Бромгексин 8 инструкция по применению

Бромгексин 8 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бромгексин 8 капли ор., р-р, 8 мг/мл по 20 мл во флак.-кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12756/01/01 от 22.02.2013. Приказ № 157 от 22.02.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: бромгексин;1 мл (23 краплі) розчину містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;допоміжні речовини: олія анісу зірчастого; олія плодів фенхеля гіркого; олія чебрецю; олія м’яти; олія евкаліптова; левоментол; сахароза; полісорбат 80; етанол 96 %*; кислота хлористоводнева концентрована; калію дигідрофосфат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; вода очищена.*Готовий препарат містить 41 % об. етанолу.

Производитель:

Кревель Мойзельбах ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Показания к применению:

Секретолітична терапія при гострих та хронічних захворюваннях бронхів та легень, що супроводжуються порушенням утворення і пересування мокротиння.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до бромгексину та інших компонентів препарату; бронхіальна астма та інші захворювання органів дихання; алкогольна залежність. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Спадкова непереносимість фруктози, порушення абсорбції глюкози-галактози або недостатність сахарози-ізомальтази.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Були отримані повідомлення щодо розвитку тяжких шкірних реакцій, таких як мультіформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та гострий генералізований екзантематозний пустулез у пацієнтів, що приймають бромгексин.Необхідно негайно припинити прийом лікарського засобу та звернутися до лікаря, якщо з’явилися симптоми прогресуючої шкірної реакції (іноді повзаної з розвитком пухирців та ураженням слизових оболонок).З особливою обережністю Бромгексин 8 краплі слід застосовувати при порушенні бронхіальної моторики і збільшенні кількості секрету, наприклад, при циліарному синдромі або нерухомості війок.При зниженні функції нирок або при тяжких захворюваннях печінки слід застосовувати препарат з особливою обережністю (збільшувати проміжки часу між прийомами ліків або зменшувати їх дозу). При тяжкій нирковій недостатності слід враховувати можливість накопичення у печінці метаболітів бромгексину. При тривалому застосуванні препарату рекомендується час від часу контролювати функцію печінки. Препарат містить 41 % об. етанолу, тому при дотриманні дозування з кожним прийомом в організм надходить 0,36 г етанолу на 1 мл. Ризик для здоров’я існує для пацієнтів з ураженням печінки, хронічною алкогольною інтоксикацією, епілепсією, ушкодженнями головного мозку, для дітей, вагітних та жінок, які годують груддю. Не можна застосовувати краплі пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, порушенням абсорбції глюкози-галактози або недостатністю сахарози-ізомальтази.

Применение в период беременности или кормления грудью:

До цього часу бромгексин при вагітності у клінічній практиці не застосовували, тому його слід призначати лише після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі та можливого ризику. Під час годування груддю застосування бромгексину протипоказано через те, що він проникає у грудне молоко.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для перорального застосування.Рекомендовані дози:

Вік Разова доза Максимальна добова дозаДорослі та діти віком від 14 років 23-46 крапель (відповідає 8-16 мг бромгексину гідрохлориду) 69-138 крапель = 24-48 мг бромгексину гідрохлоридуДіти 12-14 років та хворі з масою тіла менше 50 кг 23 краплі (відповідає 8 мг бромгексину гідрохлориду) 69 крапель = 24 мг бромгексину гідрохлориду

Під час застосування бромгексину рекомендується вживати достатню кількість рідини.Тривалість лікування залежить від показань і перебігу захворювання та встановлюється в індивідуальному порядку.Не слід застосовувати препарат більше ніж 4-5 днів без консультації з лікарем.

Передозировка:

Симптоми: нудота, діарея, головний біль.Небезпечні випадки передозування у людини до цього часу невідомі. Повідомлялося у 4 з 25 випадків при застосуванні підвищених доз бромгексину про блювання, а у 3 дітей раннього віку – порушення свідомості, атаксія, диплопія, метаболічний ацидоз легкого ступеня, тахіпное. При застосуванні до 40 мг бромгексину у дітей раннього віку симптомів не спостерігалося навіть без проведення деконтамінації. Ніякої хронічної токсичної дії на людину не виявлено. Застосування великої кількості лікарського засобу може призвести до алкогольної інтоксикації, особливо у дітей раннього віку, що може бути небезпечним для життя цієї групи пацієнтів. Кількість вмісту спирту в упаковці Бромгексин 8 краплі становить приблизно 6,6 г/20 мл.Лікування. При значному передозуванні слід проводити моніторинг серцево-судинної системи та, у разі необхідності, призначати симптоматичну терапію. Через низьку токсичність бромгексину інвазивні заходи щодо зменшення всмоктування або прискорення виведення, як правило, не проводяться. Крім цього, базуючись на даних фармакокінетики, а саме через високий ступінь зв’язування з білками плазми, великий об’єм розподілу та повільний зворотний розподіл бромгексину з тканин у кров, не слід очікувати прискорення виведення препарату при гемодіалізі або форсованому діурезі. Оскільки у дітей віком від 2 років навіть після застосування препарату у великих дозах можливі лише легкі симптоми, при застосуванні дози до 80 мг деконтамінацію можна не проводити; для дітей віком до 2 років допустима межа дорівнює 60 мг бромгексину гідрохлориду (6 мг/кг маси тіла).

Побочные действия:

Частоту побічних реакцій, наведених нижче, визначали відповідно до таких критеріїв:дуже часто (≥10 %), часто (≥1 %, але ≤10 %), нечасто (≥0,1 %, але ≤1 %), рідко (≥0,01 %, але ≤0,1 %), дуже рідко (≤0,01 %), невідомо (неможливо визначити частоту побічної реакції на підставі наявних даних).З боку імунної системи.Рідко: реакції гіперчутливості (включаючи висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк, еритематозні та уртикарні висипання, кропив’янку, розлади дихання), пропасниця, озноб, Невідомо: анафілактичні реакції, в тому числі анафілактичний шок.З боку травного тракту.Нечасто: нудота, біль у животі, блювання, діарея.Дуже рідко: загострення виразки шлунка або дванадцятипалої кишки, що існували раніше.З боку шкіри.Рідко: висипання, кропив’янка.Невідомо: тяжкі шкірні реакції, такі як мультіформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, гострий генералізований екзантематозний пустулез.Інші. Нечасто: запаморочення, головний біль, підвищення потовиділення, минуще підвищення показника АСТ у сироватці крові, підвищення температури, задуха.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні Бромгексину 8 краплі з протикашльовими засобами через пригнічення кашльового рефлексу може розвинутись небезпечний застій секрету, тому проведення такої терапії потребує особливої обережності. Одночасний прийом з антибіотиками (амоксицилін, еритроміцин, цефуроксим, доксициклін), сульфаніламідними препаратами сприяє підвищенню їх концентрації у бронхіальному секреті.При одночасному застосуванні бромгексину та препаратів, що подразнюють травний тракт, можливе взаємне посилення подразнюючої дії на слизову оболонку шлунка.Можливий одночасний прийом з бронходилататорами.

Срок годности:

5 років.Термін придатності після розкриття флакона – 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Флакон-крапельниця по 20 мл, по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CB02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бромгексин 8
Производитель:Кревель Мойзельбах ГмбХ, Германия
Форма выпуска:Флакон-крапельниця по 20 мл, по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12756/01/01 от 22.02.2013. Приказ № 157 от 22.02.2013
МНН:Bromhexine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: бромгексин;1 мл (23 краплі) розчину містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;допоміжні речовини: олія анісу зірчастого; олія плодів фенхеля гіркого; олія чебрецю; олія м’яти; олія евкаліптова; левоментол; сахароза; полісорбат 80; етанол 96 %*; кислота хлористоводнева концентрована; калію дигідрофосфат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; вода очищена.*Готовий препарат містить 41 % об. етанолу.

Фармакологическая группа:Средства применяемые при кашле и простудных заболеваниях.
Код АТХ:R05CB02 - Бромгексин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Ученые идентифицировали белок, который помогает сохранить ясность ума даже в преклонном возрасте
С возрастом происходит снижение когнитивных функци...
Лишний вес вызывает у мужчин заниженную самооценку и депрессию: исследование
По данным Всемирной организации здоровья (ВОЗ), бо...
Реклама