Биофер инструкция по применению

Биофер фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Биофер таблетки жев. №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4911/01/01 от 11.08.2006. Приказ № 554 от 11.08.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить полімальтозний комплекс гідроксиду заліза (ІІІ) у кількості, еквівалентній 100 мг заліза, та 350 мкг кислоти фолієвої; допоміжні речовини: лактоза, манітол, кремнію діоксид колоїдний, карамель, метилпарабен, пропілпарабен, натрію хлорид, аспартам, ваніль, добавка спеціальна шоколадна, тальк, магнію стеарат.

Производитель:

Микро Лабс Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, содержащие железо.

Показания к применению:

Залізодефіцитна анемія.

Противопоказания:

Гемохроматоз, гемосидероз, таласемія, сидеробластна анемія, хронічний гемоліз, анемія, яка викликана свинцем, підвищена чутливість до заліза та фолієвої кислоти та інших компонентів препарату, часті переливання крові.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Треба бути уважним при призначенні препарату пацієнтам, хворим на цукровий діабет, оскільки одна таблетка містить 0,04 хлібної одиниці.

Способ применения и дозы:

Точне дозування і тривалість терапії завжди визначає лікар. Дозування та тривалість застосування препарату залежать від ступеня вираженості дефіциту заліза. Звичайна доза для дорослих становить 1 таблетку 2 – 3 рази на день за годину до вживання їжі.Дітям від 6 років - по 1 таблетці один раз на день. Тривалість застосування залежить від впливу препарату на показники анемії. Дітям, молодшим 6 років, рекомендовано призначення препарату у вигляді сиропу.Таблетки ретельно розжовують.

Передозировка:

При передозуванні посилюються симптоми побічної дії. Великі дози солей заліза подразнюють та пошкоджують слизову оболонку і можуть призвести до її некрозу та перфорації.У разі передозування слід застосовувати загальні заходи, наприклад, видалення препарату, що не всмоктався зі шлунково-кишкового тракту, із застосуванням розчину натрію гідрокарбонату, до того ж частину розчину необхідно залишити у шлунку. Поповнення водного балансу можливе за рахунок внутрішньовенного введення розчину натрію лактату або натрію хлориду і декстрози. Рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. 

Побочные действия:

Нудота, діарея, біль у ділянці шлунка, забарвлення випорожнень у чорний колір.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії. Не призначають Біофер разом з тетрацикліном, який зменшує абсорбцію обох компонентів препарату. Всмоктування солей заліза зменшується у присутності антацидних препаратів та при вживанні чаю. Солі заліза підвищують ефект пеніциламіну.

Срок годности:

3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 4.  По 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру у коробці з картону.Таблетки № 30. По 10 таблеток у блістері; по 3 блістера у коробці з картону. 

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняВагітність і лактація. Адекватні і добре контрольовані дослідження щодо впливу препарату на жінок під час першого триместру вагітності показали відсутність впливу препарату на майбутніх матерів та плід. Треба з обережністю призначати препарат жінкам, які годують груддю, або ж вирішити питання про припинення грудного годування чи застосування препарату на підставі того, що фолієва кислота здатна проникати в грудне молоко.У період вагітності і лактації Біосфер призначається тільки за призначенням лікаря.Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість психомоторних реакцій.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Биофер
Производитель:Микро Лабс Лтд, Индия
Форма выпуска:Таблетки № 4.  По 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру у коробці з картону.Таблетки № 30. По 10 таблеток у блістері; по 3 блістера у коробці з картону. 
Регистрационное удостоверение:№ UA/4911/01/01 от 11.08.2006. Приказ № 554 от 11.08.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить полімальтозний комплекс гідроксиду заліза (ІІІ) у кількості, еквівалентній 100 мг заліза, та 350 мкг кислоти фолієвої; допоміжні речовини: лактоза, манітол, кремнію діоксид колоїдний, карамель, метилпарабен, пропілпарабен, натрію хлорид, аспартам, ваніль, добавка спеціальна шоколадна, тальк, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Препараты, содержащие железо.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
3 продукта, которые помогут убить клетки опухоли
Некоторые продукты могут обладать антиканцерогенны...
Как определить, что простуда перешла в пневмонию
Простуда обычно вызывается вирусами и поражает вер...
Реклама