Бензонал-Арпи инструкция по применению

Бензонал-Арпи фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бензонал-Арпи таблетки по 100 мг №48 (24х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7804/01/01 от 07.03.2008. Приказ № 119 от 07.03.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 25.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: benzobarbital;1 таблетка містить бензобарбіталу 100 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (авіцел), лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат дигідрат, натрію крохмальгліколят, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

круглі, з плоскою торцевою поверхнею таблетки білого кольору, без запаху, з рискою з одного боку і фаскою – з іншого.

Производитель:

ООО Арпимед

Фармакотерапевтическая группа:

Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) в комбінації з антагоністами кальцію.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Бензобарбітал має протисудомну активність. За хімічним складом і фармакологічними властивостями подібний до фенобарбіталу, але на відміну від останнього чинить слабку гіпноседативну дію на центральну нервову систему і не спричиняє вираженої сонливості.Бензобарбітал підвищує активність монооксигеназної ферментної системи печінки, посилює процеси ацетилювання та глюкуронізації, прискорює біотрансформацію екзо- та ендогенних сполук, включаючи білірубін. За цією активністю бензобарбітал не поступається фенобарбіталу.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується із травного тракту після перорального приймання. Проходить через гематоенцефалічний бар’єр і потрапляє у грудне молоко. Період напіввиведення становить 3 - 4 дні. 30 - 60 % від застосованої дози зв’язуються з білками плазми крові. Метаболізується у печінці шляхом окиснення.Виводиться нирками як у незміненому стані, так і у вигляді метаболітів.

Показания к применению:

Різні форми епілепсії, у тому числі з фокальними та джексонівськими нападами. Безсудомні та поліморфні напади (у поєднанні з гексамідином, карбамазепіном, дифеніном та іншими протиепілептичними препаратами).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Тяжкі захворювання печінки та/або нирок.Хронічна серцева недостатність у фазі декомпенсації.Період вагітності (І триместр) і годування груддю.

Особенности применения:

Лікування хворих на епілепсію прочинають з інших протиепілептичних засобів (вальпроєва кислота, карбамазепін), які мають найменш виражені побічні ефекти. Бензонал-Арпі призначають у разі, якщо ці засоби не ефективні, частіше – у складі комбінованої терапії.При раптовому припиненні прийому препарату може виникнути синдром відміни.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування Бензонал-Арпі у період вагітності (крім І триместру) можливо лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності застосовування Бензоналу-Арпі годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час лікування слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи зі складними механізмами.

Дети:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 3 років не вивчені, тому не слід його призначати пацієнтам цієї вікової групи.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають внутрішньо після їди. Режим дозування індивідуальний та призначається лікарем. Разова доза для дорослих – від 100 мг до 200 мг, добова – до 800 мг. Зазвичай Бензонал-Арпі призначають по 100 мг 3 рази на добу. Лікування починають з одноразового прийому разової дози. Через 2 - 3 дні дозу збільшують до досягнення клінічного ефекту (зниження частоти або зникнення нападів). Лікування довготривале, не менше 1 - 3 років (навіть за відсутності нападів), призначають по 100 мг на добу. Якщо напади виникають знову, слід повернутися до попередньої добової дози.Вищі дози для дорослих: разова – 300 мг, добова – 1000 мг.Для дітей віком 3 - 6 років разова доза становить 25 - 50 мг, добова – 100 - 150 мг; 7 - 10 років – разова – 50 - 100 мг, добова – 150 - 300 мг; 11 – 14 років – 100 мг, добова – 300 - 400 мг, старше 14 років – дози для дорослих.Дітям віком з 3 до 6 років бензобарбітал застосовується лікарськими формами з іншим дозуванням.Якщо хворий раніше застосовував інші протисудомні засоби, перехід на терапію Бензоналом-Арпі має бути поступовим: бензоналом спочатку замінюють одну дозу, а потім (через 3 - 5 діб) другу і третю дози препарату.За необхідності призначення азалептину в дозі менше 50 мг слід застосовувати таблетки відповідного дозування.

Передозировка:

Симптоми: у легких і середньої тяжкості випадках спостерігається сплутаність свідомості, сонливість. У тяжких випадках – кома, тахікардія, аритмії, зниження артеріального тиску, зниження рефлексів.Лікування: промивання шлунка із застосуванням абсорбентів. При тяжкому отруєнні хворого слід госпіталізувати, показаний форсований діурез, а також гемодіаліз. Терапія – симптоматична.

Побочные действия:

Можливі рідко – звикання, залежність, бронхоспазм, зниження артеріального тиску, тромбоцитопенія, анемія, тромбофлебіт, сонливість, загальмованість, головний біль, зниження апетиту, утруднення мовлення, атаксія, ністагм, уповільнення психічних реакцій; алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Підсилює ефект наркотичних аналгетиків, засобів загальної анестезії, нейролептиків, транквілізаторів, трициклічних антидепресантів, етанолу, снодійних засобів, знижує ефект парацетамолу, антикоагулянтів, тетрациклінів, гризеофульвіну, глюкокортикостероїдів, мінералокортикоїдів, серцевих глікозидів, хінідину, вітаміну D, ксантинів.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі 15 - 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 24 таблетки у контурних чарункових упаковках, по 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Республіка Вірменія, м. Абовян, 2204 Котайки марз, 2-й мкр, буд. 19.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N03AA:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама