Бронхомакс (Fenspiride) инструкция по применению

Бронхомакс фото, инструкция
Нет Регистрации

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

сироп

Производитель:

Непосредственное производство: ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, действующие на респираторную систему. Другие средства для системного применения при ОЗРС

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 5 мл препарату містять фенспіриду гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218); пропілпарабен (Е 216); калію сорбат; гліцерин; амонію гліциризат; цукор пресований; ароматизатор Банан, що містить пропіленгліколь та гліцерол триацетат; вода очищена.

Лекарственная форма:

сироп

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, действующие на респираторную систему. Другие средства для системного применения при ОЗРС

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат має антибронхоконстрикторні і протизапальні властивості, зумовлені взаємодією кількох взаємозв’язаних механізмів:блокування Н1-гістамінових рецепторів і спазмолітична дія на гладку мускулатуру бронхів;протизапальна дія, що призводить до зменшення продукції різноманітних запальних факторів (цитокінів, TNFa, похідних арахідонової кислоти, простагландинів, лейкотрієнів, тромбоксану, вільних радикалів); деякі з них також чинять бронхоконстрикторну дію;інгібування a1-адренорецепторів, що стимулюють секрецію в’язкого слизу.Фармакокінетика. Сmax у плазмі крові досягається у середньому через 2,3 ± 2,5 години (межа коливання – від 0,5 до 8 годин) після перорального застосування. T½ – 12 годин. Елімінація – переважно із сечею.

Показания к применению:

Лікування гострих та хронічних запальних процесів ЛОР-органів та дихальних шляхів (отит, синусит, риніт, ринофарингіт, трахеїт, ринотрахеобронхіт, бронхіт), у складі комплексної терапії бронхіальної астми.Сезонний та цілорічний алергічний риніт та інші прояви алергії з боку дихальної системи та ЛОР-органів.Респіраторні прояви кору, грипу.Симптоматичне лікування коклюшу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

Лікування препаратом не заміняє антибіотикотерапії.Гліцерин може спричинити головний біль, подразнення шлунково-кишкового тракту та діарею при застосуванні разової дози 45 мл препарату.Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат. У зв’язку з наявністю цукру препарат може бути шкідливим для зубів.1 чайна ложка сиропу (5 мл) містить 3 г цукру, 1 столова ложка сиропу (15 мл) – 9 г цукру. З обережністю застосовувати хворим на цукровий діабет.Наявність у складі метилпарабену (Е 218) і пропілпарабену (Е 216) може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Дані щодо застосування фенспіриду у період вагітності відсутні або обмежені, тому застосовувати препарат у період вагітності не рекомендується, проте діагностування вагітності під час лікування фенспіридом не є приводом для переривання вагітності. У дослідженнях на тваринах спостерігалися випадки виникнення вовчої пащі у щурів та кролів. Невідомо, чи проникає фенспірид у грудне молоко, тому препарат не слід застосовувати у період годування груддю. Дослідження продемонстрували відсутність впливу на фертильність самок і самців щурів.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Досліджень щодо впливу препарату на швидкість реакції не проводили. Оскільки препарат може спричинити сонливість, можливий незначний влив на швидкість реакції, особливо на початку лікування або під час вживання алкоголю.

Дети:

Препарат застосовувати дітям віком від 2 років.

Способ применения и дозы:

Призначати перорально дітям віком від 2 років і дорослим.Застосування препарату протипоказане дітям віком до 2 років.Добову дозу слід призначати з урахуванням маси тіла і віку, але вона не має перевищувати рекомендовану добову дозу. Добову дозу слід розподіляти на 2-3 прийоми і приймати перед їдою.Дітям віком від 2 років рекомендована добова доза становить 4 мг/кг маси тіла (2 мл/кг):якщо маса тіла дитини менше 10 кг, добова доза становить від 2 до 4 чайних ложок сиропу (10-20 мл), відповідно 20-40 мг фенспіриду гідрохлориду на добу;якщо маса тіла дитини більше 10 кг, добова доза становить від 2 до 4 столових ложок сиропу (30-60 мл), відповідно 60-120 мг фенспіриду гідрохлориду на добу.1 чайна ложка сиропу (5 мл) містить 10 мг фенспіриду гідрохлориду, 1 столова ложка сиропу (15 мл) – 30 мг фенспіриду гідрохлориду.Дорослим і дітям віком від 12 років добова доза сиропу становить від 3 до 6 столових ложок (45-90 мл), відповідно 90-180 мг фенспіриду гідрохлориду на добу.Дорослим фенспіриду гідрохлорид можна призначати у вигляді таблеток.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Передозировка:

У разі прийому великої кількості препарату можуть спостерігатися сонливість або збудження, нудота, блювання, синусова тахікардія.Лікування: промивання шлунка, моніторинг ЕКГ, симптоматична терапія.

Побочные действия:

З боку серцево-судинної системи: помірна тахікардія, яка зменшується після зниження дози; пальпітація та артеріальна гіпотензія, вірогідно, пов’язані з тахікардією.З боку травної системи: розлади травлення, нудота, біль у шлунку, діарея, блювання.З боку нервової системи: сонливість, запаморочення.З боку шкіри і підшкірної тканини: еритема, фіксована еритема, висипання, кропив’янка, ангіоедема, свербіж, синдром Лайєлла, синдром Стівенса-Джонсона.Загальні розлади: астенія (слабкість), підвищена втомлюваність, можливі реакції гіперчутливості.

Лекарственное взаимодействие:

Відповідних досліджень не проводили. Седативні препарати та алкоголь можуть збільшувати седативний ефект препаратів, які мають властивості блокаторів Н1-гістамінових рецепторів (включно фенспіриду), тому такі комбінації не рекомендуються.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл або 200 мл у флаконі у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.