Бронхипрет Тп (Combined drugs) инструкция по применению

Бронхипрет Тп фото, инструкция
Дозировка:
Бронхипрет Тп таблетки, п/о, №50 (25х2)
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Комбинированные средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить:160 мг екстракту трави чебрецю сухого (4-8 : 1) (Herba Thymi vulgaris), (екстрагент етанол 70 % (об/об)); 60 мг екстракту коренів первоцвіту сухого (5,3-7,8 : 1) (Radix Primulae), (екстрагент етанол 47,4 % (об/об)); допоміжні речовини: диметикон, лактози моногідрат, глюкоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, гіпромелоза, м'яти перцевої аромат, повідон, кросповідон, пропіленгліколь, поліакрилатна дисперсія, сахарин натрію, тальк, рибофлавін (Е 101), хлорофіл (Е 141), титану діоксид (Е 171).

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Бионорика СЕ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Комбинированные средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Показания к применению:

Лікування, у тому числі у складі комплексного лікування, запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема гострого та хронічного бронхіту, що супроводжуються утворенням мокротиння та кашлем.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також до інших видів первоцвітів або до інших лікарських рослин родини губоцвітних, до берези, полину та селери.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Через вміст глюкози та лактози лікарський засіб не слід приймати хворим зі спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю або з порушенням всмоктування глюкози-галактози.Якщо симптоми зберігаються більше 1 тижня або виникає утруднення дихання, гарячка, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння хворому слід звернутися до лікаря. Примітка для хворих на цукровий діабет. 1 таблетка містить у середньому 0,02 хлібні одиниці (ХО).Бронхипрет® ТП не містить глютену.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У зв’язку з недостатністю даних щодо застосування препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не застосовувати дітям віком до 12 років у зв’язку з відсутністю достатніх досліджень щодо безпеки застосування препарату.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на добу перед їдою.Таблетки слід приймати не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання. Зазвичай курс лікування становить тиждень, та при необхідності тривалішого лікування хворому слід звернутися до лікаря.

Передозировка:

Можливі шлункові розлади, блювання і діарея. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Нечасто виникають шлунково-кишкові розлади, включаючи спазми, нудоту, блювання, діарею. Дуже рідко можливі реакції гіперчутливості, включаючи утруднення дихання, шкірні висипи, свербіж, кропив’янку, набряк обличчя, рота та/або глотки. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.При перших ознаках алергічної реакції Бронхипрет® ТП не можна застосовувати знову.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 або 25 таблеток в блістерах № 20 або 50, або 100 у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.