Бодимарин инструкция по применению

Бодимарин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бодимарин комби-упак.: таб. №120 + таб. №30 в бан. №2 в пач.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4912/01/01 от 11.08.2006. Приказ № 554 от 11.08.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка з хітозаном та вітаміном С містить хітозану гідрохлориду 810 мг, вітаміну С – 15 мг;допоміжні речовини: авіцель РН 102 (целюлоза мікрокристалічна), магнію стеарат;1 таблетка вітамінного комплексу містить омега-3 жирної кислоти – 200 мг, вітаміну Е –ацетату сухого 50% типу SA – 10,6 мг, вітаміну А – пальмітату 500 сухого – 0,465 мг, вітаміну D3 типу 100 – 4 мкг;допоміжні речовини: авіцель РН 102 (целюлоза мікрокристалічна); магнію стеарат; лудипрес, що поєднує в собі: лактози моногідрат, холідон (повідон) 30, холідон СL (кросповідон).

Основные физико-химические свойства:

таблетки, які містять хітозан з вітаміном С: таблетки сірувато-білого кольору з вкрапленнями від сірого до жовто-рожевого кольору, овальної форми, з поперечною рискою з обох боків, цільними краями, без запаху;таблетки вітамінного комплексу: таблетки сірувато-білого кольору зі щільно розташованими жовтими вкрапленнями, овальної форми, з поперечною рискою на одній стороні, цілісними краями, з характерним рибним запахом;

Производитель:

Ядран Галенская Лаборатория д.д, Хорватия

Фармакотерапевтическая группа:

Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Основою таблеток з хітозаном є натуральний амінополісахарид, який отримують із панцирів морських ракоподібних (лангустів і омарів). Хітозан зв'язує жири, що містяться в їжі, безпосередньо у травному каналі до їх засвоєння. Потім отримана маса природним шляхом (з калом) виводиться з організму.Усунення жирів з їжі за допомогою таблеток з хітозаном має низку позитивних ефектів:організм повинен поступово витрачати власні резерви енергії, які містяться у вже існуючих жирових відкладеннях, що спричиняє зниження маси тіла;знижується рівень LDL-холестерину в крові, що, в свою чергу, знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи;нормалізація маси тіла сприятливо впливає на регулювання підвищеного артеріального тиску.Вітамін С, що міститься у таблетках з хітозаном, сприяє найефективнішому зв'язуванню жирів хітозаном.Крім того, таблетки з хітозаном усувають печію, тяжкість у шлунку і метеоризм.Для того, щоб поповнити можливу нестачу жиророзчинних вітамінів (A, D, Е) та омега-3 жирних кислот, спричинену недостатнім засвоєнням жирів з їжі, крім таблеток з хітозаном рекомендується приймати вітамінний комплекс.Завдяки вітамінам A, D, Е і омега-3 жирним кислотам, що містяться в ньому, а також вітаміну С, що міститься в таблетках з хітозаном, цей комплекс сприяє посиленню функцій імунної системи, нормальному росту і розвитку епітеліальних тканин, кісток і зубів, підтриманню нормального зору, профілактиці захворювань серцево-судинної системи і злоякісних захворювань.Застосування таблеток з хітозаном і вітамінного комплексу задовольняють добову потребу у вітамінах A, D, Е, С і омега-3 жирних кислотах. Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показания к применению:

Профілактика і комплексне лікування ожиріння (контроль маси тіла та зменшення надмірної ваги), порушення холестеринового обміну (атеросклероз, гіперхолестеринемія).

Противопоказания:

Гіперчутливість до ракоподібних і молюсків та інших складових препарату. Вагітність, годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Оскільки хітозан знижує кислотність, через 30 хв після прийому препарату рекомендується випити склянку соку або напою з кислим смаком. Це особливо стосується осіб зі зниженою кислотністю шлункового соку.Препарат можна приймати необмежений час до досягнення бажаної маси тіла, оскільки він не має системної дії і не спричиняє звикання.Препарат не впливає на швидкість психомоторних реакцій, тому його можна призначати пацієнтам, діяльність яких потребує підвищеної уваги.

Способ применения и дозы:

При дієті для зниження маси тіла.Бодимарин – таблетки з хітозаном – дорослим приймати внутрішньо по 2 - 3 таблетки 2 рази на добу за 30 - 45 хв до основного прийому їжі (обід і вечеря), запиваючи 1 - 2 склянками води.Бодимарин – вітамінний комплекс – дорослим приймати внутрішньо по 1 таблетці на добу через 2 - 3 години після основного прийому їжі.При контролі маси тілаБодимарин – таблетки з хітозаном – застосовувати по 1 таблетці 2 рази на добу за 30 - 45 хв до основного прийому їжі (обід і вечеря), запиваючи 1 - 2 склянками води.Бодимарин – вітамінний комплекс – застосовувавти внутрішньо по 1 таблетці на добу через 2 - З год після основного прийому їжі.Курс лікування – 1 місяць, у подальшому приймати за необхідності. Курс можна повторювати 2 - 3 рази на рік, дотримуючись при цьому дієти.Розрахунок добового зменшення потреби калорій при прийомі 4 таблеток з хітозаном:1 таблетка містить 810 мг хітозану; таким чином, 4 таблетки містять (810 мг ´ 4) 3240 мг хітозану. Відомо, що 1 мг хітозану абсорбує 12 мг жирів, тому 3240 мг хітозану абсорбує (3240 мг ´ 12) 38 880 мг жирів; 1000 мг жирів відповідає 9 ккал; тому 38 880 мг жиров відповідають (38 880 мг ´ 9 : 1000) 350 ккал; таким чином, 4 таблетки з хітозаном виводять з організму жир, кількість якого відповідає 350 ккал.

Передозировка:

Не відомо.

Побочные действия:

Звичайно препарат переноситься добре, але в поодиноких випадках може виникнути гіповітаміноз А, Е, D, запор, алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Не сумісний з олійними лікарськими формами вітамінів і ліків для прийому внутрішньо (знижує ефективність препарату). Не застосовувати з вітамінними препаратами, які містять вітаміни А, D, Е, С.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Комбі-упаковка, що містить дві банки: 1 банка з 120 таблетками хітозану з вітаміном і 1 банка з 30 таблетками вітамінного комплексу.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.АдресаПулац, 51000, Рієка, Хорватія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бодимарин
Производитель:Ядран Галенская Лаборатория д.д, Хорватия
Форма выпуска: Комбі-упаковка, що містить дві банки: 1 банка з 120 таблетками хітозану з вітаміном і 1 банка з 30 таблетками вітамінного комплексу.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4912/01/01 от 11.08.2006. Приказ № 554 от 11.08.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка з хітозаном та вітаміном С містить хітозану гідрохлориду 810 мг, вітаміну С – 15 мг;допоміжні речовини: авіцель РН 102 (целюлоза мікрокристалічна), магнію стеарат;1 таблетка вітамінного комплексу містить омега-3 жирної кислоти – 200 мг, вітаміну Е –ацетату сухого 50% типу SA – 10,6 мг, вітаміну А – пальмітату 500 сухого – 0,465 мг, вітаміну D3 типу 100 – 4 мкг;допоміжні речовини: авіцель РН 102 (целюлоза мікрокристалічна); магнію стеарат; лудипрес, що поєднує в собі: лактози моногідрат, холідон (повідон) 30, холідон СL (кросповідон).

Фармакологическая группа:Различные средства, которые стимулируют метаболические процессы.
Код АТХ:A01AB11 - Различные препараты
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Простые методы лечения помогут защитить здоровье поджелудочной железы
Поджелудочная железа производит различные ферменты...
Гипертония в молодом возрасте увеличивает риск развития болезни Альцгеймера
Гипертония, или повышенное артериальное давление, ...
Реклама