Целаскон Эффект инструкция по применению

Целаскон Эффект фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Целаскон Эффект капсулы прол./д. по 500 мг №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3878/02/01 от 07.07.2008. Приказ № 365 от 07.07.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ascorbic acid (vitamin C);1 капсула містить аскорбінової кислоти 500 мг;допоміжні речовини: цукор сферичний, шелак, кислота винна, тальк, барвник жовтий захід FCF (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин.Тверді желатинові капсули з помаранчевою прозорою основною частиною та помаранчевою непрозорою кришкою; в капсулах містяться білі або кремові сферичні гранули (пелети).

Производитель:

Зентива, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Периферичні вазодилататори. Пентоксифілін.

Показания к применению:

Запобігання та лікування недостатності вітаміну С у організмі. Препарат застосовується для підсилення імунітету організму при інфекційних захворюваннях, таких як грип та нежить, протягом яких застосування вітаміну полегшує і скорочує тривалість симптомів грипу та нежиті.Застосовується в умовах підвищеної потреби у вітаміні С протягом періоду вагітності, годування груддю, у періодах інтенсивного росту, в літньому віці, спортсменам, за умови надмірної фізичної та інтелектуальної роботи, після серйозних поранень, опіків, масштабного хірургічного втручання. Курці також мають збільшену потребу у вітаміні С. Препарат застосовують при допоміжній терапії проти інфекцій, особливо при респіраторних захворюваннях і як допоміжну речовину при довготривалому лікуванні поранень та переломів і за умови декубітальних та трофічних травм.

Противопоказания:

Дитячий вік до 14 років. Вагітність та період годування груддю. Підвищена чутливість до аскорбінової кислоти та будь-яких компонентів препарату; тромбози; тромбофлебіти.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Слід з особливою обережністю призначати пацієнтам:з недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (високі дози аскорбінової кислоти можуть спричинити гемолітичну анемію);з нефролітіазом в анамнезі (ризик гіпероксалурії та осаду оксалатів у сечовивідному тракті після прийому великих доз аскорбінової кислоти);з цукровим діабетом (пригнічення інсулярного апарату підшлункової залози);з розладами метаболізму заліза (гемосидероз, гемохроматоз).Результати деяких лабораторних тестів (наприклад, визначення рівня цукру в сечі) можуть спотворюватися при застосуванні великих доз аскорбінової кислоти. Аскорбінова кислота може вплинути на результати клінічних лабораторних досліджень (хибнонегативні результати тестів на приховану кров у калі, сечі; хибнонегативна реакція в глюкозо-оксидазному тесті тощо). Аскорбінова кислота хімічно не сумісна із солями міді та заліза, тому її високі концентрації спричинюють хибні результати тестів, що базуються на редокс-методах, наприклад, при визначенні глюкози та креатиніну в крові та в сечі.Застосування високих доз вітаміну С у період вагітності та годування груддю може спричинити гіповітаміноз у новонароджених. У цей період доза не повинна перевищувати 300 мг на добу.Передозування може призвести до змін ниркової екскреції аскорбінової та сечової кислот під час ацилювання сечі з ризиком випадіння в осад оксалатних конкрементів.Не слід застосовувати препарат пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, недостатнім всмоктуванням глюкози-галактози, недостатністю сахарози-ізомальтози.Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, які містять вітамін С.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Целаскон® Ефект протипоказаний під час вагітності. У період лікування рекомендується припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Лікарський засіб у вигляді капсул можуть приймати діти віком від 14 років. Зважаючи на високу дозу вітаміну С, дітям віком до 14 років не рекомендується призначати препарат.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 14 років призначають по 500 мг (1 капсула) на добу. Вищі дози – 1000 мг на день – застосовують при лікуванні гіповітамінозу. Зазвичай високі дози вітаміну С приймають протягом 7 – 10 днів.Термін лікування визначається індивідуально, зазвичай становить 7 – 10 днів.Капсулу слід ковтати не розжовуючи, запивати достатньою кількістю рідини (склянка води).

Передозировка:

Застосування великих доз препарату може призвести до блювання, нудоти або діареї, які зникають після його відміни. Специфічна терапія відсутня. Лікування симптоматичне.Довготривале застосування великих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її власний метаболізм, внаслідок чого після відміни лікування може виникнути гіповітаміноз.- з боку шлунково-кишкового трактуз боку кровоносної та лімфатичної систем – гемолітична анемія;з боку імунної системи – екзема, кропив’янка;з боку нирок – оксалатні камені у нирках, ниркова недостатність;алергічні реакції – шкірні висипи, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк;інші – стомлюваність.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні аскорбінова кислота підсилює резорбцію заліза, V-пеніциліну та етинілестрадіолу. Ацетилсаліцилова кислота може знижувати рівень вітаміну С у крові, і вітамін С може підвищувати ниркову реабсорбцію саліцилатів. При високих дозах він може вплинути на ефективність антикоагулянтної терапії, вітамін С впливає на резорбцію вітаміну В12.Вітамін С знижує ефект пероральних контрацептивів.Вітамін С підсилює виділення оксалатів із сечею, таким чином підвищуючи ризик формування оксалатних сечових каменів.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 1 або по 3, або по 6 блістерів в упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Целаскон Эффект
Производитель:Зентива, ООО
Форма выпуска: По 10 капсул у блістері; по 1 або по 3, або по 6 блістерів в упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3878/02/01 от 07.07.2008. Приказ № 365 от 07.07.2008
МНН:Ascorbic acid (vit C)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: ascorbic acid (vitamin C);1 капсула містить аскорбінової кислоти 500 мг;допоміжні речовини: цукор сферичний, шелак, кислота винна, тальк, барвник жовтий захід FCF (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин.Тверді желатинові капсули з помаранчевою прозорою основною частиною та помаранчевою непрозорою кришкою; в капсулах містяться білі або кремові сферичні гранули (пелети).

Фармакологическая группа:Периферичні вазодилататори. Пентоксифілін.
Код АТХ:A11GA01 - Кислота аскорбиновая (витамин с)
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама