Болинет инструкция по применению

Болинет фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Болинет таблетки шип. по 200 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4944/01/01 от 18.08.2006. Приказ № 572 от 18.08.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 200 мг ібупрофену;допоміжні речовини: натрію докузат, повідон, альфа-токоферол, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, натрію сахаринат, лактоза безводна, тримагнію дицитрат безводний, кремній колоїдний гідрофобний, ароматизатор лимонний природний.

Основные физико-химические свойства:

плоскі білі таблетки зі скошеними краями, розчиняються у воді з шипучою реакцією;

Производитель:

Бристол-Майерс Сквибб, Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Має протизапальну, аналгетичну, жарознижувальну дію, а також протягом короткого часу знижує агрегацію тромбоцитів. Усі фармакологічні властивості ібупрофену обумовлені його здатністю пригнічувати біосинтез простагландинів. Антипіретичний ефект обумовлений впливом на гіпоталамус.Фармакокінетика.Максимальна концентрація в крові досягається приблизно через 90 хв після прийому ібупрофену. При наступному застосуванні у дорослих максимальна концентрація в крові досягається пропорційно прийнятій дозі. Фармакокінетика ібупрофену має лінійну залежність від терапевтичної дози. Їжа уповільнює абсорбцію препарату. Період напіввиведення становить приблизно 2 год. 99 % ібупрофену зв’язується з білками плазми крові. У синовіальній рідині постійна концентрація ібупрофену зберігається протягом 2-8 год після одноразового перорального вживання.У матерів, які годують груддю, при застосуванні ібупрофену по 400 мг кожні 6 годин з грудним молоком виділяється не більше 1 мг препарату на добу. 90 % ібупрофену метаболізується (головним чином - за рахунок утворення сполук із глюкуроновою кислотою) й у неактивній формі виводиться з організму, 10 % виводиться в незміненому вигляді. Препарат виводиться переважно із сечею.Фармакокінетика ібупрофену майже не змінюється у літніх пацієнтів, а також у хворих з нирковою та печінковою недостатністю. Однак клінічні дослідження показують, що для таких хворих немає потреби у спеціальній корекції доз.

Показания к применению:

Біль різного походження легкої та середньої інтенсивності (головний біль, біль у м’язах та суглобах, різноманітні невралгії, зубний біль, біль під час менструацій).Підвищена температура при грипі, застудних та інших інфекційно-запальних захворюваннях.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ібупрофену або інших компонентів препарату, або до інших нестероїдних протизапальних препаратів.Останній триместр вагітності.Годування груддю (оскільки препарат потрапляє в грудне молоко).Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.Тяжкі порушення функцій нирок або печінки.Червоний системний вовчак.Бронхіальна астма.Ураження зорового нерву.Вік дитини до 12 років.

Особенности применения:

Не слід застосовувати препарат водночас із іншими нестероїдними протизапальними лікарськими засобами.Перед початком курсу необхідно виключити наявність таких захворювань, як:бронхіальна астма, що пов’язана з хронічним ринітом, синуситом та поліпами в носі (ібупрофен може викликати напад астми);лікування антикоагулянтами (ібупрофен може викликати серйозні шлунково-кишкові розлади);розлади травлення (виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, шлункові кровотечі, грижі);порушення функції нирок або печінки;порушення слуху.Однак гінеколог, керуючись певними критеріями, може призначити препарат. У таких випадках слід ретельно дотримуватись усіх наданих інструкцій щодо правильного застосування препарату.Лактація. Ібупрофен проникає у грудне молоко, тому не слід застосовувати препарат у період годування груддю.Хворим, які дотримуються безсольової або низькосольової дієти, слід пам’ятати, що кожна таблетка препарату містить 150 мг натрію, і брати до уваги це, розраховуючи добове вживання солі.Хворим на цукровий діабет або хворим, які дотримуються дієти зі зниженим вмістом цукру, слід пам’ятати, що кожна таблетка препарату містить 1,4 г лактози, що треба мати на увазі, розраховуючи щоденне надходження цукру в організм. Якщо випадково не була прийнята чергова разова доза препарату, не слід у наступний прийом її збільшувати.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для дорослих та підлітків, віком від 12 років. Максимальна добова доза становить 1200 мг (не більше 6 таблеток на добу). Зазвичай приймають 1 або 2 таблетки 2-3 рази на день. Безпосередньо перед прийомом таблетку (таблетки) розчиняють у склянці води. Бажано приймати під час їжі. Інтервал між окремими прийомами препарату має бути не менше 6 год.Якщо після приймання препарату ознаки поліпшення відсутні (понад 3 дні зберігається підвищена температура тіла і понад 5 днів – больовий синдром) або навіть з’явилися нові симптоми захворювання, лікування слід припинити.

Передозировка:

Ознаками передозування можуть стати такі явища, як біль у шлунку, нудота, блювання, пронос. У разі передозування слід негайно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря. Хворих госпіталізують, специфічного антидоту до ібупрофену не існує, промивають шлунок, дають адсорбенти (активоване вугілля), призначають симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Зазвичай препарат добре переноситься, не спричиняє подразнення слизової оболонки шлунка. Однак при тривалому прийомі більше 1200 мг на добу не виключена можливість виникнення побічних ефектів, серед яких зустрічаються такі:шлунково-кишкові розлади (печія, нудота, блювання, метеоризм, біль, ульцерогенна дія, кровотеча, підвищення активності печінкових ферментів);шкірні прояви (подразнення, набряк, кропив’янка);алергічні реакції (у пацієнтів, які мають алергію на ацетилсаліцилову кислоту або інші нестероїдні протизапальні засоби, можливий розвиток нападу бронхіальної астми або виникнення набряку Квінке);загальні прояви (запаморочення, головний біль, гематурія та інші).

Лекарственное взаимодействие:

Щоб уникнути небажаних ефектів, перед прийманням препарату слід з’ясувати можливість прийому пацієнтом таких лікарських засобів, як:інши нестероїдні протизапальні засобі;антикоагулянти для перорального застосування;гепарин для ін’єкцій;літій;метотрексат (більше 15 мг на тиждень);тиклопідин;диуретики;інгібітори ангіотензин-перетворюючого фермету та інгібітори ангіотензину ІІ.Зберігати в недоступному для дітей місці.Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 оС.Термін придатності – 5 років.

Форма выпуска / упаковка:

10 таблеток у пластиковій тубі, одна туба у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назвиibuprofen; d, 1-2-(4-ізобутилфеніл)-пропіонова кислота;Форма випускуТаблетки шипучі.Адреса47000, Франція, м. Ажан, авеню Д-ра Жана Брю, 304.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C01EB16:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Болинет
Производитель:Бристол-Майерс Сквибб, Франция
Форма выпуска: 10 таблеток у пластиковій тубі, одна туба у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4944/01/01 от 18.08.2006. Приказ № 572 от 18.08.2006
МНН:Ibuprofen
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 200 мг ібупрофену;допоміжні речовини: натрію докузат, повідон, альфа-токоферол, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, натрію сахаринат, лактоза безводна, тримагнію дицитрат безводний, кремній колоїдний гідрофобний, ароматизатор лимонний природний.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:C01EB16 - Ибупрофен
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама