції (також уповільненого типу).При випадковому потраплянні мазі:в очі: ретельно промити водою або 1 % розчином натрію гідрокарбонату; при подразненні слизової оболонки очей закапувати 30 % розчин альбуциду, при болю – 2 % розчин новакаїну;у рот: прополоскати водою або теплим 2 % розчином натрію гідрокарбонату;у шлунок: при випадковому прийомі мазі внутрішньо слід негайно звернутися до лікаря.Обробку хворих, а також контактних осіб в одному вогнищі, необхідно проводити одночасно.Ускладнення у вигляді піодермій, екземи слід лікувати одночасно з коростою і продовжувати після її ліквідації.Після завершення курсу лікування необхідний лікарський контроль протягом 14 днів (а при наявності ускладнень – і більше).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовувати у період вагітності. На період лікування годування груддю слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Вплив відсутній.

Дети:

Дітям віком до 3-х років мазь застосовувати не рекомендується.

Способ применения и дозы:

Застосовувати зовнішньо. Безпосередньо перед застосуванням у дітей у віці від 3-х до 5-и років мазь розводять теплою кип'яченою водою (30-35 ºС) у співвідношенні 1:1 і перемішують до утворення однорідної емульсії. Обробку, як правило, варто проводити без попередньої теплої ванни 2 рази з інтервалом 12 годин. У дітей у віці від 5-и років і дорослих застосовують нерозведену мазь.При лікуванні корости на попередньо вимиту шкіру в один прийом наносять і втирають 10-15 г мазі. Маззю покривають всі ділянки шкіри, крім обличчя і волосся.Спочатку мазь наносять на долоні, кисті рук, потім на всі інші частини тіла в послідовності зверху вниз. В останню чергу мазь наносять на ноги, на ступні і в міжпальцевих проміжки. У місцях з ніжною шкірою (пахова область, геніталії, грудні залози), а також при екземі, дерматиті або піодермії слід обережно наносити мазь, не втираючи.Після застосування мазі не можна мити руки протягом 3-х годин. У деяких випадках після висихання нанесеної мазі (зазвичай через 1 годину) рекомендується нанести другий шар препарату. Після закінчення обробки хворим слід одягти чисту натільну білизну, змінити постільну білизну. Через 24-48 годин прийняти душ і знову змінити натільну та постільну білизну.Мазь наносять на шкіру 4 рази протягом 2-х тижнів з інтервалом в 3-4 дня. На курс лікування витрачають в середньому 60-90 г мазі.При головному педикульозі мазь втирають в шкіру волосистої частини голови і волосся. Голову покривають бавовняною тканиною.При лобковому педикульозі мазь втирають в шкіру лобка, живота, сідниць, статевих органів, пахових складок і внутрішньої поверхні стегон. Ефективність обробки визначають через добу і при необхідності процедуру повторюють.При різних видах педикульозу після завершення лікування призначають мити з милом, а волосся обполіскують 3 % розчином оцтової кислоти. Обов'язкова дезінфекція натільної та постільної білизни, верхнього одягу та головних уборів. На ділянках з ніжною шкірою мазь наносять без інтенсивного втирання.Передозування. Симптоми: при випадковому проковтуванні мазі або нанесенні дуже великої кількості мазі може виникнути контактний дерматит, стимуляція центральної нервової системи (судоми), затримка сечовипускання та раптова втрата свідомості. Лікування: симптоматичне. Шкіру необхідно очистити від мазі. При проковтуванні мазі необхідно промити шлунок та прийняти активоване вугілля. При необхідності слід застосувати протисудомні засоби.У випадку появи будь-якої небажаної реакції на місці нанесення мазі її необхідно змити водою з милом.

Побочные действия:

Місцеві реакції: при втиранні мазі у шкіру можуть виникнути подразнення, відчуття пощипування та печіння, які минають через кілька хвилин. Якщо ці реакції не зникають, слід очистити шкіру від мазі. Алергічні реакції шкіри: свербіж, іноді можливий контактний дерматит. Чутливість може підвищувалась на пошкоджених ділянках шкіри та геніталіях. Щоб уникнути виникнення побічних дій, рекомендується перевірити індивідуальну чутливість шкіри, попередньо нанісши на неї невелику кількість мазі.

Лекарственное взаимодействие:

Не відзначалася. Однак, як і для всіх протипаразитарних засобів, мазь не рекомендується застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами для зовнішнього застосування. Місцеве чи системне застосування кортикостероїдів може сприяти зменшенню проявів деяких симптомів (свербіж, контактний дерматит, гіперемії) при збереженні інвазії, тому в період лікування маззю слід уникати застосування таких засобів.

Срок годности:

2,5 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не зберігати у холодильнику та морозильній камері. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 г в тубах алюмінієвих; по 1 тубі в пачці картонній.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ P03AX01:

Редакция
Stadnik-Anna
Автор: Анна Стадник
Фармацевт
общая фармация
Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца, фармацевтический факультет
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама