Бронхипрет (Combined drugs) инструкция по применению

Бронхипрет фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Бронхипрет капли ор. по 100 мл во флак.Официальный сайт
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Непосредственное производство: Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Комбинированные средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 г (що відповідає 100 мл) крапель містять

50 г екстракту трави чебрецю рідкого (Неrba Thymi vulgaris) (1:(2-2,5)) (екстрагент: амонію розчин 10 %/ гліцерин 85 %/ етанол 90 %/ вода очищена (1:20:70:109));
3 г екстракту листків плюща рідкого (Folium Hederae helicіs) (1:1) (екстрагент: етанол 70 %);

допоміжні речовини: етанол 19 % (об/об), сахарину натрію дигідрат, кислоти лимонної моногідрат, вода очищена;1 крапля (0,052 мл) містить 0,01 мл етанолу (19 %).

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Комбинированные средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Показания к применению:

Лікування запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, у тому числі у складі комплексного лікування, зокрема гострого та хронічного бронхіту, що супроводжуються утворенням мокротиння та кашлем.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також до інших лікарських рослин родини губоцвітних або аралієвих, до пилку берези, полину та селери. Препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Якщо симптоми зберігаються більше 1 тижня або погіршуються під час лікування, у випадку утруднення дихання, гарячки, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння, хворому слід звернутися до лікаря. Через вміст етанолу 19 % (об/об) препарат не слід приймати пацієнтам після успішного антиалкогольного лікування або тим, хто страждає на алкоголізм. Також це слід приймати до уваги у випадку застосування препарату Бронхипрет® краплі оральні дітям у дозах, що перевищують рекомендовані та пацієнтам з груп ризику, а саме із захворюваннями печінки, головного мозку або з епілепсією. Не рекомендується одночасне застосування з протикашльовими препаратами, наприклад, кодеїн або декстрометорфан. З обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунку.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування у період вагітності та годування груддю препарат не рекомендується застосовувати у ці періоди.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відомостей про безпосередній вплив препарату при застосуванні у рекомендованих дозах на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами немає, але слід мати на увазі, що препарат містить етанол.

Дети:

У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо безпеки застосування препарат не рекомендується дітям віком до 6 років.

Способ применения и дозы:

Дорослим приймати по 50 крапель 3 рази на день. Діти віком 12- 17 років ‒ по 35 крапель 3 рази на день. При необхідності краплі можна застосовувати з невеликою кількістю рідини. Дітям віком 6-11 років слід застосовувати по 30 крапель 3 рази на день, розводячи в 1 столовій ложці рідини. Зазвичай курс лікування становить 7 днів. У разі необхідності тривалішого лікування або якщо симптоми захворювання спостерігаються більше 7 днів, хворому слід звернутися до лікаря.Під час зберігання можливе помутніння або випадання осаду: це не впливає на ефективність препарату. Перед вживанням розчин слід збовтувати.

Передозировка:

Можливі шлункові розлади, нудота, блювання, діарея та збудження. У випадку передозування слід звернутися до лікаря. Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

Можливі шлунково-кишкові розлади, включаючи спазми, нудоту, блювання та діарею. Також у разі підвищеної чутливості, можливі алергічні реакції, включаючи утруднення дихання, купероз, шкірні висипи, свербіж, алергічний дерматит, кропив’янку, ангіоневротичний набряк.При перших ознаках алергічної реакції Бронхипрет® краплі оральні не можна застосовувати знову.У разі виникнення будь-яких реакцій хворому слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Не спостерігалася. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Срок годности:

4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Після відкриття флакона препарат можна застосовувати протягом 6 місяців.Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця.

Условия хранения:

Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл або 100 мл у флаконі, вміщеному у картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.