Бифон Скин (Bifonazole) инструкция по применению

Бифон Скин фото, инструкция
Дозировка:
Бифон Скин раствор н/к 1 % по 15 мл во флак.-кап.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Хюбнер Натурарцнаймиттель

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: біфоназол;1 мл розчину нашкірного містить 10 мг біфоназолу;допоміжні речовини: етанол 96 %, ізопропілміристат. 

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Хюбнер Натурарцнаймиттель

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Показания к применению:

Лікування інфекцій шкіри, спричинених дерматофітами, дріжджовими й пліснявими грибками, а також іншими збудниками, такими як Malassezia furfur або Corynebacterium minutissimum, наприклад: мікози шкіри та складок шкіри (Tinea corporis і Tinea inguinalis);міжпальцеві мікози (Tinea pedis, Tinea manuum);різнобарвний (висівковий) лишай (Pityriasis versicolor);поверхневі кандидози шкіри;еритразма.

Противопоказания:

Біфон® Скін не застосовують у пацієнтів з підвищеною чутливістю до будь-якого з компонентів препарату.Біфон® Скін, розчин нашкірний, не призначено для лікування уражень слухового проходу.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Застосування препарату Біфон® Скін дітям здійснюють тільки під наглядом лікаря.Обмеження при застосуванні препарату пацієнтам літнього віку відсутні.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Досвід застосування препарату вагітним жінкам відсутній, тому Біфон® Скін слід застосовувати тільки тоді, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода.Під час годування груддю не слід наносити Біфон® Скін, розчин нашкірний, на ділянку молочних залоз.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосування препарату Біфон® Скін дітям можливе тільки під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

ДозуванняЗа відсутності інших призначень лікаря препарат слід наносити на шкіру 1 раз на день. Спосіб і тривалість застосуванняНайкраще наносити розчин нашкірний Біфон® Скін тонким шаром або розпилювати на уражені ділянки шкіри, втираючи, ввечері перед сном. У більшості випадків для нанесення на ділянку шкіри розміром з долоню з подальшим втиранням досить декількох крапель розчину (приблизно 3 краплі). При використанні спрею з дозатором достатньо одного-двох натискань на розпилюючу голівку.Для досягнення тривалого ефекту Біфон® Скін слід застосовувати і після послаблення симптомів. У цілому тривалість лікування при:мікозі ступнів, міжпальцевому мікозі (Tinea pedis, Tinea pedis interdigitalis) становить 3 тижні; мікозах на інших ділянках шкіри, на руках і складках шкіри (Tinea corporis, Tinea manuum, Tinea inguinalis) становить 2-3 тижні; різнобарвному лишаї (Pityriasis versicolor), еритразмі становить 2 тижні;поверхневому кандидозі шкіри становить 2-4 тижні.Курс лікування необхідно продовжувати до зникнення позитивних грибкових культур, але не менше 14 днів після послаблення симптомів. Між останнім нанесенням препарату та посівом грибкової культури слід зробити перерву тривалістю 3-4 дні, щоб запобігти можливій дії залишків діючої речовини на культуру.

Передозировка:

Повідомлень про випадки передозування препаратом не надходило.

Побочные действия:

Згідно з отриманими даними, виникнення побічних ефектів класифікують таким чином:дуже часто (>1/10); часто (від >1/100 до <1/10); нечасто (від >1/1000 до <1/100); рідко (від >1/10000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10000); невідомо (не можна оцінити частоту виникнення на основі існуючих даних).Часто можуть виникати такі тимчасові явища, як легке почервоніння, печіння або подразнення шкіри.При підвищеній чутливості до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату можуть виникнути контактні алергічні реакції, проявом яких є свербіж, почервоніння, пухирці (везикули), що виходять за ділянку контакту (так звані реакції висипання).

Лекарственное взаимодействие:

Невідомі.

Срок годности:

3 роки.Після першого відкриття флакона-крапельниці, флакона-спрея з дозатором – 8 тижнів.

Условия хранения:

Зберігати у місці, недоступному для дітей при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 або 35 мл розчину у флаконі-крапельниці, по 25 мл – у флаконі-спреї з дозатором у картонній пачці разом із інструкцією для застосування.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

При проявах будь-яких небажаних реакцій необхідно відмінити препарат.При лікуванні значних ділянок шкіри та/або ран можлива системна резорбція.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.