Биоспорин-Биофарма (Combined drugs) инструкция по применению

Биоспорин-Биофарма фото, инструкция
Дозировка:
Биоспорин-Биофарма порошок д/ор. сусп. по 1 дозе во флак. №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антидиарейные микробные препараты. Лактобактерии.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить не менше 1,1·109 живих мікробних клітин Bacillus subtilis УКМ В-5007, Bacillus licheniformis УКМ В-5514;допоміжні речовини: цукор кристалічний (сахароза), натрію цитрат.B.subtillis, B.licheniformis виявляють високу антагоністичну активність до збудників кишкових інфекцій, таких як Salmonella spp., Shigella spp., ентеропатогенних E.соli, Proteus spp., Campylobacter coli, C.jejuni, Yersinia enterocolitica, Yersinia pseudotuberculosis, Staphylococcus spp., Candida spp., в тому числі полірезистентних. За рахунок стійкості до кислого середовища шлунку спори в незмінному вигляді проникають в кишечник, де перетворюються у вегетативні клітини. Бактерії роду Bacillus виявляють антимікробну активність, що пов’язана, в першу чергу, з продукцією майже 200 антибіотикоподібних речовин. Також штами, що входять до складу Біоспорину, активно продукують комплекси ферментів, які стимулюють і регулюють травлення та сприяють кращому засвоєнню їжі, амінокислот, у т.ч. незамінних, а також стимулюють захисні реакції макроорганізму.Біоспорин створює умови для відновлення індивідуальної фізіологічної мікробіоти кишечника за рахунок елімінації патогенних та умовно-патогенних бактерій, грибкової флори, а також позитивного впливу на стан загального та місцевого імунітету, цитопротекторних властивостей слизового бар’єру кишечника. Сприяє нормалізації якісного та кількісного складу індивідуальної фізіологічної мікробіоти кишечника здорової людини. Біоспорин рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування як джерело активних культур Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis для дорослих та дітей від народження.

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антидиарейные микробные препараты. Лактобактерии.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування можливе за рекомендацією лікаря.

Способ применения и дозы:

для нормалізації мікробіоценозу кишечника у разі його порушення; у випадках, пов’язаних з виникненням діареї, закрепів, здуття живота, що виникли зокрема на тлі антибіотикотерапії;для зниження алергенності продуктів, що містять глютен;для зниження алергенності продуктів, що містять білки коров’ячого молока;для стимуляції росту лактобактерій і біфідобактерій;при подорожах.Спосіб вживання і рекомендована добова доза. Вживати внутрішньо у вигляді розчину за 30-40 хвилин перед їжею.Дітям з народження: по 1 флакону 2 рази на добу.Дорослим: по 2 флакона 2-3 рази на добу.Для дорослих доцільно застосовувати Біоспорин-Форте, що містить 2,2∙109 живих мікробних клітин Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis. Для розчинення слід використовувати кип'ячену воду кімнатної температури (20-25 ºС). Добавку розчиняти протягом 1-2 хвилин до утворення гомогенного розчину. Не розбавляти гарячою рідиною! Неприпустиме зберігання Біоспорину після розчинення.Рекомендований курс – 3 тижні.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

У оригінальній упаковці виробника в сухому захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Застереження

Не вживати при індивідуальній чутливості до компонентів добавки дієтичної.Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Перед прийомом добавки слід проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Форма випуску

Порошок або пориста маса для приготування розчину у флаконах. По 10 флаконів в упаковці.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.