Бронхобрю инструкция по применению

Бронхобрю фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бронхобрю сироп по 125 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3129/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл сиропу містить: натрію дитербутилнафталіндисульфонату (натрію дибунату) 1 мг, ефедрину гідрохлориду 1 мг, натрію камфосульфонату 1 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат, натрію пропілпарагідроксибензоат, цукор, добавка з ароматом малини, коксин новий (Е124), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

світло-червоний сироп з малиновим ароматом;

Производитель:

Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Ненаркотические противокашлевые препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Дія препарату зумовлена фармакологічними властивостями його складових частин. Комбінований посилений препарат з бронхолітичною, протикашльовою, муколітичною та кардіотонічною дією. Дибунат натрію чинить протикашльову дію, впливає на центральні та периферичні механізми регуляції кашльового рефлексу. Ефедрин діє на a- та b-рецептори симпатичної нервової системи, має виражений стимулюючий вплив на ЦНС і респіраторний центр, підвищує частоту дихання та об'єм вдихуваного повітря. Діючи на b2-рецептори, викликає бронхорозширюючий ефект. Розчинна камфора (камфосульфонат натрію) чинить аналептичну дію на ЦНС, стимулює бульбарний центр, покращує функцію міокарда, знижуючи серцеву збудливість і частоту серцевих скорочень, розширює коронарні судини та стимулює обмінні процеси в серцевому м'язі. Камфора, завдяки виділенню через дихальні шляхи, сприяє відділенню мокротиння, позитивно впливає на альвеолярну вентиляцію, покращує легеневий кровотік.Тривалість дії препарату - 4-6 год.Фармакокінетика. Після прийому швидко і практично повністю абсорбується із шлунково-кишкового тракту і розподіляється в органах і тканинах організму. Значна частина камфосульфонату натрію виводиться через дихальні шляхи, а також, окислюючись, з’єднується з глюкуроновою кислотою і виділяється нирками. Ефедрин інактивується повільно і повільно виводиться нирками, завдяки чому діє протягом 4 – 6 год. Після прийому максимальна концентрація натрію дибунату досягається через годину. Ефективність може бути помічена через 30 хв, максимальний ефект настає через 60-70 хв після прийому. Тривалість дії – 4-6 год. Показання для застосування.. Бронхолегеневі захворювання, які супроводжуються бронхоспастичним і бронхообструктивним синдромом (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма). Симптоматичне лікування кашлю при гострих респіраторних інфекціях.

Противопоказания:

Сироп Бронхобрю протипоказаний при підвищеній чутливості до будь-якого компонента препарату; не рекомендується застосовувати при гіпертиреозі, серцево-судинних захворюваннях, які супроводжуються тахіаритмією та коронарною недостатністю, хворим на цукровий діабет, дітям до 3 років, вагітним і жінкам у період годування груддю.

Особенности применения:

Хворим з артеріальною гіпертензією препарат слід призначати з обережністю.Під час керування автомобільним транспортом, при роботі з потенційно небезпечними механізмами потрібно бути особливо обережними.

Способ применения и дозы:

Дітям від 3 до 7 років: по 1/2 чайної ложки (2,5 мл) 3 - 4 рази на добу, від 7 до 15 років: по 1 чайній ложці (5 мл) 3 - 4 рази на добу. Дорослим: по 1 столовій ложці (15 мл) 3 - 4 рази на добу. Препарат вживають через 30 хв після їди. Мінімальний курс лікування становить 5 днів. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, залежно від клінічних проявів захворювання.

Передозировка:

У разі випадкового значного перевищення рекомендованого дозування слід припинити застосування препарату, викликати блювання та відразу звернутись до лікаря, повідомивши його про основні складові частини Бронхобрю: ефедрин, дибунат натрію, камфосульфонат натрію. Клінічні прояви: нудота, блювання, тахікардія. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

У разі застосування Бронхобрю натщесерце препарат іноді може спричинювати незначні шлунково-кишкові розлади (нудоту, діарею). У разі підвищеної чутливості до ефедрину препарат в окремих випадках може спричинювати відчуття тривоги, порушення сну, тахікардію.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування ефедрин-вмісних засобів і антидепресантів може спричинювати головний боль і підвищення артеріального тиску.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при кімнатній (15 - 25 0С) температурі. Термін придатності: 5 років.

Форма выпуска / упаковка:

По 125 мл сиропу у флаконі; в картонній упаковці.Виробник.Адреса.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуСироп.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бронхобрю
Производитель:Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгия
Форма выпуска: По 125 мл сиропу у флаконі; в картонній упаковці.Виробник.Адреса.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3129/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл сиропу містить: натрію дитербутилнафталіндисульфонату (натрію дибунату) 1 мг, ефедрину гідрохлориду 1 мг, натрію камфосульфонату 1 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат, натрію пропілпарагідроксибензоат, цукор, добавка з ароматом малини, коксин новий (Е124), вода очищена.

Фармакологическая группа:Ненаркотические противокашлевые препараты.
Код АТХ:R05FB01 - Противокашлевые средства и муколитики
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Ученые идентифицировали молекулы, которые вызывают развитие рака
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Диетологи назвали продукты, которые следует исключить из рациона для улучшения работы кишечника
Согласно статистике, запорами страдают около 30% н...
Реклама