Бификол инструкция по применению

Бификол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бификол порошок д/ор. р-ра по 3 доз. во флак. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13646/01/01 от 19.05.2014. Приказ № 142 от 15.02.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: живі штами біфідобактерій (Bifidоbacterium bifidum № 1) і живі штами кишкової палички (Escherichia coli M 17). Одна доза препарату містить не менше 1·107 КУО біфідобактерій і не менше 1·107 КУО кишкової палички;допоміжні речовини: сахароза або цукор дрібнокристалічний, желатин, молоко нежирне або згущене нежирне стерилізоване.

Производитель:

Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антидиарейные микробные препараты. Лактобактерии.

Фармакологические свойства:

Терапевтичний ефект Біфіколу® визначають живі біфідобактерії і кишкові палички. За механізмом дії є багатофакторним лікувальним засобом, який має антагоністичну активність по відношенню до ряду патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів. Здійснює коригуючий вплив на бактеріоценоз, стимулює місцеві репаративні процеси у кишечнику; запобігає розвитку мікроорганізмів, які спричиняють процеси гниття у кишечнику, підтримує рівновагу нормальної мікрофлори, зменшує метеоризм, нормалізує процеси травлення та всмоктування у кишечнику, сприяє покращенню місцевого імунітету та опірності організму.

Показания к применению:

Біфікол® застосовувати для лікування дорослих і дітей (починаючи з 6-місячного віку), що мають порушення біоценозу кишечнику різної етіології.

Противопоказания:

Гіперчутливість до складових речовин препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не слід застосовувати препарат у разі порушення цілісності упаковки, закінчення терміну придатності, зміни фізико-хімічних властивостей (висушена маса темно-коричневого кольору, різко зменшена в об’ємі).

Особенности применения:

Препарат краще призначати після курсу антибіотикотерапії. При тяжкому перебігу основного захворювання, коли неможливо переривати курс антибіотикотерапії, препарат призначати одночасно з антибіотиками або іншими засобами направленої дії. Пацієнтам, у яких встановлена непереносимість деяких цукрів або лактози необхідно проконсультуватися з лікарем щодо застосування препарату. Неприпустиме розчинення препарату гарячою водою (40 ºС та вище) та зберігання його у розчиненому стані.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не встановлено протипоказань до застосування препарату у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не вивчалась. Спосіб застосування та дози. Біфікол® застосовувати внутрішньо у вигляді розчину (гомогенної зависі), який слід готувати безпосередньо перед використанням.Для розчинення препарату застосовувати кип'ячену воду кімнатної температури (20-25 °C).Спосіб розчинення:1. У склянку налити воду з розрахунку 1 чайна ложка на 1 дозу препарату (кількість доз вказано на етикетці);2. Для розчинення препарату частину води (1-2 чайні ложки) зі склянки перелити у флакон і збовтати. Препарат розчиняється не більше 5 хвилин; 3. Розчинений препарат з флакону перелити до склянки з залишком води і ретельно перемішати. 1 чайна ложка отриманого у склянці розчину становить 1 дозу препарату. Необхідну кількість чайних ложок розчину (доз препарату) випивати за 20-30 хв до прийому їжі.Добові дози препарату для дорослих і дітей становлять: дітям віком від 6-ти місяців до 1 року – 2-3 дози (2-3 чайні ложки);дітям віком від 1 року до 3-х років – 3-5 доз (3-5 чайних ложок);дітям віком від 3-х до 5-ти років – 5-6 доз (5-6 чайних ложок);дітям віком від 5-ти до 10-ти років – 6-8 доз (6-8 чайних ложок);дітям віком від 10-ти років – 8-10 доз (8-10 чайних ложок);дорослим – 10-15 доз (10-15 чайних ложок).Добову дозу препарату ділити на 2-3 прийоми.Тривалість курсу лікування Біфіколом® залежить від тяжкості та тривалості захворювання, віку пацієнта, вираженості дисбактеріозу. Зазвичай лікування становить від 2-х до 5-ти тижнів, а в окремих випадках – до 2-х місяців і більше. Для закріплення отриманого клінічного ефекту або у випадку неповної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення першого курсу лікування можна призначити підтримуючий курс. При цьому препарат застосовувати у половинній разовій та добовій дозі.

Дети:

Дітям віком до 6-ти місяців препарат не застосовувати.

Передозировка:

Не встановлено.Побічні реакції®

Лекарственное взаимодействие:

Терапевтичний ефект від прийому препарату деякою мірою знижується при одночасному застосуванні антибіотиків. Прийом вітамінів, особливо групи В, посилює дію препарату.

Срок годности:

1 рік.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 або 3, або 5 доз у флаконі. По 10 флаконів у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бификол
Производитель:Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина
Форма выпуска: По 2 або 3, або 5 доз у флаконі. По 10 флаконів у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13646/01/01 от 19.05.2014. Приказ № 142 от 15.02.2017
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: живі штами біфідобактерій (Bifidоbacterium bifidum № 1) і живі штами кишкової палички (Escherichia coli M 17). Одна доза препарату містить не менше 1·107 КУО біфідобактерій і не менше 1·107 КУО кишкової палички;допоміжні речовини: сахароза або цукор дрібнокристалічний, желатин, молоко нежирне або згущене нежирне стерилізоване.

Фармакологическая группа:Антидиарейные микробные препараты. Лактобактерии.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама